Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGA GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent ëomen about 25-40 years. Mobil: 00491736590562 dhe email: Groeb161046@aol.com

Nje intelektual 45 vjecar nga Kosova, me nenshtetesi gjermane, beqar, pa femije jashtë martesor, simpatik, i mirembajtur, serioz, pa vese dhe “pa miza ne koke”, për martese kerkon nje vajze shqiptare mosha 32- 39 vjecare (qofte nga Kosova, qofte nga Shqiperia). Vajza te mos kete qene e martuar, te jete fizikisht terheqese, serioze, e sinqerte dhe jo materialiste. E interesuara, le të telefonoje ose të dërgojë sms në këtë nr. cel. 004915217965000.

Ckemi jam Gazi kerkoj nje vajze per lidhje serioze jetoj ne Gjermani. Nr. im është: 004915251547347.

Kërkoj një grua për martesë prej moshës 49-51 vjeçe, rri në Gjermani. Kjo vlen dhe për zonjen Vera po ashtu dhe për të tjera. Cel. 01623987841.

Për vajzat e sinqerta dhe të vendosura për një lidhje serioze, martesore. Nuk më intereson e kaluara, dua të njihem me një vajzë zeshkane të jetë simpatike jo e shëndoshë. Nuk është problem dhe nëse ka fëmijë. E kaluara e saj nuk më intereson të gjithë ne kemi diçka pas shpie. Unë jam 45 vjeçar jetoj në Gjermani, vajzën që kërkoj dua të jetë e moshës 3440 vjeçe. Për të interesuarat lë këtë nr. cel. 004915786947033.

Jam i lindur ne Prizren të Kosoves dhe jetoj prej 30 vitesh ne Gjermani kam dy nënshtetësi, kosovare dhe gjermane. Jam 59 vjeç, dhe me këtë jap shansin e jetës që të kërkoj një vajzë mosha 30- 45 vjeçe për lidhje serioze, për të krijuar familje, por me jetesë në Gjer- mani. Tani me 8 gusht iki për në Kosovë, kam 1 muaj pushime. Kam dëshirë të njihemi personalisht. Mund të më kërkoni në nr. telefoni: 004915216621945.

Pershendetje. Jam 49 vjec, kam vite në Angli. Jam 1.70 i gjate. Paraqitje te rregullt, i stabilizuar. Kerkoj nje lidhje shume serioze me nje femer te rregullt dhe me nivel. Me shkruani ne numrin cel. 00447440252019. Faleminderit. NJOFTIME NGA ITALIA Pershendetje. Do doja të njihesha vetëm me një zonjë shume te bukur korrekte e besnike e te jete maksimumi 28 vjece. Unë jetoj ne Itali e keto dite do vij ne Shqiperi. Jam djalë qe di te respektoj e fal dashuri një femre, e siguroj dhe nga ana financiare. Më shkruani vetem sms si prezantim te pare. Nr. tel. 00393342639498.

I pergjigjem Nores dhe i them që numeri im është ky: 3318278730 jetoj ne Itali nese ke deshire te njihemi më thuaj.

Kërkoj një vajzë të bukur dhe të sinqertë për lidhje. Unë jam 23 vjeç, shumë simpatik i sinqertë, sapo kam mbaruar studimet. Për momentin jam në Itali për pushime deri nga gushti. Për kontakt ju lë këtë nr. tel. 00393892847863. NJOFTIME NGA GREQIA Quhem Spiro 37 vjeç, dua te njihem me një vajzë nga Puka, për lidhje sekrete, lë nr. cel. 0030697t3m9014. Pres sms vetem per zonjat nga Puka. Ju lutem.

Iinteresohem te njoh nje zonjushe vetem per qellim serioze. Jam 44 vjec, ndaj mund të më telefononi në këtë nr. cel. 6955899648.

Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femijë. Femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re, pse jo dhe serioze. Jam mashkull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vetë. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Tel. 6978106159.

Jam Mali nga Vlora kerkoj nje vajze per lidhje serjoze. Me rastin e pushimeve verore do jem me Shqiperi nga data 11-25 gusht. Komunikojme në këtë nr. cel. 6906208476.

Jam Jorgo 45 vjeç kerkoj te njihem me nje femer te moshes 35- 43 vjeçe. Lë nr. cel. 6948748808.

Përshëndetje jam një çun 42 vjeç, banoj në Kallamata të Greqisë, dua të lidhem me një femër ska rëndësi mosha, të dijmë të kuptojmë njëri-tjetrin. Jam i gjatë biond me sy jeshil. Lë nr. tel. 00306997583691.

I përgjigjem Flores brune, unë jam 40 vjeç, quhem Tani, jam nga jugu punoj në Athinë. Më telefononi tek ky nr. telefoni: 6989430317. Me 10 gusht filloj pushimet.

Dua të njihem me një femër mbi 40 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0030mxg0mdgpma.

Pershendetje zonja të nderuara. Jeta eshte e veshtire e plote dhimbje kur je vetem, por kur ai qe ke ne krahe të keqtrajton, dhimbja behet shume here me e madhe. Eja ta ndajme bashke kete dhimbje. Cel. 00306942959052 Fier.

Quhem Nesti jam 30 vjec dua te lidhem me nje vajze shqiptare te jete e sinqerte te jete nga Korca ose rrethi i Korces. Cel. 00306997983208.

Është hera e parë që shkruaj këtu, jam nga Korça 33 vjeç, jetoj në Greqi mbi 15 vjet, dua të lidhem me një vajzë për të krijuar familje nga fshatrat e Korçës, se dhe unë nga fshati kam qënë, po tani nuk jetoj më atje. Vajza të jetë nga mosha 18- 25 vjeçe. Nr. im është: 00306999083292. Ju mirëpres.

Për zonjen 34 vjeçe më një jëmijë. Unë jetoj në Greqi. Për të besuar duhet provuar në këtë nr. cel. 00306955734678.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam i interesuar për një njeri femër, të jetë me kulturë, edukatë, për shtëpi. Mosha ime jam 43 vjeç. E interesuara të marri në telefon në orën 18.00-19.00 mbasdite. Cel. 0683713368.

Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç kërkoj të lidhem me një femër për qëllime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665495923.

Përshëndetje z. Djana, ja plotësoj të gjitha kushtet që kërkon ajo, biles jam në punë. Për më tepër lë nr. telefoni: plusjëd0wmw.

Përshëndetje, quhem Artan nga qyteti i Vlorës 33 vjeç, 1.83 i gjatë, 85 kg. trup sportiv, flokët e zeza, sytë kafe, shumë simpatik, me punë, jam i aktivizuar në një gjëndje civile. Kam shumë dëshirë të njoh një femër me shumë cilësi pse jo dhe një zonjë që ta ken zili të gjithë bukurinë e saj. Besoj se nuk do t’ju zhgënjej kurrë. Besoj se do të tregoheni të zgjuar, të keni tuajin një super djalë. Ju lutem femra të jetë nga mosha 26 vjeçe e lart, më dërgoni sms ose zile në nr. cel. 0692420200.

Ku jane zonjat biznesmene që kanë nevojë për një shoqërues të thjeshtë me një kulturë perëndimore. Ju garantoj se do bëj më të miren e mundshme për ju. Për më tepër ju lë nr. cel. 0mtd1agmpa. Ju mirëpres.

Pershendetje! Jam nje zoteri 57 vjec i ve, nga Durresi dhe origjine nga juglindja. Jam me arsim te larte ekonomik, dhe dua nje lidhje serioze me nje zonje apo zonjushe qofte dhe e ve, nga mosha 45 deri 50 vjece. Të jete me arsim te larte mundesisht financiere, kontabiliste, eksperte, pasi kam studion time te kontabilitetit. Për kontakt lë këtë nr. cel. 0694093124.

Jam nje zotëri korrekt dhe do jem korrekt per ato zonja korrekte qe kane shkruajtur tek intervista nuk i percaktoj. Kujt i intereson mund te flasim me hollesisht në këtë nr. cel. 0683848348. Faleminderit.

I përgjigjem zonjes me shtepi ne Tirane pa probleme familjare qe kerkon bashkejetese solide, le nr. cel. 0688291444 sepse ja plotesoj kerkesat.

Jam nje djale nga jugu kerkoj nje lidhje serioze vetem me ndonje vajze nga jugu. Pres pergjigjet tuaja vetem me mesazhe dhe jo me numra të fshehtë. Lë nr. cel. 0674829902. Faleminderit.

Anes 35 vjeçe lexova mesazhin tuaj te flas serjozisht dhe jo si ordiner cdo gje eshte dhe vjen ne jetë. Une te pranoj dhe te dua ashtu sic je. Per me teper flasim me respekt Stefani. Cel. 0699171609.

Jam 56 vjec i ve pa njeri ngarkim kerkoj lidhje serioze me ndonje zonje. Unë jetoj në Tirane. Të jetë nga jugu me origjine. Tel. 0693378.1pg.

Jam i interesuar për vajzen nga Belgjika dhe i lë këtë nr. cel. 0692495776.

Kërkoj një femer nga Kosova ose nga Gjermanija per seriozisht te jetë me figur te bukur mosha 40 deri 50 vjeçe. Jam 53 vjeç, me shtetsi Gjermane. Tel. 015218993372.

Përshëndetje Ani. jam nje djale nga Tirana dhe per me shume po te le adresen time të emailit: boulevardi57@gmail.com.uroj qe ky mesazh tju gjeje mire ju dhe familjen tuaj. Pafshim/

Jam Toni nga Shkodra 42 vjec i ndarë prej 10 vjetesh. Kerkoj nje femer për lidhje, unë jam i gjatë 1.75. me sy jeshil trup sportiv. Lë këtë adresë emaili: tony728@ live. it dhe cel. 0685169778.

Jam Gëzimi nga Kosova 36 vjeç jam i interesuar shumë për një jetë në Itali, jam serioz. Kam dëshirë të krijoj një jetë në Itali Juljana. Nëse je për lidhje serioze ju lë këtë nr. tel. 0038649454104. Jam nga Prishtina.

Për zonjën 32 vjeçare jam i interesuar. Quhem Xhoni, me arsim të lartë, intelektual, 34 vjeç, i pashëm, me humor, dhe plot cilësi të mira të tjera. Për më shumë më merr në telefon të bisedojmë: Cel. 066mnabcjd.

Jam Aliu nga Tetova kerkoj te njihem me zonjen 55 vjeçe nga Shqiperia e mesme. Jam i pa martuar mosha ime 56 vjeç, dhe ky është nr. im i cel. 0038972571970. Ju lutem zonje me kontaktoni ne ket numer.

Jam prej dates 29 korrik deri me 2 gusht ne Shengjin dhe Tirane, deshiroj te njoh nje femer prej moshes 38- 50 vjeçe për qëllime serioze. Jam shtetas i huaj dhe dua ta bleje nje apartament ne Shengjin apo periferi te Lezhes dhe per kete qellim do te jem nje kohe te shkurter ne Shqiperi. Seriozisht te interesuarat te me shkruaj nje email: berisha09@gmail.com

Pershendetje po le numrin e telefonit per Bardhen nga Shqiperia e mesme 0033755818321 gjithashtu dhe une po kerkoj nje lidhje me nje zonje qe di te respekoj. Nëse deshironi me nisni nje msm ose bëni një telefonatë. Faleminderit.

Për zonjen 32 vjeçe me banim në Tiranë lë këtë nr. cel. 0038649742037. Më bëj sms se të marr unë më pas në telefon.

Përshëndetje po le adresen e emailit per Fjorentinen moderne tinialtin49@gmail.com po kini deshirë te komunikojm me shkrtruani.

I pergjigjem Nexhit nga Durresi, jam 51 vjec i divorcuar aktualisht jam ne Fier. Telefoni im është ky: 0692423746.

Përshendetje jam 44 vjeç kerkoj nje lidhje serioze. Kush zonjë apo zonjush lexon kete mesazh dhe është e interesuar mos ngurroni te me komunikoni ne adresen e emailit: tinialtin49@gmail.com per me shumë flasim. Faleminderit.

Për Melisen lë këtë nr. cel. 0688286369. Më telefononi.

Jam një djalë serioz, që kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. Gjërat që më karakterizojnë është sinqeriteti, me personin respektiv. Jo per mburrje nga pamja nuk tregoj moshen vec se kam nje problem te vogel fizik qe pas lindjes. Personi ne fjalë te jete e moshes 20-30 vjece mos i vini ne dyshim sinqeritetin tim se me kanë shqetesuar shume me nr. privat pastaj njerzit jo serioz nuk marrin me nr. privat per nje gje kaq serioze. Jo për mburrje por mashtruset unë i dalloj që në zë kur flasin. Unë e dua vajzen të sinqertë siç jam dhe vetë. Që të njohësh njerëzit e sinqertë duhet të hash një thes me kripë siç thotë një fjalë e urtë popullore. Të interesuarat nëse e gjejnë veten në këtë njoftim të më shkruajnë email në këtë adresë: djaliserjoz78@hotmail.com. Faleminderit për mirëkuptimin.

Le nr. e telefonit per zonjen 32 vjeçe nga Tirana me arsim te lartë që i mungonte shoqeria e nje mashkulli. Dhe mua me mungon shoqeria e nje femre me vlera te vërteta. Tel. 0697200302. Me respekt Genti nga Vl.

Per zonjen nga Shqiperia e mesme 45 vjeçe lë këtë nr. cel. Amc5202071.

Pershendetje, a mundet te me vini ne kontakt me Annia 31 vjece. Po ju le numrin tim sic ajo kerkon 0699889339.

Per zonjen 43 vjec nga jugu, qe kerkon respekt maksimal, nr. im është: vodclabja0m1pd.

I pergjigjem vajzes nga Tirana 40 vjece dhe e pamartuar asnjehere dhe i lë adresë emaili: branbini50@hotmail.com.

Jam nje zoteri rreth 50 vjeç, me pune te mire, dua te lidhem me nje zoje per bashkejetese, pa probleme familjare, te jete e lire, ne cdo kohe, ne menyre qe te shijojme nje bashkjetese te kendeshme. Nëse bashkjetesa shkon per mrekulli, ne jemi automatikisht kandidate per tu martuar he per te jetuar perjetesisht bashke. Të interesuarat te me shkruajn ne adresen e emailit: branbini50@htmail.com ose te me lejne nr. tel. po ne kete aderese.

Pershendetje Annia un jam nje djal 33 vjec per momentin jetoj jasht dhe i pergjigjem kritereve te tua pervecse gjuheve te huaja te cilat nuk di me teper se 1, te vendit ku jetoj per momentin. Më vjen keq qe nr. telefoni nuk mund te le por nëqoftëse deshiron mund te me shkruash ne kete adresë emaili: andon9737@gmail.com nga nje adresë e jotja personale dhe jo e punes.

Për 43 vjeçaren nga jugu që do një person të sinqertë lë këtë nr. cel. 0688286369.

Jam nje djalë nga jugu 29 vjec kam deshirë te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Për më tepër lë numrin e telefonit: 0674975589.

Pershendetje po i shkruaj vajzes nga Shkupi qe adresa e imeili qe ka lene eshte e gabuar po deshironi me shkruani ne kete adresë emaili: .arbenbeni02@gmail.com. Faleminderit.

Lë nr. telefoni per Aiden 0685870990.

Përshëndetje vajzes se lenduar 25 vjeçare qe kerkon nje lidhje larg ndodhem larg ne perendim afersisht po ju le adresen e emailit te me kontaktoni: goniagron7@gmail.com per me shum flasim po deshironi. Faleminderit.

Jam një djalë nga Berat 27 vjeç, i divorcuar, dhe kam një djalë

3 vjeç, por nuk e mbaj unë. Kërkoj një vajzë të mirë për bashkëjetesë, nuk më pëlqen të mos martohem. Kush ka dëshirë mund të telefonojë në këtë nr. cel. 0692808205.

Ky mesazh është per Anen. Jam nje djale i lindur ne Tirane dhe banoj prej 17 vjetesh ne Kanada, ndodhem ne Tirane me pushime dhe 2 jave me shume. Besoj se kemi disa vlera te perbashketa. Nr. im është: 0675135583. hopefully ëe ëill get in touch. Until than good luck.

Jam nje zoteri me banim ne Tirane i gjate 50 vjec i punesuar kerkoj nje zonje pa preokupime mundesisht pa shume preokupime. Tek mua do gjeje ate qe i ka munguar gjithe jeten. Lë nr. tel. 0693952957.

Përshendetje jam Viktori nga Korca 52 vjec deshiroj te lidhem me nje zonje per lidhje martesore. Unë punoj bej zbukurime gruaja me ka vdekur kush zonje deshiron lidhje serioze martesore te dergoje sms ne këtë nr. cel. 0688354051.

Lë nr. tim për gjitha zonjat e moshës 40- 52 vjeçe: OO32489504530.

Jam një djalë 38 vjeç 1.73 i gjatë, simpati, trup sportiv, i kompletuar. Dua të kem një lidhje me një zonjë nga mosha 25-55 vjeçe, mundësisht të jetë me banim në Tiranë. Edhe sikur të ketë fëmijë apo të ketë kaluar fatkeqësi ska problem. Jam një djalë larg veseve. Faleminderit.

Jam nga Maqedonia 65 vjeç, intelektuar dhe i pashem dua te lidhem me nje grua per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. tel. 0038975p80311 vetem me mms. Pershëndetje.

Jam i interesuar te njoh nje femer, numeri im është ky: 0699908172. Faleminderit per mirëkuptimin.

Pershendetje jam nje biznesmen nga Shkodra 28 vjec kerkoj nje lidhje me ndonje goce ose zonjë. Ky është numri im i cel. 0685401238. Respekt Iliri.

Jam Adi 34 vjeç i çkurorëzuar pa probleme, me profesion mësues fizkulture, që ka pësuar një traumë dhe bën not tek Akuadromi i Pishinave Tiranë në orët 14.00-16.00. Kërkon të njihet me ndonjë vajzë pa preokupime familjare e fizike. E interesuara të vijë të më takojë tek Pishinat ku do lë porosi tek biletashitësja Eli. Jam tek Pishina e Notarëve korsia 5.

Jam per nje lidhje te fshehte me nje zonje, te jete sekret i plote. Kujt i intereson i le kete nr. cel. 0692201758. Me dergo sms ose telefono qe te flasim.

Të dashur prindër që keni vajza për të martuar, ose gra që kanë pësuar dhunë. Jam nga Elbasani 41 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0699184515.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana interesohem të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze, mosha e preferuar 24-34 vjeçe. Arsimimi është avantazh, për të interesuarat lë këtë nr. tel. 069aw1pgpw. Ju falenderoj e ju siguroj që nuk do zhgënjeheni. Faleminderit.

Një përgjigje për ju zonja nga Shqipëria e mesme 53 vjeçe shumë simpatike, që kërkon një burrë për lidhje të fshehtë dhe të jetë nga Tirana. Jam larg duhanit, alkolit dhe shumë korrekt dhe i përkushtuar për një lidhje të tillë. Si mundësi për të komunikuar ju lë këtë nr. tel. 0699718976. Zotëria nga Tirana ju mirëpret.

Per vajzen 39 vjece nga veriu me banim ne Tirane lë këtë nr. cel. vod7879057. Jam një i interesuar për ju.

Jam nje djale nga shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per qellime serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe te sinqerte. Nr. cel. 0697822091.

I pergjigjem me sinqeritet e besnikeri Anes 31 vjece une intelektuali nga Shqiperia mesme. Lë nr. telefoni: 0698690010.

Pershendetje jam Gezimi 23 vjec nga Fieri kërkoj nje lidhje me ndonje vajze nga jugu. Të jetë vajze e sinqertë e bukur serioze e dua bionde gocat brune. Mos te me marrin ne telefon se nuk jua hap bruneve vetem biondeve. Dua që të jetë e gjate 1.60 e gjatë, ti ket syte te zinje te jetë e mbushur ne trup te duket figurante ne rruge kur dal me ate deri ne moshen 21 vjece te jete e ndershme dhe mos te jetë e përdalë. Cel. 0692775498.

Per Kujtesen le nr. cel. 0695401227 do ti kujtosh gjithmone keto pushime. Tung Shkodrani.

Pershendetje jam Benardi shume king dhe simpatik ne paraqitje dhe interesohem per një njohje te re me një vajze sepse dhe mosha po me iken pa e kuptuar. Për të gjitha vajzat e interesuara mund te dergojne sms në këtë nr. cel. 0696265383. Faleminderit.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i punësuar dhe me makinë. Dëshiroj të lidhem me një femër për mike të dashur e martuar apo beqare të jetë ajo. E interesuara të jetë me afërsi moshe. Të jetë vetëm nga Tirana. Për më tepër lë nr. cel. 0697933998. Të dërgojë sms. Faleminderit.

Lë nr. telefoni per Dinozauren nga Tirana cel. 0mwgjpmwwt.

Deshiroj njohje me nje femer serioze te vetmuar nga Tirana, me nivel qytetar se ciles i mungon njeriu i duhur, per me teper flasim. Jam Franko nga Tirana 55 vjeç. Cel. 0698431830.

Jam një djalë qe rri ne Greqi, 27 vjeç do doja te njihesha me nje vajze te thjeshte. Per me teper lë nr. cel. 6984067241.

Jam nje zoteri nga Tirana 52 vjec beqar kerkoj nje lidhje serioze me nje femer dhe i lë këtë nr. cel. 0665495923.

Jam i interesuar per Almen nga Tirana me ekonomi te mire pa njeri ne ngarkim me biznes privat per bashkejetese. Jam 64 vjec i vetmuar me arsim te larte banoj ne Tirane, ish oficer. Tel 0675136199.

I drejtohem Dorines nga Tirana qe kerkon lidhje te gjate e te sinqerte e arsimuar. Nëqoftëse ju intereson une jam me arsim te larte banoj ne Tirane pa njeri ne ngarkim 55 vjec jetoj vetem. Tel. 0683625677.

Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin tim binjak, nuk e di ne egziston ai person per mua apo jo. Nëse egziston të më dergojë sms në nr. cel. 0684664427. Vajza te jetë e sinqertë dhe serioze nuk dua aventura. Per me teper ja lëmë kohes.

Përshëndetje për znj. nga Shqipëria e mesme, i përgjigjem unë dhe nuk do të zhgënjehet. Nr. im është: 0696024465. Më dërgoni sms.

Përshëndetje, për 43 vjeçaren nga jugu i lë këtë nr. telefoni: 0698448289.

Jam një djalë nga jugu thonë që shorti në jetë fat, më se vërtetë. Për mua nuk ndodhi ashtu por nuk është fundi i botës. Jam i divorcuar prej 2 vjetësh. Them që njerëzit e mirë ekzistojn. Jam 32 vjec shpresoj që të gjej nje femër ideale për familje dhe jo budallëqe vetëm për qëllime serioze. Nr. im është: 0692760536. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam X me arsim te larte e pune me banim në Tiranë. Per vajzen X me banim në Tiranë, origjine nga jugu e rregullt e kompletuar dhe beqare po lë këtë nr. tel. 0699607100.

Jam ne kerkim te nje lidhje serioze me nje vajze shumë te vecante (pasi i tille jam edhe une) me moshe 36-38 vjece, e cila te jete me arsim te larte, e sinqerte, me karakter, simpatike, e pa fejuar apo martuar, familje e rregullt. Kush e gjen veten tek ky sms te dergojë sms në nr. cel. vod.aawd0tm.

Per zonjen Diana 55 vjece qe jeton vetem lë nr. cel. 0698686399 sepse edhe une jam ne te njenjtat kushte dhe kam kerkesa te njëjta si ajo.

I pergjigjem Dorines nga Tirana qe i mungon dashuria dhe ngrohtesia e nje mashkulli dhe kerkon nje lidhje me nje zoteri, te paraqitshem, te arsimuar dhe te sinqerte. Jam nje djale nga Shk. 32 vjec me arsim te larte per Infermjeri .Jam i sinqerte dhe serioz, i paraqitshem dhe simpatik, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, sepse jam me shume vlera, parime dhe me ambicje dhe kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Jam i interesuar Dorina te lidhem me ty, sepse do te dhuroj shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri pasionante, sentimentale dhe romantike. Jam larg çdo vesi te keq. Jam tip i qete, i qeshur, i dashur, inteligjent, i zgjuar, i shkathet, i mencur, i afte, argumentues me vepra dhe me energji te reja. Dorina me telefono në nr. tim të cel. 0673377315.

I përgjigjem zonjës 53 vjeçe, për të folur më hollësisht po ju lë nr: cel. amcdm1mm00.

Pershendetje. Jam Altini nga Berati 26 vjec jetoj ne Itali me dokumenta te rregulla dhe dua te lidhem me një vajze per qellime serioze. Kush është e interesuar mund të më telefonojë në këtë nr. cel. 0692695447.

Jam një zotëri 67 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë mosha 58 vjeçe të bashkëjetoj me të. Jam vetëm, kam shtëpinë time, me ekonomi të mirë, e kam seriozisht, pasi jam mërzitur. Cel. 0692806524.

Jam nje djale nga Lezha 34 vjeç i martuar, kerkoj nje vajze ose grua te martuar shume serioze deri ne 34 vjeçe. Cel. në redaksi.

Jam Albani nga Durrësi 43 vjec dua te lidhem me nje zonje simpatike pa probleme jo mashtruese te vleresoj dashurinë. Nga une nuk do ju zhgenjej, ju mirëpres me sms në këtë nr. cel. 0683730470.

Jam një qytetar i thjeshtë nga Vlora, jetoj në Shijak mosha 51 vjeç, i pa martuar asnjëherë për shkak se unë kam patur dhe kam akoma pretendimin që shoqen e jetës ta gjej nga jugu nga jam vetë. Ajo të jetë e moshës 40 vjeçe, të jetë mbi të gjitha te jete njeri, po keshtu unë i ve detyrë vetes të jem në këtë jetë se një fjalë e urtë thotë: bukuria pa nder është si trendafili pa erë. Dua të jetoj i thjeshtë por me nder dhe faqe të bardhë. Kurrë në këtë jetë nuk dua që tjetri cilido të jetë të mos ketë surrat të më marrë nëpër gojë. Nëse ndonjëra më përshtatet i lë kët ënr. Tel. 0692647199. Mbetem me shpresa. Me nderime Vladimiri.

Përshëndetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me permasa te rregullta fizike. Jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam një pune timen. Jam larg veseve te keqia dhe numri im është ky: voda.clab. 0696190290. Faleminderit për mirëkuptimin. Me respekt dhe dashuri Iliri Lu.

Kolombo nga Shk. 41 vjec bìznesmen, dua te lidhem me nje vajzë per lidhje serioze, qoftë edhe e divorcuar. Për më tepër lë nr. cel. 0674999304.

Pershendetje une jam Albani nga Lu. 35 vjec kam fizik te rregullt jam 1.85 i gjate pesha 90 kg. jam simpatik dhe large veseve te keqia. Une jame ne pune dhe marr 1 page te kenaqshme kam deshir te krijoj një lidhje per qejf. Numri im është: vodaclab 0698895218. Faleminderit per mirëkuptimin Albani Lu.

Jam Arturi me pune e arsim te larte, i përgjigjem Ides me banim në Tiranë, me paraqitje shume te mire. Për më tepër po lë nr. telefoni: 0696707495.

Gazi nga Shkodra interesohem per nje lidhje serioze. Vajza te jetë nga Shkodra, Lezha ose Fush Kruja. Lë nr. cel. 0682644344.

Jam nga Jugu 55 vjeç i kompletuar, me paraqitje te mire. Per fat te keq,miresia e tepert me ka denuar ne jete . A mund ta gjeje dot nje shpirt binjak, apo eshte vone.! Per qellime serioze kerkoi nje grua te plaket me mua. Te jete e sinqer te, serioze, dhe e dashur,plotesishte e vendosur per krijim familje. nese plotes oni keto cilesi, ju lutem dergoni sms. ne nr.tel.0692716mdj.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Tirana i punesuar desha te njihem me nje grua per bashkjetese mbi 45 vjece. Për më tepër lë nr. tel. 0683870084.

I përgjigjem gruas 53 vjeçe dhe i them se do të gjej ngrohtësi, jam i thjeshtë pa vse dhe nuk do të zhgënjeheni nga unë. Lë nr. cel. në redaksi.

Jam Bujari nga Vlora gruaja më ka vdekur, jam 46 vjeç, kam një vajzë 16 vjeçe. Interesohem për një zonjë shumë serioze, se ashtu jam dhe vetë. Kujt i intereson të më telefonojë tek ky nr. telefoni: 0696192148.

Jam Hekurani nga Berati po lë këtë numër telefoni në redaksi. Për zonjen Ðjana nga Tirana për lidhje familjare.

Jam nje zoteri 63 vjec nga zona e Shkodres dua te lidhem me nje zonje per qellime martesore. Jam i fese katolike e jam i divorcuar me gruan dhe kam shtepine time. Zonja te jete punetore dhe e thjeshte edhe nese ka ndonje femije te vogel mund te rregullohemi. Nese ka ndonje zonje te me telefonoje me nr. telefoni ose te me dergoje sms. Zileve dhe telefonatave pa numër nuk ju përgjigjem fare. Nuk e dua për shoqëri por e dua me jetu me të. Lë nr. tel. o68677i65o.

Jam Adi 54 vjeç nga Tirana pa njeri në ngarkim, kërkoj si fillim shoqëri me një grua të thjeshtë, seiroze, dhe të sinqertë. Cel. O665337323.

Jam një djalë nga Ballshi, kam dëshirë të njihem me një zonjë. Cila ka dëshirë të telefonojë në këtë nr. cel. 0692429696.

I përgjigjem Brunildes 39 vjeçe nga jugu që preferon një porgradecar, jam komplet për atë. Lë nr. cel. 0697493883.

Per Rozanen 45 vjecare, nese deshiron nje komunikim do te gjesh pesonin me respekt dhe shpirt mirë. Cel. 067420Wamg. Ju faleminderit pres pergjigje. Respekte.

Jam një djalë 24 vjeç, kërkoj lidhje me zonja të pakënaqura që ndihen të vetmuara. Jam shumë sekret. Cel. 0692230598.

I përgjigjem zonjës nga Tirana, jam Iliri nga Elbasani, zonja që është trendy dhe e mbajtur, edhe unë jam gjithashtu. Nëse doni më merrni në këtë nr. tel. 0665861367.

Kërkoj te njihem me nje vajze, jam 38 vjeç jetoj ne Tiranë, numeri im i telefonit është: 0699908172.

Per Linden dhe zonjen e kompletuar nga Tirana, jam i interesuar per lidhje serioze. Lë nr. telefoni: 0692521157.

Per 35-vjecaren e divorcuar dhe me 1 femijë, une jam 41 vjec i divorcuar dhe jetoj dhe punoj ne Norvegji. Nëse ke deshire me kontakto ne email: ginoit@hotmail.com

Për zonjen nga jugu me banim në Tiranë e bukur lë këtë nr. tel. 0038649742037. Më bëj një sms se të marr unë më pas. LIDHJEVETËM PËR QEJF...

Pershendetje. Jam i interesuar per zonjen 50 vjecare nga tirana. Qe kerkonte mik te ruante sekretin. I them te me njoftoje ne kte nr 069jgad007.

Per zonjen nga Shqiperia e mesme 53 vjece shtepiake qe

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.