Rita Ora bashkëpunim me Chris Brown

Intervista - - JAVA VIP -

Rita Orën dhe Rihannën, duket se përveç zilisë dhe “miqësive” të shtirura që paraqesin herë pas here, i bashkon edhe diçka tjetër: Chris Brown. Shpeshherë është përfolur për një ngjashmëri mes tyre dhe tashmë dy këngëtaret do të kenë edhe të njëjtin koleg në bashkëpunim sepse Rita Ora po bashkëpunon me Chris Brown për këngën e saj të re.

Këtë bashkëpunim e kanë konfirmuar të dy këngëtarët të cilët kanë postuar në faqet e tyre, lajmin duke paralajmëruar fansat për këtë bashkëpunim që mezi po pritet. Por përveç këngës, duket se Rita ka menduar edhe diçka tjetër për të tërhequr vëmendjen para daljes së këngës. Ajo ka publikuar edhe disa foto të realizuara së fundi në të cilat duket mjaft hot. Kjo foto e saj po qarkullon më së shumti nëpër rrjetet sociale ku dhe po komentohet shumë zhveshja e këngë- tares. Gjithsesi, kjo nuk është hera e parë që Rita zhvishet edhe pse shqiptarët nuk duan që “vajzën e tyre” ta shohin të zhveshur pasi dihet mentaliteti që ekziston këtu. Megjithatë ne presim bashkëpunimin e shumëpritur mes saj dhe Chris Brown.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.