Soni Malaj bën tatuazh në gjoks

Intervista - - JAVA VIP -

Soni para pak ditësh ka postuar në faqen e saj personale në Instagram një video nëpërmjet të cilës na tregon për turneun që po realizon në Liban, por… edhe tatuazhin që këngëtarja ka bërë në gjoks. Nuk e dimë nëse është tatuazh i përhershëm apo i përkohshëm, por fansat e saj prej të cilëve mori edhe shumë komplimente, ia kanë pëlqyer shumë. Pas lindjes së vajzës, Soni Malaj i është rikthyer muzikës, por ajo ka qenë gjithmonë njëra prej këngëtareve më të pëlqyera dhe vazhdon të jetë e tillë. Edhe linjat e saj prefekte trupore janë një arsye më shumë që të mos i trembet asnjë këngëtareje të re.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.