Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIMENGAANGLIA Pershendetje, jam 49 vjeç, kam vite ne Angli. Jam 1.70 i gjate, me paraqitje të rregullt, i stabilizuar. Kërkoj nje lidhje shume serioze me nje femer te rregullt dhe me nivel. Më shkruani ne numrin tim të telefonit: 00447440252-019. NJOFTIMENGA

GJERMANIA German businesmen is searching nice, creative, intelligent women about 25-40 years. Mobil: 00491736590562 dhe email: Groeb161046@aol.com Ckemi jam Gazi kerkoj nje vajze per lidhje serioze jetoj ne Gjermani. Nr. im është: 004915251547347. Kërkoj një grua për martesë prej moshës 49-51 vjeçe, rri në Gjermani. Kjo vlen dhe për zonjen Vera po ashtu dhe për të tjera. Cel. 01623987841. Për vajzat e sinqerta dhe të vendosura për një lidhje serioze, martesore. Nuk më intereson e kaluara, dua të njihem me një vajzë zeshkane të jetë simpatike jo e shëndoshë. Nuk është problem dhe nëse ka fëmijë. E kaluara e saj nuk më intereson të gjithë ne kemi diçka pas shpie. Unë jam 45 vjeçar jetoj në Gjermani, vajzën që kërkoj dua të jetë e moshës 34-40 vjeçe. Për të intere-suarat lë këtë nr. cel. 004915786947033. Jam i lindur ne Prizren të Kosoves dhe jetoj prej 30 vitesh ne Gjermani kam dy nënshtetësi, kosovare dhe gjermane. Jam 59 vjeç, dhe me këtë jap shansin e jetës që të kërkoj një vajzë mosha 30-45 vjeçe për lidhje serioze, për të krijuar familje, por me jetesë në Gjermani. Tani me 8 gusht iki për në Kosovë, kam 1 muaj pushime. Kam dëshirë të njihemi personalisht. Mund të më kërkoni në nr. telefoni: 004915216621-945.

NJOFTIME NGAITALIA Ciao per dy javë vij në Shqiperi dua te njihem me goce mulate ose esmere. Jam Besi 29 vjec esmer dhe kam këtë nr. telefoni: 00393274720003. Ciao dua te lidhem me një zonjë te divorcuar të jetë deri 35 vjece e sinqerte nga zona e Librazhdit ose Pogradecit. Jam Tomi 35 vjec 1.76 i gjatë brun. Lë këtë nr. tel. 003934083 15392. Më dërgoni sms dhe pastaj flasim. Pershendetje. Do doja të njihesha vetëm me një zonjë shume te bukur korrekte e besnike e te jete maksimumi 28 vjece. Unë jetoj ne Itali e keto dite do vij ne Shqiperi. Jam djalë qe di te respektoj e fal dashuri një femre, e siguroj dhe nga ana finan-ciare. Më shkruani vetem sms si prezantim te pare. Nr. tel. 00393342639498. I pergjigjem Nores dhe i them që numeri im është ky: 3318278730 jetoj ne Itali nese ke deshire te njihemi më thuaj. Kërkoj një vajzë të bukur dhe të sinqertë për lidhje. Unë jam 23 vjeç, shumë simpatik i sinqertë, sapo kam mbaruar studimet. Për momentin jam në Itali për pushime deri nga gushti. Për kontakt ju lë këtë nr. tel. 00393892847863.

NJOFTIMENGAGREQIA Përshëndetje, jam 39 vjeç nga Tirana jetoj në Greqi, dua të njoh një vajzë jo për të kaluar kohen. Lë këtë nr. telefoni: 0030698695-6608. Me respekt Altini. Jam Kristo 37 vjec nga Tirana banoj rreth 20 vjet rrjesht ne Selanik. Jam i divorcuar me 2 femije, femijet banojne me ish gruan. Dua te njihem me nje vajze apo grua deri në moshen 37 vjeçe per te krijuar nje lidhje te re pse jo dhe serioze. Jam mash-kull shume simpatik dhe shume romantik dhe po te njihemi nga afer do ta kuptoni dhe vete. Jam shume djale i embel. Kam pune te mire dhe banesen time. Per me shume flasim nga telefoni apo nga afer pasi te jemi njohur. Cel. 00306978106159. Jam nga jugu i Shqiperis por banoj ne Greqi prej shume vitesh, jam 58 vjec kerkoj nje shoqe besnike pa interes pasi jam ne prag divorci mundesisht te banoj ne Greqi. Më beni zile ne kete numer cel. 6992293242 se ju marr une. Faleminderit. Përshëndes të gjitha zonjushat uroj ta kaloni sa më mirë këtë verë. Cila është ajo që don lidhje të dërgojë sms në këtë nr. cel. 0030697t3m9014. Ju mirëpres me plot respekt dhe korrektësi. Interesohem te njoh nje zonjushe vetem per qellim serioze. Jam 44 vjec, ndaj mund të më telefononi në këtë nr. cel. 6955899648. Jam Mali nga Vlora kerkoj nje vajze per lidhje serjoze. Me rastin e pushimeve verore do jem me Shqiperi nga data 11-25 gusht. Komunikojme në këtë nr. cel. 6906208476. Jam Jorgo 45 vjeç kerkoj te njihem me nje femer te moshes 35- 43 vjeçe. Lë nr. cel. 6948748808. Përshëndetje jam një çun 42 vjeç, banoj në Kalla-mata të Greqisë, dua të lidhem me një femër ska rëndësi mosha, të dijmë të kuptojmë njëri-tjetrin. Jam i gjatë biond me sy jeshil. Lë nr. tel. 0030699758-3691. I përgjigjem Flores brune, unë jam 40 vjeç, quhem Tani, jam nga jugu punoj në Athinë. Më telefononi tek ky nr. telefoni: 698943-0317. Me 10 gusht filloj pushimet. Dua të njihem me një femër mbi 40 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0030mxg0mdgpma. Pershendetje zonja të nderuara. Jeta eshte e veshtire e plote dhimbje kur je vetem, por kur ai qe ke ne krahe të keqtrajton, dhimbja behet shume here me e madhe. Eja ta ndajme bashke kete dhimbje. Cel. 00306942959052 Fier. Quhem Nesti jam 30 vjec dua te lidhem me nje vajze shqiptare te jete e sinqerte te jete nga Korca ose rrethi i Korces. Cel. 00306997983208. Është hera e parë që shkruaj këtu, jam nga Korça 33 vjeç, jetoj në Greqi mbi 15 vjet, dua të lidhem me një vajzë për të krijuar familje nga fshatrat e Korçës, se dhe unë nga fshati kam qënë, po tani nuk jetoj më atje. Vajza të jetë nga mosha 1825 vjeçe. Nr. im është: 00306999083292. Ju mirëpres. Për zonjen 34 vjeçe më një jëmijë. Unë jetoj në Greqi. Për të besuar duhet provuar në këtë nr. cel. 00306955734678. NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam Rasimi 60 vjeç i pamartuar ndonjëherë në jetën time, jeten e kalova në emigrim, jetoj në Tiranë me mtoren, kam hotel timin, kërkoj një shqiptare nga mosha 50-60 vjeçe, për fëmijë ska problem. Lë nr. tel. 0674519220. Zileve nuk u përgjigjem, vetëm sms- ve. Faleminderit. Rasimi. Jam një 34 vjeçar nga Shqipëria e mesme, në gjëndje të mirë ekonomike, i komunikueshëm me trup të rregullt, serioz. Dua të njihem me një zonjë të jetë e rregullt me trup të rregullt, për të kaluar këtë jetë që na ka mbetur. Do të jetë shumë e lumtur në jetën e saj. Të jetë e moshës 45-50 vjeçare. Cel. 0674936408. Jam një zotëri nga Tirana njeri i rregullt nga të gjitha drejtimet, mosha ime është 61 vjeç. Kërkoj të njoh një zonjë që të ketë tipare të përafërta me të mijat. Cel. 0673749204. Jam një burrë nga Tirana, unë që po ju shkruaj po kërkoj një grua për shtëpi jo për tallje. Jam 46 vjeç, gruaja që kërkoj të jetë deri në moshen 45 vjeçe. Pres të më telefonojë jo për tallje. Cel. 0688408288. Tiranë. Jam një zotëri nga Tirana 50 vjeç beqar kërkoj një lidhje me një femër. Lë nr. cel. 0665495923. Personi që ti po kërkon dua ta dijë dëshirën tënde a më pranoni ti mua me u bashkue me një fjalë të quhemi të dy të martuar. Ditet dhe vitet që na kanë mbetur bashkë me i kalue, djalin dhe nënë me mi respektue sidomos djalin që është pro martesës time. Unë të kërkoj nga ana e moshës që ne dy kemi fëmijë më të mos kemi. Bashkimin tonë po e pranove jetën tonë në parajsë do e çosh. Unë mbetem me shpresë për besën dhe fjalen tuaj. Ky mesazh është për Alketën nga jugu, pres me padurim fjalen tuaj. Unë jam nga Maminasi i Durrësit, e ardhmja ime është pranimi juaj. Do doja të takoheshim dhe do shikosh që këto që po të them janë të vërteta. Jam shumë i mbajtur dhe shumë i pastër si nga ana fizike po ashtu dhe në shpirt. Jam dorë e bardhë, tip sportiv, mysliman 1.76 i gjatë, jetoj me një djalë të vetëm të cilin e kam të martuar si dhe nanën time pensioniste. Kam shtëpitë e mia prej 6 dhomash. Ju pres për më shumë Alketa në këtë nr. tel. 0682992306. Jam një 53 vjeçar nga Tirana familjar i rregullt dhe i thjeshtë, i punësuar. Kërkoj të njoh një zonjë të jetë 30 vjeçe e lart për shoqëri. Për më tepër po ju lë këtë nr. cel. 0665453893. Faleminderit. Le nr. cel. 0699319022 per te gjitha zonjat e moshës 45-50 vjece per lidhje martesore. Quhem Maksi dua te njihem me nje zonje nga jugu per lidhje serioze. Nr. im është: 0699377300 pres sms. Jam nje djale nga jugu kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te jete e moshes 25 deri 35 vjeçe. Numri im i telefonit është: 0674829902. Faleminderit. Jam Armandi nga Tirana 38 vjec dua te njihem per lidhje serioze me ndonje vajze simpatike mosha 2535 vjeçe, te jete vetem nga Tirana ose te banoje ne Tirane. Pres vetem sms në nr. cel. 0688437699. Jam Aleksi nga Durrësi 24 vjec 175 i gjatë, dua te njihem me një vajzë për qëllime serioze nga Durrësi ose Tirana. Theksoj se kam qënë një herë i fejuar. Për më tepër lë nr. cel. 06841MZ371. Pershendetje jam nje djal nga jugu me banim ne Tiranë, 35 vjeç. Kam jetuar prej shumë vitesh në emigracion, dhe skam pasë mundësinë të gjej njeriun e jetës. Dua lidhje me një vajzë, të jetë lidhje serioze. Stop numrat e fshehtë. Cel. 0685145014. Përshëndetje, jam një djalë nga jugu, kam jetuar prej shumë kohësh në emigrim, tani banoj në Tiranë, kam punën time. Jam 34 vjeç, 1.65 i gjatë, kërkoj të njoh një vajzë që do të krijojë familje, jo tallje, vetëm lidhje serioze. Stop numrat e fshehtë. Cel. 0698418953. Lexova mesazhin e asaj vajzës nga Durrësi dhe më bëri përshtypje. Unë jam po nga rrethi Durrësit, jam 36 vjeç jam beqar me të njëtat rrethana tipike që nuk na kanë reflektuar për arsye të mosmarveshjeve kundrejt atyre që më karakterizon mua dhe atë vajzën nga Durrësi. Lë nr. cel. 0683980983. Ju mirëpres. Jam një intelektual 55 vjeç nga jugu me banim në Tiranë, i gjatë, i komunikueshëm pa vese të këqia si alkoli bixhozi bingo etj. Në gjëndje të mirë ekonomike, jetoj vetëm, dhe dua të lidhem me një zonjë për qëllime serioze, për të kaluar jetën sëbashku. Zonja të jetë e rregullt pa preokupime dhe e bindur për një lidhje të tillë të qëndrueshme. Nr. tel. 0683703349. Përshëndetje. Jam 37 vjec jetoj ne Durres kam dëshire te njihem me femra serioze qe jetojnë ne Durres e Tiranë qofshin te thjeshta e intelektuale ju mirëpres ne numër cel: 0692747451. Do më pelqente te njihesha me ndonje bukuroshe jam i gatshem ti pergjigjem vetem per aventure e theksoj jo humbje kohe te jete nga Tirana ose Durrësi, mosha nuk ka rendesi, lidhjet jane te rrezikshme aventurat mbeten gjithmone te kendshme. Cel. 0674868627. Për 50 vjecaren nga jugu qe ka lene numrin ne redaksi le kete numer telefoni per komunikim 0673954498. Jam nga jugu ne moshen 62 vjec interesohem per zonjen Djana 55 vjeçe, plotësoj gjithçka që kërkon zonja. Lë nr. cel. 0692457773. I pergjigjem Dianes 55 vjece. Edhe une jam 60 vjec. Gruaja me ka vdekur. Numri im eshte 0665486479. Per me gjate ja leme komunikimit ose takimit. Ne te vertete po kerkoj nje zonjë si 45 vjecarja nga jugu me banim në Trianë. Per te komunikuar i le nr. telefoni: 069aja00tm. Jam Goni nga Tirana 49 vjec ekonomist, me nje pune timen private, kerkoj te jem ne shoqerine e nje shoqeje, mikeje te rregullt, korekte, jo materialiste. Kujt i intereson i lë këtë nr. tel. 066jd61tma. Zonjes me shtepi ne Tirane dhe qe kerkon nje zoteri rreth te 60-ve i them te telefonoje ne numrin 0686427924. Une jam 60 vjec gruaja me ka vdekur. Edhe une kam nevoje per nje zonje si juve. Numrin tuaj ne redaksi nuk e mora dot. Jam ne pritje te telefonates tuaj. Jam Leonardi nga Tr. 27 vjeç, kërkoj nëj femër për një lidhje nga Tirana. Ju pres në këtë nr. cel. 0697357321. Kerkoj nje femer per lidhje miqesore. Jam 57 vjec me arsim te larte i vetmuar banoj ne Tirane. Tel. 0686457772. Kolombo 41 vjec nga Shkodra me biznes timin, me letra italiane. Kërkoj të njoh nje vajzë per lidhje serioze. Të jetë e paraqitshme, qoftë dhe e divorcuar. Për më tepër lë nr. cel. 0674999304. Përshëndetje, jam M. përshëndes të gjitha femrat krutane. Më pëlqen të njihem me gra të moshës 58 vjeçe deri 65. Për më shumë flasim në telefon. Jetoj jashtë dhe jam këtu edhe 3 javë. Nr. im është: 0674720637. Jam nje zotri fisnik, serioz e shum besnik. Dua te kem per shok e mik nje zotni aktiv mbi 65 vjeç qe di ta vlersoj e respektoj kete lidhje. Më dërgoni sms në nr. cel. 068bxmnudf. Jam 55 vjec, intelektual i punesuar ne shtet. Jam i ve jetoj vetem pa njeri ne ngarkim. Kerkoj nje femer familjare per martese. Ju faleminderit. Mund te telefoni ne cdo kohe në këtë nr. cel. 0693070622. Pershendetje quhem Genti jam 30 vjec, jetoj ne Angli por kam ardhur ne Shqiperi me pushime. Dua te njihem me nje vajze per qellime serioze te jete e sinqerte te jete nga Korça ose rrethi. Pres sms në këtë nr. cel. 0692994763. Pershend vajza dhe pushime te mira. Jam nje djalë nga vlora 39 vjeç i divorcuar. Nëse ekziston një vajzë të dashuroj familjen, të jetë e komunikueshme e mbi të gjitha të jetë e vuajtur në jetë, po ju lë këtë nr. tel. 0698954916. Faleminderit. Jam nje zoteri nga Durrësi, deshiroj te njihem me nje shoqe te sinqerte. Cel. 066ky11rop. Pershendetje jam Benardi shume king dhe simpatik ne paraqitje dhe interesohem për nje njohje te re me një vajze sepse dhe mosha po me iken pa e kuptuar. Për te gjitha vajzat e interesuara mund te dergojne sms ne kete nr .cel. 0696265383. Faleminderit. Le nr. cel. per zonjen 32 vjecare nga Tirana plus jz11pmr. Jam nga Elbasani, nuk kam as grua as dashnore, jam vetëm. Nëse ka ndonjë vajzë që kërkon një burrë, edhe unë jam 41 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0699184515. Jam një djalë nga Elbasani 27 vjeç, kerkoj te njohe nje vajze te sinqertë per nje lidhje serioze per me shume po ju le nr. e telefonit per te kontaktuar 069PJPMDDT.

Jam një djale nga Tirana 30 vjec, simpatik, kërkoj të njoh nje vajze per lidhje serioze. Vajza te jete pa vese dhe të jetë serioze. Pres telefonata në këtë nr. cel. 0665391959. Për Iden që është nga Tirana 26 vjeçe lë këtë nr. cel. 0682402170. Jam Arbri nga Tirana, punoj në shtet. Jam 32 vjeç, pres sms nga ju. Faleminderit. Jam Berti nga Shqipëria e mesme, 36 vjeç, kërkoj të lidhem me një vajzë për qëllime serioze. Kush interesohet dhe ka të njëjtin qëllim i lë këtë nr. tel. 0699475610. Ju pres dhe po të keni qënë të fejuara, ska problem se nuk ka njerëz pa histori. Jam Berti banues në Tiranë, 36 vjec familjar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Dëshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jet me banim ne Tiranë jo interesagjie. Cel. 0682766448. Jam nje djale nga Shqiperia e mesme, djale i rregullt familjar, 1.80 i gjate trup te rregullt i paraqitshem dhe rrjedh nga nje familje e rregullt. Kerkoj te njihem me nje vajze per nje lidhje serioze, shpresoj nje vajze familjare dhe te sinqerte. Cel. 0697822091. Jam nje djale nga Tirana, djale familjar i paraqitshem dhe i rregullt ne cdo drejtim. Kerkoj te njihem me nje vajze per nje lidhje serioze, preferoj te jete e fese myslimane. Lë nr. cel. 0696379522. Për zonjen 53 vjeçe nga Shqipëria e mesme, lë nr. telefoni në redaksi. Jam nga jugu me banim në Tiranë 60 vjeç, jam korrekt i sinqertë dhe i përkushtuar për familjen. Per Almen 52 vjece e ve le kete nr telefoni 0673916457. Jam një i interesuar për ju. I pergjigjem Ides nga Tirana, jam Redi po nga Tirana. Per me teper po lë këtë nr. telefoni: 0695153009. I shkruaj vajzës 40 vjeçe që jeton në Bashkimin Evropian, jam 46 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0696919646. Me respekt Alberti. Përshëndetje, jam një zotëri 64 vjeç, banoj në Durrës, kam shtëpin time. Skam asnjë ves të keq, kërkoj një zonjë me banim në Tiranë. Mirë do të jetë të ketë shtëpinë e saj, se kam problem të shkoj të bashkëjetoj me atë. Shtëpin time e japim me qera. Cel. 0692665221. Ju mirëpres. Kristua. Përshëndetje per Djanen 55 vjeçe jam nga Tirana 55 vjec me origjinë nga jugu i punesuar familjar shumë i rregullt. Femrat i respektoj shumë. Cel. 0692789776. Jam nga Tirana me origjinë nga jugu 55 vjeç, me punë të mirë, dua të lidhem me një zonjë pa probleme familjare, e lirë për jetën e vet, të jetë e shëndetshme jo e dobët. Cel. 0692789776. Jam nje zotri 55 vjec me pune te mire nga Tirana me origjinë nga jugu dua te lidhem me nje zonje pa probleme familjare te jete e lire ne cdo kohe. Une femrat i respektoj, deshira ime është te njihem me nje zonje sado e shendetshme te jete me kenaqsi jo e dobet. Për me teper lë nr. cel. 0692789776. Pershendetje a ka ndonje femer te vetmuar nga Tirana qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e nje mashkulli. Ju lutem më bëni nje telefonatë në nr. cel. 0692140069. Une jam 43 vjeç nga Tirana dhe dua qe dhe femra te jete nga Tirana dhe te mos kete probleme. Une ju siguroj se tek une do ta gjeni dashurine e humbur. Afrimi 52 vjeç nga Tirana kërkon të lidhet me një femër me afërsi moshe. E interesuara të telefonojë ose të dërgojë një sms në këtë nr. cel. 0685084757. Faleminderit. Jam Albani nga Klosi 29 vjec punoj elektrecist e hidraulik e riparoj defekte. Kam deshire te lidhem me vajza ose zonja ti ndihmoj. Më dërgoni sms 0685620355. Jam ne kerkim te nje lidhje serioze me nje vajze shumë te vecante (pasi i tille jam edhe une) me moshe 36-38 vjece, e cila te jete me arsim te larte, e sinqerte, me karakter, simpatike, e pa fejuar apo martuar, familje e rregullt. Kush e gjen veten tek ky sms te dergojë sms ne nr. vod.aawd0tm. I pergjigjem Nores 21 vjece nga Prishtina, që eshte e interesuar per nje lidhje serioze, qe eshte studente e edukauar. Jam nje djale nga Shkodra 32 vjec me arsim te larte per Infermjeri. Jam i sinqerte dhe serioz, i bukur dhe simpatik, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, me shume vlera, parime dhe me ambicje ne cdo aspekt, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt, sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Nora jam i interesuar te lidhem per qellime serioze me ty, sepse do te dhuroj ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, inteligjent, i zgjuar, i afte, i mencur, i shkathet, i matur, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja pozitive. Nora me telefono dhe nr. im i telefonit eshte: 0673377315. Te mirepres Nora. Pershendetje une jam Iliri nga Lu. 35 vjec jam me permasa te regullta fizike, 1.85 i gjate pesha 90 kg. kam një pune timen. Jam large veseve te keqia. Numri eshte vodaclab 0696190290. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri Iliri Lu. Përshëndetje, për Noren nga Prishtina qe esht studente.le nr.Cel. A.m.c.2777500.. Jam Genti nga Tirana kam mbaru mjeksi dentare. Pres sms nga ju. Faleminderit. Jam per lidhje serioze me nje zonje emigrante, jam 60 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 068ewqlbex-V Jam nje burre 53 vjec nga rrethinat e Tiranes 180 i gjatë 85 kg. jam ne kerkim të nje gruaje per miqesi ose per shoqeri. Unë jam shumë i rregull dhe familjar teper serioz. Po lej per komunikim këtë nr. cel. 065g5d893. Per zonjen 40 vjece nga jugu qe banon ne Tirane lë këtë nr. cel. 0698686399 sepse ia plotesoj kerkesat. Kerkoj nje femer qe i mungon afrimiteti i nje mashkulli, mbi moshen 40 vjece. Mundesisht nga Shkodra, apo rrethinat. Lë nr. 0674353607. Te ky nr. do te gjeni ngrohtesine e munguar dhe ruajtje maksimale te sekretit. Ju lutem sms jo zile. I drejtohem vajzës 35 vjeçe që nuk lind fëmijë, jam 44 vjeç i divorcuar me dy fëmijë. Për më shumë lë nr. cel. 0683817598 për qëllime serioze. Për më shumë flasim. Jam Gazi nga shkodra 33 vjeç jam per lìdhje serioze vetem nga Shkodra, Lezha ose Fush Kruja, me një femër. Mos telefononi pa numer 0682644344. Më mungon diçka, se di, ndoshta do të jesh ti. Ai që do më ngrohë zemrën e do më bësh të lumtur, kjo është për Enin 45 vjeçe familjare e kompletuar, menaxhoj biznesin tim. Zotëria të jetë 45-50 vjeç, i arsimuar, i punësuar me nivel e me vlera qytetare ku të mbizotërojnë ndjenjat njerëzore, mundësisht të jetë kosovar që banon në Dr. jam për një shoqëri të mirë të sinqertë si fillim të tjerat ja lëmë kohës. Faleminderit. Jam nje djale serioz dua të njoh nje vajze per lidhje serioze te jete e sinqerte sic jam dhe vete. Lë nr. cel. 0674867022. Pershendetje me zemer, quhem Artan dhe jam nga qyteti Vlores, 33 vjec, shum i embel, shum simpatik, 183 i gjatë, 85 kg., trup sportiv, doja te njihesha me nje vajzë te jetë nga jugu, nga mosha 25 deri 40 vjece. Nuk e di por unë si person ndihem mirë dhe me pelqen shumë kjo moshë, se janë besnike, me shije, nuk jan si ato cupuriqet qe sa zbresin nga makina e Lencit per pes minuta hipin te kamioni Gencit, besoj nuk u zhgenjej. Dërgoni sms ose zile ne numrin 0692420200. Jam Klaudio 28 vjec nga Tirana kam deshire te njihem me nje vajze te thjeshte. Nr. im është: 0665381745. Vajta 43 vjeç dhe akoma se kam gjetur shpirtin binjak. E interesuara më gjen nga e hëna në të shtunë nga ora 14.00-16.00 se shkoj për të notuar pasi kam pësuar një traumë. Do lë porosi tek biletashitsja Eli, që të mos e pengojë. Jam tek Pishina e notarëve korsia 5, kompleksi pishinave Tiranë. Më quajnë Adi. I përgjigjem zonjes Eleni nga jugu dhe i le nr. telefoni 0692585579 dhe i sqaroj se kemi te njejtin vizion per jeten. Per me teper flasim ju them se jetoj vetem me nenen pa detyrime familiare dhe i arsimuar me profesion te mire ju faleminderit. Përshëndetje, për Noren nga Prishtina që është studente lë nr. cel. A.m.c.2777500.JamGentingaTirana, kam mbaruar mjekësi dentare. Pres sms nga ju. Faleminderit. Jam i interesuar per znj. Ilda nga jugu 50 vjeçe qe ka lene nr. ne redaksi. Ju mirepres në numrin tim që është: 0692538122. Jam një zotëri dhe përshëndes zonjen Eleni parukiere. Për komunikim i lë këtë nr. cel. amcdm1mm00. Dua te njoh nje zonje per lidhje serioze një zonjë, jam nga Vlora 60 vjec dhe lë këtë nr. tel. 0699605288. Ku jane zonjat biznesmene që kanë nevojë për një shoqërues të thjeshtë me një kulturë perëndimore. Ju garantoj se do bëj më të miren e mundshme për ju. Për më tepër ju lë nr. cel. 0mtd1agmpa. Ju mirëpres. Pershendetje! Jam nje zoteri 57 vjec i ve, nga Durresi dhe origjine nga juglindja. Jam me arsim te larte ekonomik, dhe dua nje lidhje serioze me nje zonje apo zonjushe qofte dhe e ve, nga mosha 45 deri 50 vjece. Të jete me arsim te larte mundesisht financiere, kontabiliste, eksperte, pasi kam studion time te kontabilitetit. Për kontakt lë këtë nr. cel. 0694093124. Jam nje zotëri korrekt dhe do jem korrekt per ato zonja korrekte qe kane shkruajtur tek intervista nuk i percaktoj. Kujt i intereson mund te flasim me hollesisht në këtë nr. cel. 0683848348. Faleminderit. I përgjigjem zonjes me shtepi ne Tirane pa probleme familjare qe kerkon bashkejetese solide, le nr. cel. 0688291444 sepse ja plotesoj kerkesat. Anes 35 vjeçe lexova mesazhin tuaj te flas serjozisht dhe jo si ordiner cdo gje eshte dhe vjen ne jetë. Une te pranoj dhe te dua ashtu sic je. Per me teper flasim me respekt Stefani. Cel. 0699171609. Jam 56 vjec i ve pa njeri ngarkim kerkoj lidhje serioze me ndonje zonje. Unë jetoj në Tirane. Të jetë nga jugu me origjine. Tel. 0693378.1pg. Jam i interesuar për vajzen nga Belgjika dhe i lë këtë nr. cel. 0692495776. Kërkoj një femer nga Kosova ose nga Gjermanija per seriozisht te jetë me figur te bukur mosha 40 deri 50 vjeçe. Jam 53 vjeç, me shtetsi Gjermane. Tel. 015218993372. Përshëndetje Ani. jam nje djale nga Tirana dhe per me shume po te le adresen time të emailit: qe ky mesazh tju gjeje mire ju dhe familjen tuaj. Pafshim/ Jam Toni nga Shkodra 42 vjec i ndarë prej 10 vjetesh. Kerkoj nje femer për lidhje, unë jam i gjatë 1.75. me sy jeshil trup sportiv. Lë këtë adresë emaili:

dhe cel. 0685169778. Jam Gëzimi nga Kosova 36 vjeç jam i interesuar shumë për një jetë në Itali, jam serioz. Kam dëshirë të krijoj një jetë në Itali Juljana. Nëse je për lidhje serioze ju lë këtë nr. tel. 0038649454104. Jam nga Prishtina. Për zonjën 32 vjeçare jam i interesuar. Quhem Xhoni, me arsim të lartë, intelektual, 34 vjeç, i pashëm, me humor, dhe plot cilësi të mira të tjera. Për më shumë më merr në telefon të bisedojmë: Cel. 066mnabcjd. Jam Aliu nga Tetova kerkoj te njihem me zonjen 55 vjeçe nga Shqiperia e mesme. Jam i pa martuar mosha ime 56 vjeç, dhe ky është nr. im i cel. 0038972571970. Ju lutem zonje me kontaktoni ne ket numer. Jam prej dates 29 korrik deri me 2 gusht ne Shengjin dhe Tirane, deshiroj te njoh nje femer prej moshes 38-50 vjeçe për qëllime serioze. Jam shtetas i huaj dhe dua ta bleje nje apartament ne Shengjin apo periferi te Lezhes dhe per kete qellim do te jem nje kohe te shkurter ne Shqiperi. Seriozisht te interesuarat te me shkruaj nje email: Pershendetje po le numrin e telefonit per Bardhen nga Shqiperia e mesme 0033755818321 gjithashtu dhe une po kerkoj nje lidhje me nje zonje qe di te respekoj. Nëse deshironi me nisni nje msm ose bëni një telefonatë. Faleminderit. Për zonjen 32 vjeçe me banim në Tiranë lë këtë nr. cel. 0038649742037. Më bëj sms se të marr unë më pas në telefon. Përshëndetje po le adresen e emailit per Fjorentinen moderne po kini deshirë te komunikojm me shkrtruani. I pergjigjem Nexhit nga Durresi, jam 51 vjec i divorcuar aktualisht jam ne Fier. Telefoni im është ky: 0692423746. Për Melisen lë këtë nr. cel. 0688286369. Më telefononi. Jam një djalë serioz, që kërkoj të njoh një vajzë për qëllime serioze. Gjërat që më karakterizojnë është sinqeriteti, me personin respektiv. Jo per mburrje nga pamja nuk tregoj moshen vec se kam nje problem te vogel fizik qe pas lindjes. Personi ne fjalë te jete e moshes 20-30 vjece mos i vini ne dyshim sinqeritetin tim se me kanë shqetesuar shume me nr. privat pastaj njerzit jo serioz nuk marrin me nr. privat per nje gje kaq serioze. Jo për mburrje por mashtruset unë i dalloj që në zë kur flasin. Unë e dua vajzen të sinqertë siç jam dhe vetë. Që të njohësh njerëzit e sinqertë duhet të hash një thes me kripë siç thotë një fjalë e urtë popullore. Të interesuarat nëse e gjejnë veten në këtë njoftim të më shkruajnë email në këtë adresë:

Faleminderit për mirëkuptimin. Le nr. e telefonit per zonjen 32 vjeçe nga Tirana me arsim te lartë që i mungonte shoqeria e nje mashkulli. Dhe mua me mungon shoqeria e nje femre me vlera te vërteta. Tel. 0697200302. Me respekt Genti nga Vl. Per zonjen nga Shqiperia e mesme 45 vjeçe lë këtë nr. cel.Amc5202071. Pershendetje, a mundet te me vini ne kontakt me Annia 31 vjece. Po ju le numrin tim sic ajo kerkon 0699889339. Per zonjen 43 vjec nga jugu, qe kerkon respekt maksimal, nr. im është: vodclabja0m1pd. Jam nje zoteri rreth 50 vjeç, me pune te mire, dua te lidhem me nje zoje per bashkejetese, pa probleme familjare, te jete e lire, ne cdo kohe, ne menyre qe te shijojme nje bashkjetese te kendeshme. Nëse bashkjetesa shkon per mrekulli, ne jemi automatikisht kandidate per tu martuar he per te jetuar perjetesisht bashke. Të interesuarat te me

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.