CAPITAL T TREGON SE “ÇKA DON AJO”…

Intervista - - JAVA VIP -

E si menduat se prurjet e kësaj vere do të mbyllesin pa hitin që do të sjellë reperi i momentit, Capital T? Xhirimet e klipit kanë përfunduar para pak ditësh dhe kënga e tij me titull “Qka don ajo”, pritet të dalë këtë fundjavë. Ndërkohë që studioja e PinkMoon po merret me finalizimin e saj, vetë Kapo ka konfirmuar se ky është një ndër projektet e tij më të mira të cilin mezi pret ta prezantojë. Kënga është produksion i Authentic Entertaiment, e prodhuar nga Mixey, ndërsa muzika nga Granit Derguti. “Çka don ajo”? Shumë shpejt do të na e tregojë Capital T.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.