Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562 dhe email: Groeb161046@aol.com

Kërkoj nje zonje deri ne moshen 40 vjece, të jete e rregullt, nga te gjitha drejtimet. Të jetë e çilter edhe e sinqertë une jam me pune dhe banim ne Gjermani kush eshte e interesuar te marrë ne kete numer telefoni: 00491631692723.

Nje intelektual 45 vjecar nga Kosova, me nenshtetesi gjermane, beqar, pa femije jashtemartesor, simpatik, i mirembajtur, serioz dhe pa vese, per martese kerkon nje vajze shqiptare 32-39 vjecare, qofte nga Kosova qofte nga Shqiperia. Vajza te mos kete qene e martuar, te jete fizikisht terheqese, serioze, e sinqerte dhe jo materialiste. E interesuara, mundesisht te lajmerohet pa humbur kohe. Ajo nuk do te zhgenjehet. Nr. cel. 004915217965000. NJOFTIME NGA ITALIA Jam Klevisi 38 vjeç, kam mbaruar arsimin e lartë, do doja të lidhja me një vajzë shumë simpatike dhe të rregullt në të gjitha senset dhe të jetë me banim në Itali, vajza qoftë dhe e divorcuar pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 00393510294524.

Përshëndetje, jetoj në Milano, jam i interesuar për një vajzë shumë të mirë dhe simpatike, të jetë jo më shumë se 28 vjeçe që ta kem si të dashur përherë. Di të them që i përkushtohem në maksimum në lidhje si nga ana shpirtërore dhe ajo ekonomike.

Prezantimi i parë vetëm me sms në këtë nr. cel. 00393407069273.

Dua te lidhem me ndonjë vajzë nga Korca ose Elbasani të jetë egjiptjane ose mulate jam Miri esmer 29 vjec. Më dërgoni vetem sms në këtë nr. tel. 00393274720003.

Jam Adi djalë 36 vjec me banim ne Italine e veriut, prej 20 vjetesh, djalë korrekt dhe simpatik e me cdo cilesi te mire. Jam ne kërkim te nje vajze te dashur, qe jeton ketu ne Itali, e cila te jete me mirekuptim te gjithanshem e simpatike. Për me shume me shkruani te ky nr. cel. 00393888139329.

Jam Papi jetoj ne Itali me punë dhe shtëpi, kerkoj një vajzë për lidhje serioze te moshes 25 deri 35 vjece kam shpi edhe ne Tiranë. Vetem vajza te rregullta. Tel. 00393209211458 viber mesager, Wastappp.

Jam Danieli 38 vjeç nga Fieri me banim ne Itali kerkoj te lidhem me një vajzë shqiptare per te kaluar jeten. Për më tepër lë nr. tel. 00393442509489. Faleminderit. NJOFTIME NGA GREQIA Pershendetje kush është ajo zonje që bën rrugë këto ditë per Shqiperi te njihemi gjatë rruges. Ndaj po i lë këtë nr. cel. 0030697t3m901g. Pres sms.

I përgjigjem Flores brune, unë jam 40 vjeç, quhem Tani, jam nga jugu punoj në Athinë. Më telefononi tek ky nr. telefoni: 6989430317. Me 10 gusht filloj pushimet.

I përgjigjem Kujtesës 33 vjeçe me banim në Gjermani, quhem Toni dhe punoj në Greqi dhe me origjinë nga Saranda. Tel. 6989430317.

Interesohem te njoh nje zonjushe vetem per qellim serioze. Jam 44 vjec mund te telefononi ne nr. cel. 6955899648.

Dua të njihem me një femër mbi 40 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0030mxg0mdgpma.

Pershendetje zonja të nderuara. Jeta eshte e veshtire e plote dhimbje kur je vetem, por kur ai qe ke ne krahe të keqtrajton, dhimbja behet shume here me e madhe. Eja ta ndajme bashke kete dhimbje. Cel. 00306942959052 Fier.

Quhem Nesti jam 30 vjec dua te lidhem me nje vajze shqiptare te jete e sinqerte te jete nga Korca ose rrethi i Korces. Cel. 00306997983208.

Është hera e parë që shkruaj këtu, jam nga Korça 33 vjeç, jetoj në Greqi mbi 15 vjet, dua të lidhem me një vajzë për të krijuar familje nga fshatrat e Korçës, se dhe unë nga fshati kam qënë, po tani nuk jetoj më atje. Vajza të jetë nga mosha 1825 vjeçe. Nr. im është: 00306999083292. Ju mirëpres.

Për Anen 32 vjeçe lë këtë nr. telefoni: 00306955734678. Nga një i interesuar për ju.

Për zonjen 34 vjeçe më një jëmijë. Unë jetoj në Greqi. Për të besuar duhet provuar në këtë nr. cel. 00306955734678.

Jam Ari 27 vjeç nga Saranda, jetoj në Athinë, dëshiroj të njihem me një vajzë për shoqëri. Për të tjerat ja lëmë kohës. Lë këtë nr. cel. 00306997715169.

Jam Leo 31 vjeç, 1.70 i gjatë, simpatik, pa vese të këqia, desha të njoh një vajzë për shoqëri ose për çdo lidhje tjetër. E interesuara të më kontaktojë në këtë nr. tel. 00306996521114. Urrej gënjeshtrat dhe talljet. Për më shumë dërgo sms.

Jam nga jugu 46 vjec me banim ne Athine dhe deshiroj te njihem me nje zonje. Për më tepër lë nr. cel. 00306998001668.

Jam Ari 40 vjec nga Shkodra, jetoj ne Athine dhe dua te njoh nje femer nga mosha 2540 vjec per lidhje serioze. Tel. 6908212738. Faleminderit.

Dua të lidhem me një zonjë apo zonjushë nga Prrenjasi ose Pogradeci të jenë të sinqerta. Dhe nga unë do kenë sinqeritet e dashuri. Ju mirëpres në këtë nr. cel. 6999155394.

Pershendetje jam Luli nga jugu 35 vjec banoj ne Greqi deshiroj te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Për me teper le këte numer telefoni: 00306999717774 ju pres.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam Mikeli 61 vjeç kam 8 vite që gruaja më ka vdekur, kam një vajzë të martuar. Kam biznesin tim brenda e jashtë vendit, kërkoj një zonjë apo zonjushë nga mosha 50-58 vjeçe për martesë ose bashkëjetesë. Bashkëjetesa të jetë sekrete. Lë nr. telefoni: 0673513348. Dërgoni sms, zileve nuk ju përgjigjem.

Është hera e parë që i drejtohem kësaj gazete. Jam Rolandi nga Durrësi 39 vjeç, me arsim të lartë, jetoj dhe punoj prej 18 vitesh në Londër Angli. Aktualisht ndodhem me push- ime në Shqipëri ku do të qëndroj deri me 13 Tetor. Interesohem për lidhje serioze (martese) me një gocë nga mosha 28 deri 38 vjeçe me këto kritere: të jetë femër me edukatë, dhe e sinqertë dhe e besës. Sinqeriteti për mua është gjithçka. Dhe lë këtë nr. telefoni: 0663622223. Si fillim komunikimi me sms. Theksoj vetëm lidhje serioze. Faleminderit për mirëkuptimin.

Personi që ti po kërkon dua ta dijë dëshirën tënde a më pranoni ti mua me u bashkue me një fjalë të quhemi të dy të martuar. Ditet dhe vitet që na kanë mbetur bashkë me i kalue, djalin dhe nënë me mi respektue sidomos djalin që është pro martesës time. Unë të kërkoj nga ana e moshës që ne dy kemi fëmijë më të mos kemi. Bashkimin tonë po e pranove jetën tonë në parajsë do e çosh. Unë mbetem me shpresë për besën dhe fjalen tuaj. Ky mesazh është për Alketën nga jugu, pres me padurim fjalen tuaj. Unë jam nga Maminasi i Durrësit, e ardhmja ime është pranimi juaj. Do doja të takoheshim dhe do shikosh që këto që po të them janë të vërteta. Jam shumë i mbajtur dhe shumë i pastër si nga ana fizike po ashtu dhe në shpirt. Jam dorë e bardhë, tip sportiv, mysliman 1.76 i gjatë, jetoj me një djalë të vetëm të cilin e kam të martuar si dhe nanën time pensioniste. Kam shtëpitë e mia prej 6 dhomash. Ju pres për më shumë Alketa në këtë nr. tel. 0682992306.

Një mesazh poetik për femrat tona por dhe për meshkujt tanë si ky njeri nevojtar e hallexhi si unë 57 vjeçari nga Marikaj një burrë i ve dhe i vetmuar që e ka vetën vërtetë të vetmuar jetën për një grua të mirë. Jam shumë i ëmbël dhe i homorit i dashur i sinqertë i qetë, i urtë inteligjent serioz, i sjellshëm, me shpirt artisti pa komplekse dhe paragjykime që unë i dhuroj femrës. Për Enin 48 vjeçe nga Durrësi. Lë nr. cel. 0699600987.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç, kërkoj të lidhem me një femër për njohje dhe më vonë për lidhje serioze. Cel. 0665495923.

I përgjigjem zonjës të cilës i kisha lënë numrin në redaksi të më fali sepse më humbi telefoni. Numrin po e lë në gazetë: 0699501243. Ky është numri i ri. Ju faleminderit. Zotëria nga vlora.

Jam një shok me emrin Kristi me banim në Tiranë, i moshës 58 vjeç me aktivitet tregëtar, kërkoj një zonjë të moshës 45-50 vjeçe të gëzoj shëndet të plotë me banim në Tiranë për një lidhje të qëndrueshme e të gjatë. Të jetë e paraqitshme e nikoqire shtëpie. Të telefonojë çdo ditë nga ora 9.00-12.00 të paradites në nr. tel. 0697672436. Është e mirëpritur për një kafe për të biseduar, e rpes në takim.

Përgjigje për ju zonja 53 vjeçare nga Shqipëria e mesme shtëpiake që kërkon lidhje shumë sekrete me një burrë. Duke e ndjerë shumë këtë në shkrimin tënd vendosa të përgjigjem duke të garantuar karakter, vendosmëri, besnikëri dhe përkushtim, ndaj si mundësi po ju lë këtë nr. tel. 0699718976. Jemi një zile larg dhe mbas këtij numri do gjeni njeriun që keni dëshiruar. Zotëria nga Tirana ju mirëpret.

Jam Adi 54 vjeç nga Tirana pa njeri në ngarkim, kërkoj si fillim shoqëri me një grua të thjeshtë, seiroze, dhe të sinqertë. Cel. O665337323.

Jam një djalë nga Ballshi, kam dëshirë të njihem me një zonjë. Cila ka dëshirë të telefonojë në këtë nr. cel. 0692429696.

I përgjigjem Brunildes 39 vjeçe nga jugu që preferon një porgradecar, jam komplet për atë. Lë nr. cel. 0697493883.

Per Rozanen 45 vjecare, nese deshiron nje komunikim do te gjesh pesonin me respekt dhe shpirt mirë. Cel. 067420Wamg. Ju faleminderit pres pergjigje. Respekte.

Jam një djalë 24 vjeç, kërkoj lidhje me zonja të pakënaqura që ndihen të vetmuara. Jam shumë sekret. Cel. 0692230598.

I pergjigjem Flores brune 33 vjece un jam 1.85 i gjatë 44 vjec nga Tirana. Nga unë do te jeni e mirëpritur. Nr. im është: 0665453893 je e mirëpritur.

I përgjigjem zonjës nga Tirana, jam Iliri nga Elbasani, zonja që është trendy dhe e mbajtur, edhe unë jam gjithashtu. Nëse doni më merrni në këtë nr. tel. 0665861367.

Jam nje zoteri 38 vjec simpatik trup sportiv 1.74 i gjate dua të njoh një femer të dijë ta ruaj sekretin ska rendesi mosha. Ju pershendes dhe ju lë këtë nr. cel. 0683037512.

I përgjigjem zonjës që është me një fëmijë, mund të më telefonojë në këtë nr. cel. 0699908172.

Kërkoj te njihem me nje vajze, jam 38 vjeç jetoj ne Tiranë, numeri im i telefonit është: 0699908172.

Per Linden dhe zonjen e kompletuar nga Tirana, jam i interesuar per lidhje serioze. Lë nr. telefoni: 0692521157.

Per 35-vjecaren e divorcuar dhe me 1 femijë, une jam 41 vjec i divorcuar dhe jetoj dhe punoj ne Norvegji. Nëse ke deshire me kontakto ne email: ginoit@hotmail.com

Për zonjen nga jugu me banim në Tiranë e bukur lë këtë nr. tel. 0038649742037. Më bëj një sms se të marr unë më pas.

Jam një djalë 34 vjeç jetoj në Gjermani, dëshiroj të njihem me një vajzë shqiptare. Të interesuarat të më shkruajnë në këtë adresë emaili: Zen.kelmendi@yahoo.gr

Përshëndetje! Jam Xhoni, një djalë 32 vjeç, artist, intelektual, i pashëm, me trup të mbushur dhe me muskuj, sy jeshilë, me botëkuptim perëndimor, mendjehapur, joparagjykues, konfidencial, i prirur për pozitivistet dhe për t’ia kaluar bukur e mirë, me arsim të lartë dhe i kulturuar. Jam në kërkim të një vajze ose gruaje për shoqëri dhe miqësi, dhe nëse lind diçka tjetër le t’ia lëmë rrethanave, kohës dhe dëshirave tona. Femrat e interesuara të më dërgojnë e-mail tek kjo adresë dhe të më lënë numrin e telefonit t’i kontaktoj: masterxhoni@yahoo.it

Kërkoj femra nga Shqipëria nga mosha 40-50 vjeçe për lidhje seri- oze. Jetoj në Kosovë. Lë këtë nr. tel. 0037745653751.

Jam 48 vjeç i divorcuar prej 5 vitesh, edhe ligjërisht, me origjinë nga jugu me banim në Tiranë, kërkoj të njoh dikë nga mosha 3055 vjeç, qoftë dhe me një fëmijë, me banim në Tiranë, fillimisht njohje, shoqëri, miqësi, ndoshta bashkëjetesë, ndoshta edhe më shumë, koha bën të veten, bën njohjen dhe evolon. Lë nr. telefoni: 0692200515. Për ato femra që ndihen serioze dhe kanë nevojë për një shok, mik apo edhe diçka më shumë. Me respekt Arindi.

Unë jam nje djale i lindur ne Tirane po prej afro 20 vjetesh jetoj ne Kanada. Kam ardhur per pushime dhe deshiroja te njihesha me nje vajze te mirefillte shqiptare (old fashion girl in other ëords). Une jam 44 vjec, 1.78 i gjate i bardhe ëhite skin. Shpresoj te njoh dike sa me shpejt sepse edhe ditet po me ikin. Nëse ka dikush është i interesuar mund te me shkruaj ne adresen e emailit: almir.almir.2008@gmail.com ju lutem bashkengjitini foto dhe disa te dhena per veten.

I përgjigjem vajzës me probleme fizike, edhe unë jam i interesuar për ju. Ju lë nr. telefoni në redaksi.

Jam Liri lindur e rritur ne Tirane sot jetoj ne Belgjike kam 16 vjet qe jetoj këtu. Nuk kam njeri ngarkim dhe jam per një lidhje serioze. Për më tepër po ju lë nr. telefoni: OO32o489504530.

Dua të njoh një vajzë per lidhje serioze nga mosha 25 deri 30 vjece. Për me teper po le nr. tel. 0683683085.

Jam 51 vjec, kerkoj te lidhem me femren që interesoet per martesë jam pa vese te keqia. Lë këtë adresë emaili: agronkorca13@gmail.com

Jam 51 vjec pa femij ngarkim le numer telefoni per femrat qe kan lene mesazhin ketu ne lart dhe jan interesuar per nje person pa vese. Cel. 0674675328.

Kërkoj nje mike te mire dhe serioze, per kontakt te shpejte dhe bisede kontakt ne luku07@ virgilio. it skype ponko.ponko

Jam Fredi 50 vjec i punesuar kerkoj nje zonje rreth te 40-ve po nga Tirana per nje lidhje. Tek une do gjej ate qe i ka munguar me mesazh në nr. cel. 0674310515.

Jam Fredi nga Tirana i pergjigjem Lindes nga Tirana dhe i them te me kontaktoje me mesazh në këtë nr. cel. 0674310515.

Jam nga Dr. 39 vjec. Le adresen e emailit e_marini1976@hotmail.com per vajzen 37 vjece nga Dr. qe quhet Ina.

Jam nje djale i ndare 36 vjec kerkoj nje vajze per lidhje serioze tani per tani jan ne Shqipëri po jetoj ne Itali jam me dokomenta italjane. Nr. im është: 0697719442.

Pershendetje, jam kosovar dhe jam ne kerkim te nje femre shqiptare me moral dhe karakter te fort per martes, jam 48 vjeçar per me shum te interesuarat mund të më shkruajnë ne email: sokol2172@hotmail,com ose ne tel. 0046763245055.

Pershendetje, le numër telefoni per Melisen dhe te gjithe zonjat

mbi 45 vjeçe: 0692329979.

Për Shpresën 53 vjeçe që çalon pak i lë këtë nr. cel. 0695166110.

Jam Bledi i pergjigjem vajzes nga Lushnja që është 32 vjece do kisha deshire qe te njihemi, unë jetoj ne Itali. Nëse te intereson numri im është ky: 00393318278730. Pres përgjigjen tuaj.

Per gruan 35 vjece qe po ndahet nga burri lë këtë nr. cel. 0692723402. Nuk do zhgenjehesh.

Cercho un uomo da 40 fine 50 anni per una relazione seria che vive fuori Albania. Io ho 42 anni sono albanese. Mi pottete scrivere sull mio indirizzio bracerina@gmail.com acompagnatto da una vostra foto. Grazie.

Çkemi jam Franci sapo jam kthyer nga Belgjika jam shume simpatik dhe king dhe do ishte kenaqesi sikur te njihesha me nji femer te re pa angazhime per një bisede te ëmbel apo një takim special. Lë nr. cel. 0699907227.

Ky mesazh i dedikohet Kujtesës që është kthyer nga Gjermania, nuk po e përshkruaj shumë veten në mesazh, se çfar ngelet pastaj! Po deshe të kalosh momente të paharruara dhe ti kujtosh me nostalgji kudo që të jesh, bjeri një herë këti numri, 0699475610 të garantoj besnikëri dhe sinqeritet të pastër. Respekte nga Berti 36 vjeç 1.70 i gjatë trup të bukur sportiv, si mund ti pëlqej një femre një djalë me më tepër cilësi dhe karakteristika natyrore? Pres përgjigje.

Jam një zotëri nga Tirana 40 vjec familjar i arsimuar me punë i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë që banon ne Tiranë ose Durres preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 50 vjece por te jetë e mirë e sinqertë dhe e thjeshtë 0698456417.

Interesohem per nje zonje qe don lidhje sekrete me nje djalë të moshës 40 vjeç nga Dr. Ju garantoj fshehtesi respekt dhe plazhin e kemi afer. Cel. 0682235236.

Per Kujtesen nga Kosova le kete numer telefoni 0697879057. Jam një i interesuar për ju.

Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar 1.80 i gjate, trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze shpresoj nje vajze familjare dhe te sinqerte. Nr. cel. 0697822091.

Jam 38 vjec beqar me arsim te lart simpatik me biznes tani jam kthyer ne Shqiperi dua te lidhem me një vajzë te mirë dhe simpatike. Pres sms në këtë nr. cel. 0699893699.

Jam Adi 54 vjeç nga Tirana, pa njeri në ngarkim, kërkoj si fillim shoqëri me një grua të thjeshtë, serioze dhe të sinqertë. Lë nr. tel. O665337323.

Jam nje pensionist kerkoj te bashkjetoj me nje zonje me moshe 58 deri ne 60 vjeçe jam vetem kam shtepin time kam ekonomi te mire. Jetoj vetem rri larg pijeve jam korrekt e kam shum seriozisht pasi nuk jetohet vetem. Numri im i celularit është: 0692806524. Faliminderit.

Përshëndetje të gjithëve, jam nga Tirana i ve dhe i gatshëm, i lirë dhe i aftë për një lidhje të mirë dhe afatgjatë. Dua që zonja apo zonjusha të jetë rreth 50 vjeçe, korrekte, besnike dhe e përkushtuar, me paraqitje të bukur, këto cilësi i kam dhe vetë. Si mundësi për të komunikuar ju lë këtë nr. cel. 0699718976. Pas këtij nr. do gjeni atë që keni kërkuar. Zotëria nga Tirana ju mirëpret.

Jam Koli 36 vj! Le nr. tim te telefonit per vajzen me emrin Kujtesa nga Kosova! Do deshiroja qe te isha un ai qe do kaloje pushimet me ty! Dhe Greqia do ishte vendi ideal, sepse kam jetuar per shume vite atje! Nr. im i telefonit eshte ky qe po ju shkruaj: 0686520622j. Faleminderit per mirëkuptimin!

Pershendetje. Jam Beni 30 vjec sapo kam ardhur nga jashte shteti dhe dua te njihem me nje vajze e cilat të jetë 18-28 vjece. Ju lutem jo privat. Cel. 0665476673.

Jam Andi 43 vjec nga Dr. tani jam kthyer nga jashtë dhe dua të njoh një femer per një lidhje te qendrushme. Të interesuarat të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0683950586.

Kerkoj njohje me nje femer intelektuale te vetmuar qe jeton ne Tiranë. Për me teper flasim. 55 vjecari i vetmuar nga Tirana 0698431830.

Jam 55 vjec nga Tirana me origjinë nga Ko. deshiroj te njihem me nje zonje nga mosha 48 vjece e lart te jetë e rregullt dhe e sinqerte pa probleme familjare te jetojme si bashkeshort jo martese. Unë kam jetuar jashtë jam kthyer edhe un kam problemet e mia dhe nuk i shpreh dot ne gazete per momentin jam pa pune i respektoj gjithë zonjat qe lexuan mesazhin tim jo me interes ekonomik. Faleminderit. Tel. 0683870084.

I pegjigjem Ides nga jugu, jam 54 vjec dhe kam këtë nr. cel. 0692733577.

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te njihem me nje femer. Për më tepër lë nr. cel. 0665495923.

Quhem Gertnand, dëshiroj të njihem me vajzen që quhet Flora për një lidhje serioze dhe dinjitoze. Lë këtë nr. tel. 0685000443.

I përgjigjem 39 vjeçares nga Vlora dhe i lë nr. telefoni në redaksi. Jam një i interesuar për ju.

I pergjigjem Almes 52 vjece. Nese do një person te sinqertë te komunikojem. Unë banoj ne Tiranë. Me respekt Beni me nr. tel. 0674209Amg. Faleminderit.

Per Rozanen 45 vjecare. Nese deshiron nje komunikim do te gjesh personin me respekt dhe shpirtmir. Cel. 067420Wamg. Ju faleminderit pres pergjigje. Respekte.

Kerkoj nje femer per shoqeri per te pire kafe per te kaluar kohen e lire. Jam 58 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane. Tel. 0683625677.

I pergjigjem zonjes nga jugu po banuese ne Tr. jam i interesuar per njohje. Plotesoj të gjitha kushtet. Me kontakto ne kete nr. telefoni: 069jgad00p.

Per Almen nga Tirana qe kerkon nje lidhje per bashkejetese jam Joni nga Tirana me origjinë nga jugu mosha 55 vjec me profesin shofer import eksport Europë. Kam jetur jashte vite tani jam kthyer ne Shqipëri. E lexova mesaxhin tuaj Alma me kujdes me respektin me te madh desha te takoheshim e te bisedonim. Të falenderoj ju lë nr. tel. 0683870084.

Jam Armandi nga Tirana 38 vjeç, dua te lidhem me ndonje vajze simpatike mosha 25-35 vjeçe. Të jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në këtë nr. cel. 0688437699.

Kerkoj nje femer per bashkejetese. Unë banoj në Tiranë, jam 57 vjec jetom vetem. Jam me arsim te larte. Ndaj për më tepër lë nr. tel. 0675136199.

Jam nje djale nga jugu kerkoj nje lidhje serioze per martese. Të interesuarat te me dergojne vetem mesazhe dhe jo telefonata me numra te fshehte. Numri im i telefonit është: 0674829902. Respekte.

Per zonjen nga Vlora qe ishte numri i padisponushem nr. im është: 0674816595.

I përgjigjem Ides 50 vjece nga jugu qe banon ne Tirane, i le numrin tim të telefonit: 0688291444. Ja plotesoj kerkesat, jam ne pune, banoj ne Tirane vetem pa njeri ne ngarkim, jam me arsim te larte, i sinqerte, serioz, i dashur, pa vese dhe i mirëkuptueshem.

Jam Goni nga Tirana 49 vjec, i arsimuar dhe i kulturuar, i interesuar per nje mike te mire e serioze, e theksoj, e dua jo per ta blere me lek, por per mike zemre. Tel. 0665361862.

Berti nga Tirana 58 vjec jam njeri i sinqertë dhe korrekt kerkoj te lidhem me nje femer po nga Tirana, te jetë e divrcuar per lidhje sekrete. Nga mua nuk do zhgenjehet komunikimi vetem me sms zileve dhe numrave privat nuk ju pergjigjem. Lë nr. tel. 0683134370.

Jam Klaudio 29 vjec nga Tirana, kam deshire te njihem me nje vajze teper te thjeshte. Nr. im është: 0699244492.

I përgjigjem Fjorentinës me banim në Tiranë jam Lorenci 42 vjec. Fjorentina numrin e kam të hapur ju mirëpres në këtë numër cel. 0683604176.

Femres se divorcuar qe banon ne Tirane dhe qe kerkon lidhje serioze, i lë këtë nr. telefoni: 0698686399.

Përshëndetje jam Bashkimi nga Vlora i përgjigjem Kujteses nga Kosova që ka dëshirë të kalojë pushimet në bregdetin e Vlorës, ky është nr. im i kontaktit: 0696192148.

Jam Bashkimi nga Vl. 45 vjec i përgjigjem Ides 50 vjeçe nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 0696192148.

I përgjigjem zonjes nga Tirana 68 vjeçe, jam një moshatar i saj dhe i lë kete numer telefoni: 0699428158.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sin- qerte, te bukur W pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Jam 64 vjec intelektual po vetmia kjo e fatkeqesi po na mbyt e po na pakson edhe keto dite qe kemi prandaj ju drejtohem zonjave qe per nje hall apo nje tjeter kane mbetur te vetmuara se nuk eshte turp ti sherbesh vetvetes te gjejne nje shok apo mik qofte dhe per jete bashkeshortore. Tek unë do gjeni nje mik larg cdo gjeje negative per me shume ju le nr. e telefonit: 0665390073. Ju faleminderit.

Kush është e interesuar për një mik apo shok të thjesht dhe të sinqert, jam Doni nga Tirana 52 vjec pa njeri në ngarkim. Të jetë nga mosha 50 deri 60 vjec. Lë nr. tel. 0665337323.

Jam një djalë 40 vjeç kam dy fëmijë më ka ndodhur fatkeqësi, më ka vdekë gruaja, dua një njeri për shtëpi të jetë i moshës 35-40 vjeç. Ky është nr. im i cel. 0699161795.

Te drejtohem ty Aana 35 vjece qe nuk lind femijë jam 44 vjec i divorcuar dhe për më tepër lë nr. tel. vdaf0683817598. E kam seriozisht për familje.

Jam Albani nga Durrësi 43 vjec dua te lidhem me nje zonje simpatike te jete pa probleme jo mashtruse te respektoj dashurin une nuk ju zhgenjej. Une ju mirpres me sms në këtë nr. cel. 0683730470 tung.

I pergjigjem zonjes 53 vjecare shtepiake nga Shqiperia e mesme qe e ka per here te pare. I le nr. cel. ne redaksi.

Zonjes nga Vlora qe ka shkruar se nr. im i tel. ne redaksi del i padisponueshem i them se telefoni ka qene ne pune gjithësesi nr. im i telefonit është: 0696340293 pres te flasim. Faleminderit.

Jam 55 vjeç nga jugu banoj në Tiranë, në gjëndje të mirë ekonomike, me trup të rregullt, e paraqitje të mirë, jetoj vetëm. Kërkoj të lidhem me një njeri për lidhje serioze. Zonja të jetë e rregullt pa probleme, pa preokupime, të tjera e disi e paraqitshme e dua për lidhje të përjetshme. Cel. 0687303349. Ju faleminderit.

I përgjigjem Ides 50 vjece nga jugu qe banon ne Tirane, i le numrin e telefonit: 0688291444. Ja plotesoj kerkesat, jam ne pune, banoj ne Tirane vetem pa njeri ne ngarkim, jam me arsim te larte, i sinqerte, serioz, i dashur, pa vese dhe i mirekuptueshem.

Jam Beni jetoj prej vitesh ne Angli. Jam i rregull ne te gjitha drejtimet kundra alkolit, bixhozit dhe duhanit. Jam 49 vjecar dhe kam shtepi ne Tiranë. Kërkoj një femer te moshes 35-40 vjeçe per lidhje serioze. Ky eshte numri im i cel. 0666669306.

Jam një zotëri 33 vjec kerkoj të njoh një zonjë deri ne moshen 50 vjeçe. Jam 1.80 i gjatë 80 kg. i sinqertë. Më telefono jo me privat në këtë nr. tel. 0682364724.

Jam një zoteri nga Tirana me ka vdekur gruaja kerkoj te lidhem me një zonje te moshes 55 deri 60 vjeçe. Kam shtepi ne bllok jam mire nga gjendja ekonomike. Zonja qe do lidhet me mua do bej me te vertete jete te lumtur. Jam me shkolle te larte kam qene pedagog jam marrë gjithe jeten me sport dhe merrem akoma. Dukem i ri per moshen qe kam per momentin jam ne plazh në Pogradec. Lë nr. tel. 0697512122.

Jam nje 59 vjecar, gruaja me ka vdekur. I le Almes numrin e telefonit per komunikim. Numri im eshte 0686427924. Komunikimi ne telefon nuk te krijon nje njohje serioze por nje bisede nga afer te jep nje njohje me te sakte. Faleminderit per mirëkuptimin dhe ja kalofsh mire.

Jam X 50 vjec nga Tirana gruaja me ka vdekur jetoj vetem me shtepin time. Kërkoj nje grua rreth moshës time vetem te jetë e mirë pa vese te keqia, sic jam vetë. Të mos ketë femije në ngarkim. Pranoj dhe preferoj edhe nga rraca e zezë. Kush ka interes te me telefonojë në numrin tim të cel. 0682244727. Faleminderit.

Jam nje 35 vjecar nga Durrësi, deshiroj nje lidhje te qendrueshme me nje femer simpatike. Lë nr. cel. 066Jy11snr.

Jam Fredi nga Dr. kërkoj një femër nga mosha 30-38 vjeçe për lidhje të qëndrueshme. Pres sms në këtë nr. cel. 066JD004X4.

Përshëndetje jam nga Tirana 41 vjeç dëshiroj të kem një femër të moshës 40-45 vjeçe të jetë e mirë, të jetë e saktë dhe jo nga ato femrat që mashtrojnë por të jetë e sinqertë. Për ato që janë të interesuara ju lë këtë nr. tel. 0674828452. Mirëpres telefonatën tuaj. X nga Tirana.

Per vajzen nga veriu 39 vjece qe banon ne Tirane le ketë nr. cel. Vod.2109536. Jam Ervini nga Tirana 44 vjec. Pres sms nga ju. Faleminderit.

Përshëndes të gjitha gratë e divorcuara dhe ato vejusha. Dua të gjej një zonjë për martesë deri 50 vjeçe, të jetë nga Vlora, Gjirokastra, Përmeti, Korça apo Saranda. Unë jam 44 vjeç. E interesuara të dërgojë sms ose zile në këtë nr. cel. 0699886400. Jeni të mirëpritura, jo pa numër ju lutem.

A mundet të jetë ndonjë vajzë besnike të ketë lidhje miqësore me mua sekrete që të lejojmë kohen të veprojë, mosha deri 30 vjeçe nga veriu. Të jetë e zgjuar e shkathët dhe simpatike, të tjerat ja plotësoj unë. Cel. 0683602525.

Jam 50 vjec i ndar dua një femer per lidhje serioze te jetë e rregullt dhe te pershtatemi per të biseduar. Për më teper lë nr. telefoni: 0698448289.

X nga juglindja do te lidhet me ndonje zonjë, prej Korçe ose aty afer, serioze dhe pa probleme. Ju lutem jo zile kotë e pa numër, mundesisht dërgoni sms 0696161569. LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam një djalë dua të lidhem me një vajzë apo zonjë që ndjen veten të gatshme për nje lidhje te fshehtë e te gjaët. Që të jete e coptuar nga ana e dashuris të jete me vese te mira, e paraqitshme e bukur jo materialiste të jete e moshes 17-30 vjeçe. Jam Aldo 25 vjeç, ju mirëpres pa durim. Cel. 00306995697646.

I pergjigjem zonjes nga Fieri 48 vjece qe kerkon nje lidhje sekrete. Dhe une jam nga Fieri, vij tani ne

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.