Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

NJOFTIME NGAANGLIA Dëshiroj të njihem me një femër për qëllime serioze. Jam 49 vjeç dhe kam vite në Angli, jam shumë i rregullt si person. Për më shumë më shkruani në këtë nr. cel. 00447440252019. Faleminderit. I pergjigjem vajzes 25 vjeqare qe do te kete lidhje me një mashkull jasht e larg. Ky është nr. im i cel. 00447480808006. NJOFTIME NGA SUEDIA Pershendetje gocat nga viset shqiptare që janë mbi 40 vjeçe, ju them të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0046704892794. Jam Aliu kërkoj një femër që të jetojmë bashkë unë jam 44 vjeç 1.73 i gjatë, 85 kg. Jetoj në Suedi, jam mysliman, nuk pi alkol apo duhan, i sinqertë, punëtor. Kërkoj një femër që dëshiron me lindë fëmijë të krijojmë familje bashkë mosha 18- 45 vjeçe. Ju lë këtë nr. telefoni viber: 0046762122662 ose email: NJOFTIME NGA GJERMANIA Per Erten qe jeten ne Gjermani, jam 41 vjeç jetoj ne Duseldorf . Nese je e interesuar me kontakto në këtë nr. tel. 00491735154444. NJOFTIME NGAITALIA Jam Ergysi jetoj në Itali 38 vjec me arsim te lartë dua te lidhem me një vajze qe jeton ne Itali dhe te kete qellime per te krijuar familje. Për më shume pres sms nga ajo në këtë nr. cel. 00393510294524. Vajza qe e ndjen veten femer reale, i them të më kontaktojë. Për Anën 31 vjeçe e cila kërkon një mashkull të zgjuar, me kulturë dhe që të dijë disa gjuhë të huaja. Do doja shumë të njihesha me ju dhe të më vinit në provë, nëse plotësoj kërkesat e bëra nga ju. Për më tepër ju lë këtë nr. tel. 00393466010292 dhe email: Përshëndetje jam Mario 28 vjec nga Fieri jetoi ne Itali me pelqen te kem lidhje me femra deri ne moshen 45 vjeçe, gjithçka te jetë sekret, ose me shkruani vetem ne ëatcap: 00393669752846. NJOFTIME NGA GREQIA Jam një emigrant në Greqi, kam plot 22 vjet në emigrim dhe 26 vjet i divorcuar. Jam 56 vjeç, pa fëmijë, me shkollë të lartë, me originë nga Lezha, jetoj në Kretë, por kam ardhur në Athinë për të punuar nja 3- 4 muaj, pastaj do të kthehem përsëri në Kretë. Jam i zhgënjyer gjer në palcë, dikush kërkon para, dikush nuk jep të dhëna të sakta. Dikujt i dërgoj adresën time dhe nuk ma jep adresen e vet, dikush mbyll telefonin ose nxjerr dikë tjetër në telefon. Ju lutem kush ka qëllime serioze dhe ka shpirt të pastër dhe nuk ka qëllime mashtrii të më telefonojë në këtë nr. cel. 6980584610. Kush ta ketë fatin për tu bashkuar me mua. Nga unë nuk do të zhgënjehet kurrë. Jeta e saj do të jetë një me jetën time. Unë kam nevojë për shoqe jete, për grua për shok, dhe jo për femër që përballë ka lojra e mashtrime. Kush mendon për Zotin mos të tallet me mua. Zileve nuk ju përgjigjem, vetëm telefonatave dhe mesazheve. Me respekt Niko nga Lezha. Jam Vlonjat banoj në Athinë 67 vjeç, paraqitje të mirë, pa asnjë detyrim familjar, i gjatë, 1.80, me nënshtetësi greke, me moral. Dëshiroj një zonjë me këto cilësi: e paraqitshme, mosha 50-58 vjeçe, detyrimisht të paktën të ketë arsim të mesëm, pa asnjë detyrim familjar, mbi 1.60 e gjatë, cilësi të larta morale e njerëzore, të njohë gjuhën greke, e mundësisht të ketë jetuar ose të jetojë në Greqi. Të interesuarat të telefonojnë në këtë nr. cel. 6937612849. Jam Miri 34 vjeç nga Tirana, me banim ne Greqi kerkoj te lidhem me nje zonjushe apo zonje nga Tirana mosha 25-40 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 00306997869914. Jam një djalë nga veriu, katolik, kerkoj te lidhem me nje femer qe i ka vdekur burri dhe me një fëmijë, unë nuk kam fëmijë, jam 37 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306997894673. Do doja të komunikoja me vajzen 37 vjeçe nga Tirana dhe i lë këtë nr. tel. 00306940963650. NJOFTIME NGA SHQIPËRIA Jam një zotëri nga rrethi i Elbasanit më ka vdekur gruaja, fëmijë nuk kam, jam vetëm në shtëpi, nuk kam asnjë në ngarkim. I përgjigjem zonjes Diana e moshës 55 vjeçe. Vetë jam 64 vjeç dhe e dua për shtëpi, të jetë nikoqire, pastërtore etj. Cel. 0684348997. Për z. Djana 55 vjeçe lë këtë nr. tel. 0665310112. Jam 48 vjeç nga Tirana kërkoj një lidhje me një femër të jetë nga Tirana ose Shqipëria e mesme. Lë nr. cel. 0665495923. Jam nga Korça, 51 vjeç, kërkoj të njihem të njihem me një grua për qëllime serioze. Lë nr. tel. 0673954498. Për zonjen 68 vjeçe nga Tirana i përgjigjet Kujtimi me nr. telefoni: 0MTADAPwAD. Ora e takimit është 9.00- 12.00 dhe mbasdite 18.00-21.00. Për zonjën nga Tirana 52 vjeçe i përgjigjet Kujtimi me nr. telefoni: 0MTADAPwAD. Telefononi nga ora 9.00- 12.00 dhe mbasdite 18.00- 21.00. Kjo vlen dhe për zonjen Arta nga Shiqpëria e mesme. Jam një qytetar nga Vlora dua të lidhem me një zonjë të jetë e moshës 40-50 vjeçe të mos jetë mashtruese dhe gënjeshtare por për të krijuar familje. Kush dëshiron të më marrë në telefon të jetë nga Vlora ose nga fshatrat e Vlorë. Unë jam 45 vjeç, takimi tek sheshi Flamuri ose tek Xhamia në Vlorë tek qëndrimi i autobuzave ose ku të dojë ajo. Jo mashtrime dhe gënjeshtra sepse nuk pranoj. Cel. 0699501243. Jam një 54 vjeçar nga Shqipëria e mesme, dëshira ime është që të njihem me një zonjë 50 vjeçare që të kalojmë një jetë sa më të lumtur për këto ditë që na kanë mbetur. Të jetë e sinqertë nga çdo pikëpamje pasi ashtu jam dhe vetë. Lë nr. telefoni: 0674936408. Jam X 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem Brunes 58 vjeçe me ekonomi të mirë, edhe unë jam me ekonomi të mirë e të ardhura të mira. Jam me arsim të lartë. I përgjigjem dhe zonjës Djana 55 vjeçe që jeton vetëm. Jam 65 vjeç. Cel. 0698994078. Vlorë. Kërkoj të gjej një person që të më kuptojë pa folur, mosha e vajzës të jetë 30 vjeçe. Ky është numri im i cel. 0673880967. Le nr. cel. 0699319022 per te gjitha zonjat e moshes 45-50 vjece per lidhje martesore. Pershendetje te gjithave gocave dhe mamave te bukra te kesaj toke, quhem Artan, jam 35 vjec, shum i rregullt, shum simpatik, 1.83 i gjat, 85 kg., trup sportiv, floke të zeza, syt kafe, deshiroj te njihem me një vajzë nga jugu te jetë thjesht shumë e bukur, nga mosha 24 deri 30 vjece, respekte me zemer. Dërgo sms o zile ne numrin tim të cel. 0692420200. Artani Vlore. Përshëndetje, jam Gjergji, jeotj në Tiranë 58 vjeç, 1.80 i gjatë, me trup të rregullt, inxhinier i punësuar në shtet, kundër duhanit, i duruar, i dashur me njerëzit, me mendje të kthjellët, kërkoj të njoh një grua të vërtetë për një lidhje të qëndrueshme që të mbetem i mirë siç jam. Të jetë me trup të rregullt, e sjellshme, me kulturë nga shkencat ekzakte, dhe ekonomi të sigurt, mosha deri 50 vjeçe. lë nr. cel. 0675220743. Në fillim dërgoni vetëm sms. Pershendetje jam nje djale nga jugu kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te ndershme pa histori dashurie. Numri im është: 0674829902. Faleminderit. Jam një zotëri nga Tirana 36 vjec me punë serioz i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërrkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë, dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur pun njeri- tjetrit. Cel. 0682766448. Jam X person me banim ne Tiranë 39 vjec i martuar i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim. Kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë të moshes 30-40 vjece qe banon ne Tiranë ose Durres dhe qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e vertetë. Të jetë e paraqitshme dhe serioze e jo interesagjie. Cel. 0688258660. Jam 56 vjec i vetem me shtepi në Tirane nga jugu kerkoj lidhje serioze me ndonje zonjë mbi 45 vjece. Për më tepër ju le nr. telefoni: 0693378174. I pergjigjem Elenit nga jugu. Jam nje 35 vjecar nga Durrësi. Më kontaktoni per te biseduar në këtë nr. cel. 066ky11qop. Jam Goni 49 vjec, me pune inxhinier dhe banim ne Tirane. E dua nje shoqe mike te mire afer vetes, e cila pa frike te me hap e t’i hap zemren dhe te tregoje te gjitha, nje person që te mos me gjykoje e te mos e gjykoj. A ka mike te tille? Shpresoj te kete. Telefono ne nr. cel. 0665361tma. Pershendetje, dëshiroj te njoh nje grua mbi moshen 48 vjec pa detyrime ose me mire te themi. Me sa me pak detyrime Te jete patjeter qytetare dhe me kulture, sigurisht e punesuar. Të kete deshiren e mire per nje bashkejetese. Fshataret me mendim, banim e mashtrueset te mos telefonojne. Hollesite ne telefon ose nga afer në nr. tel. 0696130283. Telefononi pas ores 15.00. Jam nje djale nga Shko. 32 vjec me arsim te larte per Infermjeri dhe jam i interesuar te lidhem per qellime serioze me nje vajze ose zonje te divorcuar emigrante qe ka ardhur per pushime ne Shqiperi. Jam i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, sepse jam me shume vlera, parime dhe me ambicje, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Une do tju dhuroj shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Une jam larg cdo vesi te keq, nuk konsumoj as alkol dhe as cigare. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, shumë inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i mencur dhe i shkathet, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Kush eshte e interesuar te me telefonoje ne nr. tim të cel. 0673377315. Ju mirepres! Le nr. telefoni per Iden 26 vjece nga Tirana, jam nje 34 vjecar i nteresuar per ju. Lë nr. tel. plus.jw1176p. Mario nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djalë i embel i cilter me humor i komunikushem i sjellshem. Më pëlqen shume nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në këtë nr. vodafon: 0699945433. Per Elenin parukieren lë këtë nr. cel. 0698686399 sepse ia plotesoj kerkesat. Jam Albani nga Durrsi 43 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike pa probleme jo mashtruse te vleresoj dashurine nga une jeni te mirpritur nuk ju zhgenjej. Nr. im është: 0683730470 ose dërgoni sms. Përshëndetje, jetoj ne Durres quhem Fisi jam 38 vjec djalë serioz dhe familjar. Dua te lidh miqesi me goca serioze dhe familjare qofshin intelektuale e te thjeshta. Nëse ndonjera deshiron le të lere numer. Cel. 0665329487. Stop numrat privat. Jam 54 vjec i divorcuar, pa njeri ne ngarkim, jam i rregullt nga cdo drejtim. Per ty zonja Ida jam nje zoteri i kompletuar prandaj nuk do t’ju zhgenjej do te jeni e lumtur me mua, prandaj ju le numrin tim per komunikim: 0685040366. Pershendetje quhem Genti jam 30 vjec, jetoj ne Angli por kam ardhur ne Shqiperi me pushime. Dua te njihem me nje vajze per qellime serioze te jete e sinqerte te jete nga Korça ose rrethi. Pres sms në këtë nr. cel. 0692994763. Pershendetje! Jam Adi nga Tirana, interesohem per zonjen 53 vjeçe nga Shqiperia e mesme. Dhe une jam per nje lidhje teper te fshehte. Jam 55 vjec. Jam lindur e rritur ne Tirane. I premtoj se nuk do te zhgenjehet. Faleminderit! Cel. 0675166184. Përshëndetje. Interesohem per Djanen 55 vjeçe, une jam 64 vjec dhe kam kete nr. cel. 0696524648. Jam një djalë nga Tirana, dua të lidhem me një vajzë serioze. E interesuara të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0683961547. Të jetë nga Tirana. Per vajzen 21 vjece A. qe kerkon lidhje serioze, lë nr cel. A.m.c.2676345. Jam Marjusi nga Tirana i punsuar! Faleminderit. Përshndetje po ju lë numurin tim 0694747264 për një zonj e ve ose e divorsuar pa fëmijë. Faleminderit. Pershendetje fierakes 44 vjece. Sinqerisht nuk me mungon asnje nga cilesitë qe kerkoni ju. Thjesht me jep mundesinë te komunikojmë sëbashku. Me respekte po ju le numrin tim të cel. 0674591869. Më dërgo nje mesazh se ju marr unë. Jam një zotri banues ne Tiranë 41 vjec familjar i arsimuar me punë i paraqitshem. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 48 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë dhe e sinqertë. Cel. 0698456417. Quhem Maksi, dua te njihem me nje zonje nga Jugu per lidhje serioze. Nr.im eshte: 0699377300. Pres sms! Kerkoj te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Jam nga Fieri 28 vjec, 1.75 i gjate. 75 kg. Ajo qe ndihet e vetmuar dhe ka nevoj per dike qe ta ketë prane ne cdo moment të telefonojë në këtë nr. cel. 0mxgg310x1. Jam nje djalë nga Tirana kerkoj te lidhem me nje vajzë. Për më tepër lë nr. telefoni: 0696512054. Zonja Ida më merrni në telefon pranë, sepse më ka ngelur fiksim zëri jot i ëmbël. Ju pres të më merrni përsëri që të vazhdojmë lidhjen tonë. Jam një djalë nga Vl. me banim në Shijak 50 vjeç, me arsim të mesëm, jam dhe dua të jem me të gjitha virtytet e një njeriu normal, me edukatë dhe me nder. Po me këto tipare doja të gjeja shoqen e jetës e moshës 40 vjeçe po nga jugu se andej jam dhe vetë. Ky pretendim është shkaku kryesor që unë kam ndenjur beqar sot. Nëse ndonjëra më përshtatet me këto tipare mund të telefonojë me nr. cel. 0692647199. Mbetem me shpresa, me nderime Vladimiri. Jam 33 vjeç banoj ne Tiranë kerkoj lidhje serioze me nje femer te krishter, te jete e ndershme dhe e bukur. Më dërgoni vetem zile se ju marr unë më pas. Faleminderit. Cel. 0mtd1agmpa.-V Jam nga Tirana jetoj vetem jam i interesuar te lidhem me nje femer te divorcuar po nga Tirana per lidhje sekrete. Nga mua do mbetet e kenaqur ne cdo drejtim. Komunikimi vetem me sms në këtë nr. cel. 0683134370. Jam një 48 vjeçar nga Tirana, i punësuar dhe me makinë, dëshiroj të lidhem me një femër, mike të dashur e martuar apo beqare të jetë ajo. E interesuara të jetë me afërsi moshe me mua, të jetë nga Tirana. Për më tepër lë nr. cel. 0697933998 ose të dërgojë sms. Faleminderit. Dëshiroj miqësi te sinqertë me nje femer te vetmuar me kulturë, nga Tirana, jo interesaxhie se ciles i mungon nje shok i mirë. Jam Franko 55 vjeç nga Tirana. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0698431830. Përshëndetje, kam humbur lidhjet me të dashuren time nga Burreli 54 vjeçe me origjinë nga një fshat afër Tiranës. Kush e njeh ti japi këtë nr. cel. 0685072581. Ju faleminderit. I përgjigjem Ines 26 vjeçe nga Tirana, me arsim të lartë. I lutet Iliri 33 vjeç, ish futbollist dhe i kombëtares që u shkëput së luajturi, por jo nga sporti nga një traumë. I lutet të vijë të më takojë tek Auadromi i Pishinave të hënë dhe të shtunë ora 14.00-16.00 po e lë porosi tek Biletashistja Eli, jam 1.86 i gjatë. Po lë numrin tim te celularit për A nga Tirana 32 vjece qe ka qene e martuar do kisha deshire te me kontaktonte. Jam nga Tirana dhe unë i divorcuar. Lë nr. cel. 0697380310. Jam nga Tirana 48 vjec jam per nje lidhje me nje femer per qellime serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0665495923.

Pershendetje ju dhe z. Bruna, jam 58 vjeç pa asnje ves negativ qe do kerkosh te jetosh dhe po aq vite secilen vit me te lumtur se tjetrin. Jam dhe me i sigurt për këtë që ju shkruaj. Kam këtë nr. cel. 0665849766. Faleminderit. Për Iden nga jugu 51 vjeçe lë këtë nr. cel. AMC3933364. Banoj në Tiranë 54 vjeç, nga jugu, i punësuar në shtet, me arsim të lartë, simpatik, 1.70 i gjatë, vajza u rrit dhe banon me gjyshërit e të ëmen. Jam Ani dhe akoma se kam gjetur shpirtin binja, nuk e di në egziston ai person për mua apo jo. Nëse ekziston të më dërgojë sms në këtë nr. cel. 0684664427. Vajza të jetë e sinqertë dhe serioze, nuk dua aventura. Për më tepër ja lëmë kohës. Pershendetje nga Prishtina! Me pretendimin per te krijuar familje, jam i interesuar te takoj nje vajze 33-40 vjece, e cila duhet te jete me trup te bukur, sepse di nje gje: nje femer me trup te bukur gjithmone ka dhe nje shpirt te bukur! E kaluara e vajzes nuk me intereson. Jetoj (punoj) ne Prishtine dhe kam besim ne vetvete se posedoj cilesi qe ia ka anda cdo femre. Megjithate, hollesirat ua tregoj gjate kontaktit telefonik. Kush eshte e interesuar per mua, se pari te me paraqitet vetem me një sms (jo telefonate) duke me njoftuar me tiparet kryesore te saja!? Cel. 0038649807649. Përshëndetje, jam një djalë nga jugu i Shqipërisë, me banim në Tiranë 34 vjeç, por ngjaj shumë i vogël. Kam jetuar në Greqi prej shumë vitesh dhe kjo gjë ka qënë shkaku që nuk kam njohur akoma vajzen e jetës. Dua të lidhem me një vajzë vetëm për martesë. Vajza të jetë e sjellshme, se ashtu jam dhe unë. Cel. 0698428953. Stop numrat e fshehtë, vetëm për qëllime serioze. I pergjigjem Elenit e divorcuar, parukjere dhe i lë nr. cel. në redaksi. Z. Ida e pranoj kerkesen tuaj per lidhje shoqerie si andej nga jugu sic je ti jam dhe une. Prandaj eja mos vono se shoku jot ju do. Nr. im është: 0696936446. Ju pres. Per Iden nga jugu qe banon ne Tirane po te dergoj kete numer cel. 0685067465. Jam per lidhje serioze me nje zonje emigrante, jam 60 vjeç dhe kam këtë nr. telefoni: 08ewqlbex. Jam ne kerkim te nje lidhje serioze me nje vajze shumë te vecante (pasi i tille jam edhe une) me moshe 36-38 vjece, e cila te jete me arsim te larte, e sinqerte, me karakter, simpatike, e pa fejuar apo martuar, familje e rregullt. Kush e gjen veten tek ky sms te derg sms në nr. cel. vod.aawd0tm. Jam Erjoni nga Tirana. Jam i interesuar per zonjen A. qe ka mbaruar Filozofi-Sociologji. Edhe une jam i divorcuar dhe kam nje djale 10 vjec! Jam me profesion Inxhinier ndertimi. Kam shtepite e mia private diku ne periferi te Tr. Kam edhe nenen. Zonje mendoj se kemi shume te perbashketa, ndaj ju lutem me jepni mundesine te njihemi! Cel. 0665376601. Jam nje djale 30 vjec nga Tirana, dua te njoh nje vajze per qellime serioze. Për më tepër lë nr. telefoni: 0683838887 te interesurat te dergojne sms. Gusht vape, diell te gjithe ikin une jo thjesht clodhem me vetveten mendoj dhe per miqesi te reja e tani qe une kam mundesi te tjeret zhduken. Ishalla ka mbetur ndonje grua qe mendon si une e do te me bej shoqeri nuk ka rendesi mosha ja te themi mbi 40 vjec do isha e kenaqur e do ishte nje lidhje e gjate qe te pakten nuk do te harrohej pushimet e gushtit. Më dërgoni sms ne 0674953853 shpresoj se do te vish e te pres. Jam 48 vjeç nga Shqipëria e mesme, i divorcuar, kërkoj të njihem me një zonjë nga mosha 40 vjeçe e lart. Cel. 0683556616. Le numër telefoni per Ilden 36 vjeçe 066jw11pns. Jam një i interesuar për ju. I pergjigjem zonjes Djana duke i lene kete numer telefoni per komunikim 0674385354. I pergjigjem Ildes 36 vjeçe. Une jam 43 vjeç dhe jetoj ne France qe prej 15 vjeteve. Per te komunikuar me shume lë adresën time të emailit: Kërkoj lidhje me nje zonjë, jam një djal i ri ja plotesoj te gjitha kushtet. Kush është e interesuar te me shkruaj ne kete numer cel. 0692833939. Përshëndetje goca, jam një mashkull 37 vjec me banim ne Tirane jam me arsim te larte dhe mardhenie pune, i rregullt dhe shume i komunikueshem. Dëshiroj një njohje me një femer serioze per qellime serioze duke i lënë këtë nr. cel. 0682606539 per me shume ja lem komunikimit real. I pergjigjem Mires nga rrethinat e Tiranes. Jam 60 vjec, me trup sportiv me arsim te larte i punesuar dhe lë këtë nr. cel. 0682614220. Kam vetëm qëllime serioze. Deshiroj te njihem me vajzen 22 vjecare beqare qe kerkon shoke, te pres. I them të më dërgojë email në këtë adresë: Per Ilden 50 vjec nga Tirana, pres telefon ne nr. cel. vodclabja0m1pd. Jam Adi, lë numër telefoni per zonjat qe duan dicka vertet te bukur. Cel. 0692297391. Jam i ndare nga rrethi i Korces kerkoj per martes një femer te jetë e sinqertë dhe e vendosur per lidhje, te jetë 45 vjeçe. Nr. im i telefonit është: 0698448289. Për vajzen 25 vjecare e cila kerkon nje mashkull per seriozisht i cili jeton jashtë. Edhe unë jetoj ne Itali. Do me pëlqente shumë të flisnim. Shpresoj të me kontaktosh ky eshtë emaili im: Jam i interesuar të njoh një femër për jetesë të qetë dhe ta kem princeshë në jetën time. Kush është e interesuar të më bëjë sms në këtë nr. cel. 0675148890. Për zonjen 32 vjecare nga Tirana jam Endri 41 vjec simpatik trup sportiv nëse keni deshire te njihemi skype im është: emiljano50 ose emaili:

Faleminderit nëqoftëse pergjigjesh. Pershendetje! Per zonjen 52 vjece nga Tirana le kete adrese e-mail

si dhe nr. cel. 0683819635. Faleminderit. Për vajzen 32 vjece me banim ne Tirane, le e-mail per komunikim mes nesh: Le adresen e emailit per vajzen 25 vjecare nga Tirana per mbeshtetje emocionale, jam 30 vjec dhe sic pershkruhet ne kerkese pres email. Për 50 vjecaren nga jugu qe ka lene numer ne redaksi po i le numerin tim ketu per te komunikuar tel. 0673954498 Për zonjen Ida numri im i tel. eshte 0037745891847 ose ne FB: rrespekt per ju. Jam Paulo 28 vjec kerkoj të njoh nje vajzë per qellime serioze .Jam nga Lushnja jetoj ne Itali. Ky është nr. im i cel. 0674760629. Jam një djalë 25 vjec, dhe kerkoj nje goce per te krijuar familje. Jam njeri shume i shoqerueshem dhe i adhuroj femijet. Me kontaktoni ne emailin tim: Unë jam 50 vjeç, unë jetoj jashtë Shqipërisë. Duke kërkuar të dashurën, vajzen urgjente prej 30 deri 38 vjeçe, mundet edhe një grua të divorcuar serioze se kam problem. Unë kurrë nuk kam qenë i martuar. Unë jetoj vetëm me nënën 82 vjeçe më parë. Unë punoj si mjeshtër i gjuhës shqipe thënë dobët. Unë jam i qetë, unë nuk e konsumojnë alkoolin dhe duhanin. Nga vajzat dhe gratë e divorcuara, më shkruani në email: Peshendetje Lora qe jetoni ne Gjermani ju shkruajta ne adresen e imelit por ndoshta ka nje gabim ne adresen qe keni lene, prandaj po ju le nr. cel. 0033755818321 ose me shkruani juve

jetoj ne Franc jam 44 vjeç. Faleminderit. Per zonjen 52 vjece nga Tirana, po le adresen e emailit:

ose edhe skype me emer ponko.ponko. Për të gjitha zonjat e moshes 4755 vjeçe qe jane te interesuara per martesë le kete numer telefoni: 0037745891847 mjaton vetem nje telefonat ose në FB: Për zonjat në moshë nga 45 deri 50 vjeçe për lidhje shumë serioze, u them që në fillim të më shkruajnë në këtë adresë emaili: Për zonjen Flutura 49 vjeçe nga Durrësi e cila nuk lind fëmijë i them të më kontaktojë në këtë nr. telefoni: o37745891847, për gjëra të tjera merremi vesh gjatë takimit ose bisedës në telefon. Për Melisen 51 vjeçe me banim në Tiranë lë këtë nr. telefoni: 0037745891847. Jam nga Kosova i punësuar dhe me të ardhura të mira. Për më shumë ja lëmë njohjes. Dua te njihem per martes me nje vajzë deri 30 vjece dhe i lë këtë adresë emaili: Unë jam Genci, 47 vjecar, nga Peja, punoj edhe jetoj si mjek në Gjermani, dëshiroj të njihem me një femër shqiptare dhe i lë këtë adresë emaili: Jam i interesuar të njoh një femër dhe ta kem princeshë në jetën time. Jam 38 vjeç, jetoj në Tirana. Kush është e interesuare mund të më kontaktojë në këtë nr. telefoni: 0699908172. Jam një djalë 31 vjec dhe kam deshirë te flas me Lorenen 28 vjeçe qe jeton ne Itali. Numri im është: 0699919047. Pershendetje doja te kontaktoja me vajzen 26 vjece nga Durrësi. Numri im është: 0699919047. Jam nga Durrësi i pergjigjem z Fiorentina qe ishte e interesuar per nje person te moshes 40-46 vjec un jam 44 vjec dhe po ju lë nr. tim të cel. 0682299352. Jam një djalë nga Kosova rrethina e Prishtines kerkoj një bukuroshe per qellime serioze. Jam 1.75 i gjatë, 39 vjeçar, pres ndonjë bukuroshe nga Shqipëria të më lajmërojë në këtë nr. tel. 044495668. Faleminderit për mirëkuptimin. Pershendetje Ola, jam Adi nga Fieri deshiroj te komunikoj me ty, besoj se ti plotesoj kushtet. Më dergo sms në këtë nr. cel. nr. vod 9438512.. Pershendetje Egla ky është nr. im: 0033755818321. Mund te me kontaktoni ju kam lene dhe nje numer ne adresen tuaj te emailit shpresoj ta lexoni. Faleminderit. Pershendetje! Jam 24 vjec kerkoje miqsi me nje femer te sinqertë. Pasi njerëzit qe me rrethojne jane shume medjoker. I plotësoj te gjitha cilësit e nje mashkulli te vertetë. Por me mungon nje princeshe. Jetoje ne Tiranë, kam kushte shume te mira per veten time, kerkoj nje mikeshe të mirë dhe te sinqertë qoftë dhe vetem per shoqeri. Pres përgjigje në gazetë. Jam nje burre 53 vjec nga rrethinat e Tiranes 180 i gjatë 85 kg. jam ne kerkim të nje gruaje per miqesi ose per shoqeri. Unë jam shumë i rregull dhe familjar teper serioz. Po lej per komunikim këtë nr. cel. 065g5d893. Kerkoj nje femer qe i mungon afrimiteti i nje mashkulli, mbi moshen 40 vjece. Mundesisht nga Shkodra, apo rrethinat. Lë nr. 0674353607. Te ky nr. do te gjeni ngrohtesine e munguar dhe ruajtje maksimale te sekretit. Ju lutem sms jo zile. I drejtohem vajzës 35 vjeçe që nuk lind fëmijë, jam 44 vjeç i divorcuar me dy fëmijë. Për më shumë lë nr. cel. 0683817598 për qëllime serioze. Për më shumë flasim. Jam Gazi nga shkodra 33 vjeç jam per lìdhje serioze vetem nga Shkodra, Lezha ose Fush Kruja, me një femër. Mos telefononi pa numer 0682644344. Më mungon diçka, se di, ndoshta do të jesh ti. Ai që do më ngrohë zemrën e do më bësh të lumtur, kjo është për Enin 45 vjeçe familjare e kompletuar, menaxhoj biznesin tim. Zotëria të jetë 45-50 vjeç, i arsimuar, i punësuar me nivel e me vlera qytetare ku të mbizotërojnë ndjenjat njerëzore, mundësisht të jetë kosovar që banon në Dr. jam për një shoqëri të mirë të sinqertë si fillim të tjerat ja lëmë kohës. Faleminderit. Jam nje djale serioz dua të njoh nje vajze per lidhje serioze te jete e sinqerte sic jam dhe vete. Lë nr. cel. 0674867022. Jam nje zotëri dhe kerkoj zonja apo zonjusha per lidhje sekrete. Telefononi në këtë nr. cel. vod. wpp0gtm. Telefonatave pa numër nuk ju përgjigjem. Jam Ing. Nga Durrësi kërkoj një femër korrekte për lidhje top sekret. Nga unë sdo zhgënjeheni. Pres sms në këtë nr. cel. 069a14t4aj. Jam x nga juglindja, lë numër telefoni per ndonje zonjë të rregullt e serioze qe kerkon nje lidhje sekrete, te banoje ne Korce ose aty afer. Jo zile kot. Cel. 0696161569. Heshtja flet thone, heshtja vret, te hidheron, të gezon, te shpeton etj., sdo te kishin te mbaruara bemat e kesaj fjale qe nuk e di pse e quajne heshtje kur ajo vetem heshtje s’eshte perderisa ajo ka nje fuqi te jashtzakoneshme vepruese. Nje heshtje e paperballueshme per gjithë trupin ajo bucet brenda nesh dhe neve sduhet te heshtim sepse na mungon dicka qe duhet ta gjejm tek njeri- tjetri ate qe na ka munguar gjer me sot. Pa i prishur pune njeri tjetrit per nje lidhje te fshehte e teper sekrete prandaj eja mos hesht po ju mirepres me respekt e shume dashuri. Le nr. tim te telefonit ne gazete per cilendo femer qe do lidhje te fshehte nga une sdo te zhgenjeheni. Nr. 0665464047. Për Almen 52 vjeçe që çalon pak dhe don një shok sekret, i lë këtë nr. telefoni: 00306997929535. Unë banoj në Greqi. Faleminderit. Lë nr. 0692700970, jam Berti nga Durrësi 40 vjeç, kërkoj të njihem për lidhje sekrete me një femër, pa komplikacione, ska rëndësi statusi, të çdo lloj moshe. Përshëndetje, jam një djalë nga Tepelena, jetoj në Athinë, a ka ndonjë zonjë të bukur ose vajzë që ndjehet e vetmuar dhe do një shoqëri të kalojë mirë, ju pres në këtë nr. cel. 6988114084. Jam 45 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer. Më ëeni sms se e kam te fikur telefoni në nr. 6996383226. Përshëndetje jam Altini 36 vjec nga Fieri kam deshire te lidhem me ndonje goce per qejf. Une jam djale simpatik dhe larg veseve te keqia. Jam singel 1.85 i gjate me fizik te rregullt jame ne gjendje te mire ekonomike kam biznes privat. Numri ime eshte vdafon klab: 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje. Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar, i arsimuar, zotëroj makinë personale, i mbajtur dhe i paraqitshëm, gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut, do të dëshiroja të lidhesha me një femër apo mike të dashur, mundësisht të jetë beqare, e divorcuar e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, të jetë pa preokupime familjare, e lirë për të dalë apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana nga mosha 35 vjeçe e lart deri në moshën time, e paraqitshme, serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj sekretin e dashurisë. Lë nr. cel. 0682183632 ose të dërgojë sms. Faleminderit. Jam i ëmbël vagabon dhe i dashur, kërkoj një femër me cilësi të njëjta me mua, për lidhje sekrete. Më shkruani në këtë nr. tel. 0698791933. Jam Turi nga Berati 35 vjec i martuar. Interesohem per te njohur nje zonjë per shoqeri nga Br. ose Kucova mosha deri 30 vjeçe. Tel. 0674580507. Me respekte Turi. Jam një zotëri rreth te 40-ve nga qyteti i Korces. Disponoj gjithë cilesite e mira qe nje femer deshiron tek nje mashkull: pasionant, energjik dhe shum aktiv, gjithashtu plotesoj cdo deshire sado e cmendur te jete. Te gjitha ato znj/ zonjusha qe duan te perjetojne dicka ndryshe ne emociöne dhe pasione te zjarta të më kontaktojne. Tel: 0685030012.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.