Kritkohet ashpër kënga dhe klipi i Luanës më Geatoarin

Intervista - - JAVA VIP -

Kishin kaluar vetëm pak orë nga lançimi i këngës më të re ‘ Lifestyle” bashkëpunim mes reperit kosovar Getoar Selimi dhe Luanës dhe vërshuan kritikat e shumta dhe komentet negative. Këto kritika ishin drejtuar drejt Luanës e cila, pavarëisht atyre që dëgjon, duket se ka vendosur të merret seriozisht me muzikën duke e lënë pas dore prezantimin. Por ai që i ka zhngënjyer së tepërmi fansat është edhe reperi Getoari për faktin se realizoi këtë duet me një këngëtare e cila nuk është ende e pjekur në këtë profesion. Prezantuesja simpatike Luana Vjollca edhe këtë herë arriti të tërheqë vetëm vëmëndje negative me vokalin e saj si dhe kanë shprehur habinë e tyre se si një reper si Getoari, krijuesi i shumë hiteve, pranoi të bashkëpunonte me Luanën pasi ky bash- këpunim ka shumë mundësi që ta humbiste kredibilitetin te talenti i tij. Por flitet se në realizimin e këtij bashkëpunimi ka ndikuar e dashura e Getoarit, Marina Vjollca. Getoari tashmë ka një tjetër duet pjesë të projekteve të tij, por tashmë jo me Luanën…me një tjetër reper.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.