Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) gusht ne Shqipëri, nese te intereson më dergo sms ne kete nr. tel. 00306996529503.

Jam një zotëri 45 vjeç nga El. dua të njihem me një zonjë shumë sekret. Cel. 0MT68X9AP5.

Pershendetje! Kam pare ne rnderr sikir komplet njera faqe e murir te dhomes se ndenjes ishte mbushur me merimanga. Cfare domethenje ka se jam ne merak

Dëshiroj të njoh ndonjë vajzë për lidhje sekrete dhe për qejf. Pres sms ose telefonatë në këtë nr. tel. 0674692818.

Jam X person 36 vjec banues ne Tiranë i martuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Kerkoj te kem nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jetë me banim ne Tiranë dhe jo interesagjie. Cel. 0682766448.

Jam Berti 38 vjec me banim ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonjë te paraqitshme serioze jo materialiste e moshes 30-40 vjece te jet me banim ne Tiranë ose Durres. Cel. 0688258660.

Jam nje zoteri nga Fieri, kerkoj nje lidhje sekrete me nje vajzë ose zonjë. Lë nr. cel. 0683921760.

Jam nje djal nga Shqipëria e mesme afer Tiranes kerkoj nje grua po të jetë nga Shqipria e mesme per lidhje shum sekrete. Po ju lë nr. tel. 0665453893 faliminderit nga ju zonja të mira.

Pershendetje, unë jam një djalë ne kerkim te nje femre per lidhje te hapur, unë jam 24 vjeç nga Lezha ndersa mosha apo statusi juaj e martuar apo beqare ska rendesi. Cel. 0674661125 ky eshte numri im. Premtoj korrektesi e privatesi.

Jam nga jugu 45 vjeç. Kerkoj nje femer me nivel vetem per qejf. Per çdo gje tjeter mendoj vet. Le cel. 0692665942.

Jam nje zoteri i martuar nga Vlora, duke mbetur besimplote se ne kete bote ka akoma shume njerëz te mire e te sinqerte, kerkoj te lidhem me nje femer te martuar te jete e thjeshte dhe e sinqerte te dije te ruaj sekretin nga mosha 45 vjeçe e larte. Ndersa mua le te me tregoje koha çfare njeriu jam dhe sa e mbaj fjalen e dhene. Cel. 0692575344. Pres pergjigjen tuaj korrekte e pa tallje.

I përgjigjem zonjës 53 vjece nga Shqipëria e mësmë jam 55 vjec nga Tirana jam për lidhje sekrete dhe korrekte di të vlersoj një femër më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0699928545.

Pershendetje lexojm shum sms ne gazete te gjithe meshkuj dhe femra hiqen te mrekullushem une jam nje burrë i martuar familjar 48 vjeç, jetoj ne Tiranë, nese ka dikush deshire per shoqerin time e pres te jetë e sinqert. Nëse do dhe ajo 50 vjeçarja gjithmone nese ka vend per mua i lë këtë nr. tel. amc.apta1p0. Faleminderit.

Nese ja vlen pse jo nje miqesi e re me nje grua mbi 40 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 06749538jd. Toni Tr.

Jam 41 vjec nga Tirana kërkoj të njoh një zonjë që ndihet e vetmuar nga mosha 30 deri 45 vjece për lidhje sekrete dhe korrekte. Më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0683977298.

Jam 53 vjeç nga Tirana, i rregullt dhe familjar. Kërkoj të kem lidhje sekrete me një zonjë dhe ajo të jetë pa probleme. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 0683863951.

I pergjigjem zonjes 53 vjeçe, per nje lidhje sekrete, ju lutem per hollesira flasim tek ky nr. telefoni: amcdm1mm00. Ju marr une në telefon.

Jam nga Tirana 50 vjeç gruan e kam te sëmurë, kerkoj nje te dashur te jetë sekret e sinqertë 50 vjeçe e lart. Të jetë nga Tirana, Elbasani ose Durrësi. Ju lutem si fillim sms ose zile në nr. tim të cel. 0682791349.

Dua të njoh një vajzë për shoqëri, të jetë nga qyteti. Unë jam 41 vjeç, lë nr. cel. 0699184515.

Jam Albani nga Klosi 29 vjec punoj elektrecist e hidraulik e riparoj defekte. Kam deshire te lidhem me vajza o zonja. Cel. 0685620355.

I përgjigjem gruas 53 vjeçe qe kerkon lidhje sekrete i pergjigjem dhe i plotësoj kushtet. Jam 43 vjeç nëse kerkon nje lidhje pa interesa ky është nr. im i tel. 0692779979.

Edhe une kerkoj nje grua te thjeshte jo mashtruese per nje lidhje te fshehte dhe sekrete. I le numrin e telefonìt 53 vjecares per zgjat kjo lidhje. Numri im është: 0665486479. Faleminderit.

Jam Gazi banoj ne Durrës, 50 vjeç i martuar dua te kem nje shoqe top sekret, te sinqertë familjare, elegante, te banojë vetem ne Durrës. Mund te sistemoj ne biznesin tim ne Shkozet. E theksoj familjare, më dërgo vetëm sms. Cel. në redaksi.

Jam një djalë nga Fieri i martuar, kërkoj një zonjë nga Fieri që i mungon dashuria si unë, të kemi lidhje afatgjatë dhe pa interes. Për më tepër lë nr. cel. VOD9967829.

Jam Genti nga Tirana 25 vjeç, 1.70 i gjatë, simpatik, dua të kem një lidhje për qejf me ndonjë vajzë dhe zonjë deri 35 vjeçe të jetë nga Tirana ose Elbasani. Cel. 0674996823.

Jam një zotëri nga Fieri dhe kërkoj një zonjush për qejf se qejfi paguhet, kush dëshiron të më bëjë zile me nr. të saktë ose sms në këtë nr. cel. 0683969055. Pa numër nuk përgjigjem. Nga unë nuk do zhgënjeheni, por telefono menjëherë. Ju mirëpres. Faleminderit.

I përgjigje zonjës Ida nga jugu, për të patur një lidhje sekrete dhe shumë besnike se edhe unë jam një zotëri po nga jugu, korrekt, aktiv dhe inteligjent, dhe ju lë këtë nr. telefoni: 0682727560.

Jam nga Ferizaj Kosova mosha ime eshte 47 vjeç, i gjate 1.80, peshoj 90 kg. bjond, serioz, i shkolluar dhe i edukuar. Jam person që di të ruaj sekretin, jam i interesuar të kem një lidhje me një femër që ka nevojë të ketë një mik të mirë afër për lidhje shoqërore. Të gjitha të interesuarat mund të më shkruajnë në këtë adresë e m a i l i : exelence2008@hotmail.com.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.