Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27)

shkruajn ne adresen e emailit: ose te me lejne nr. tel. po ne kete aderese. Pershendetje Annia un jam nje djal 33 vjec per momentin jetoj jasht dhe i pergjigjem kritereve te tua pervecse gjuheve te huaja te cilat nuk di me teper se 1, te vendit ku jetoj per momentin. Më vjen keq qe nr. telefoni nuk mund te le por nëqoftëse deshiron mund te me shkruash ne kete adresë emaili:

nga nje adresë e jotja personale dhe jo e punes. Për 43 vjeçaren nga jugu që do një person të sinqertë lë këtë nr. cel. 0688286369. Jam nje djalë nga jugu 29 vjec kam deshirë te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Për më tepër lë numrin e telefonit: 0674975589. Pershendetje po i shkruaj vajzes nga Shkupi qe adresa e imeili qe ka lene eshte e gabuar po deshironi me shkruani ne kete adresë emaili: . Faleminderit.

LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nga jugu 46 vjec simpatik me banim ne Athine dhe deshiroj të njihem me nje zonje te martuar me banim ne Athine. Cel. 00306998001668. Jam Gerti 39 vjeç rri në Siena, dua të njoh një grua të martuar që rrin në Siena ose Firence, jeta është shumë e shkurtër dhe të ikësh pa dashur një me të vërtetë më duket e drejtë. Nëse edhe ti ndjehesh si unë, të lutem më telefono. Nga unë nuk do të zhgënjehesh dhe do të jetë sekret i plotë. Cel. 00393291031026. Jam X le nr. cel. per një zonjë për nje lidhje te fshehtë sekret i plote 0674403325. Më dergo sms ose më telefono që të komunikojmë. Jam Titi nga El. 37 vjeç i martuar, simpatik, dëshiroj të njihem me një femër nga El. Lb. mosha 25-50 vjeçe, simpatike. Do dëshiroja ndonjë femër me kulturë mësuese, infermiere parukiere, pa probleme të dij të ruaj sekretin. Lë nr. tel. 069xxpm1dx. Jam X person 38 vjec me banim ne Tiranë i kompletuar ne te gjitha drejtimet. Kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë, që i mungon ngrohtesia dhe dashuria e vertetë. Dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur punë njeritjetrit te jetë e moshes 30-40 vjece dhe me banim ne Tiranë. Cel. 0688258660. Ky sms vlen vetem per femrat qe nuk u mungon paraja, ju lutem lexojeni me vemendje qe ta kuptoni: une e di qe gjeja me kryesore ju mungon dhe ate do e gjeni te une. Jam familjar dhe shum sekret, mbi te gjitha çdo gje qe e bej, e bej per qef dhe me qef. Faleminderit qe e lexuat. Cel. 0mtd1agmpa. Jam një zotëri nga El do doja te njihja nje zonjë po nga El. per nje lidhje sekrete. Cel. 0MTMT99ASK. Jam një zotëri 40 vjeç beqar kam dëshir të njoh një vajzë ose zonjë të jetë e sinqertë dhe sekret. Pres sms në këtë nr. cel. 0699562397 me respekt nga zemra. Pershndetje jam nje zoteri nga Berati gruaja me ka vdekur. Jetoj i vetem pa njeri ne ngarkim Kam punuar 35 vjet mesues, jam pensionist. I përgjigjem Djanes dhe kush ka interes per lidhje familjare te marrin ne kete numer cel. 0697841650. Ju faleminderit. Kerkoj nje vajze mosha 20-30 vjece per te kaluar 10 dite plazh sëbashku neDurrës.Lënr.telefoni:0683996565. Jam nje zoteri i martuar nga Vlora, duke mbetur besimplote se ne kete bote ka akoma shume njerëz te mire e te sinqertë, kerkoj te lidhem me njefemer te martuar, te jete e thjeshte dhe e sinqerte, te dije te ruaj sekretin nga mosha 45 vjeçe e larte. Ndersa mua le te me tregoje koha çfare njeriu jam dhe sa e mbaj fjalen e dhene. Cel. 0692575344. Prese pergjigjen tuaj korrekte e pa tallje. Pershendetje jam një zotëri 45 vjeç nga Vlora kerkoj një zonjë nga Vlora per nje lidhje te sinqertë dhe teper sekrete per qejf. Nuk do tju zhgenjej, të jetë nga mosha 40-50 vjeçe. Numri im është: 069a1wm0ww Jam X dhe lë nr. për një zonjë per nje lidhje te fshehtë, të jetë sekret i plote. Për më tepër lë nr. cel. 0674403325. Më dërgo sms ose telefono që të komunikojme. Jam Albi nga Tirana 42 vjeç dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms 069add0pga. Për ju zonja nga Durrësi, jam një zotëri i kompletuar dhe larg çdo lloj vesi. Fillimisht të komunikojmë në këtë nr. cel. O699780331. Jam nje zotri 40 vjec nga Tirana, kërkoj nje lidhje te fshehtë me një zonjë mosha 35 deri 45 vjece dhe qe banon ne Tiranë ose Durrës. Cel. 0698456417. Ky nr. 0692538122 eshte per zonjen nga Shqiperia e mesme 53 vjeçe qe kerkon nje lidhje shume sekrete. Shpresoj te jeni jo vetem por dhe e bukur. Beni sms ose zile. Pershendetje, jam nje zoteri nga Tirana 40 vjec, i martuar dhe kerkoj te lidhem me nje zonje po nga Tirana, per nje lidhje sekrete te qendrueshme, zonja te jete simpatike dhe e rregullt siç jam dhe vete. Me lini sms ose telefononi ne kete nr. cel. 0685899020. Jam nje djale nga Lezha 33 vjec i martuar kerkoj te njoh nje grua te martuar serioze per nje lidhje te fshehte deri ne 32 vjece. Cel. 0692614916. Per zonjen Alma 52 vjec e ve qe kerkon nje mik e siguroj qe jam personi qe kerkon ndaj ju le nr 0692538122. Beni zile ose sms. Jam Rolandi 45 vjec nga tirana jam i interesuar për lidhje sekrete dhe të qëndrueshme me një zonjë simpatike që i mungon dashuria. Ju mirëpres në këtë numër cel. 0683977298. I përgjigjem zonjës 53 vjeçe që kërkon lidhje sekrete i lë këtë nr. telefoni: vod.dd58d7a. Telefononi çdo ditë nga ora 9.00 paradite dhe nga ora 17.00-18.00 mbasdite. Ju faleminderit për konsideratën.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.