Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Jam nje zoteri i martuar nga Vlora, duke mbetur besimplote se ne kete bote ka akoma shume njerëz te mire e te sinqerte, kerkoj te lidhem me nje femer te martuar, te jete e thjeshte dhe e sinqerte, te dije te ruaj sekretin nga mosha 45 vjeçe e larte. Ndersa mua le te me tregoje koha çfare njeriu jam dhe sa e mbaj fjalen e dhënë. Cel. 0692575344. Prese pergjigjen tuaj korrekte e pa tallje. Jam Eri 38 vjeç, jam per lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate ose Lushnjare. Lë nr. telefon: 0699940658. Përshëndetje jam 48 vjeç, di të jap dashuri e ngrohtësi. Dua të kem nje mikesh per bashkëjetesë të më japi ngrohtësi dhe embëlsi. Kush e gjen veten të më bëjë zile në këtë nr. cel. 0674553044 jo per tallje respekte. Jam një zotëri 40 vjec afër Lb. dua të njihem me një zonjë shumë sekret, të jetë me shkollë. Tel. 068MT99A7K. Po lë nr. telefoni për zonjat qejflie dhe për ju goca që keni dëshirë një lidhje serkete. Ju mirëpres, jam 1.80 i gjatë, 35 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0694344191. Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga. Jam Albani nga Burreli 30 vjeç, deshiroj te lidhem me vajza ose zonja për qejf. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0685620355. Jam nje djale nga Lezha i martuar kerkoj te njoh nje grua te martuar serioze dhe shume sekrete deri në moshen 32 vjece. Cel. 0692614916. Jam një djalë nga jugu me banim në Tiranë, kam jetuar prej shumë kohësh jashtë Shqipërisë. Jam 34 vjeç, por ngjaj më i vogël, dua lidhje me një vajzë për martesë. Vajza të jetë e zgjuar dhe e sjellshme, të dijë të mbajë familje, edhe e fejuar të ketë qënë ska problem. Cel. 0698418953. Jam Edi 35 vjeç nga Dr. dëshiroj të njohem me 32 vjeçaren nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 066jw11pmp. Për zonjat qe kerkojne nje mik sekret u them të më kontaktojnë ne email Jam nje zoteri nga Vlora, kerkoj nje lidhje sekrete e per qejf e te qendrueshme me një femër. Lë nr. cel. 06zgtmapgg. Per femrat nga 40-55 vjec, nga Tirana e rrethinat, qe e ndjejne veten gati per lidhje top sekret, pa detyrime te tjera reciproke, pervec kenaqesise etj. nr. im është: vodclabja0m1pd. Për zonjen 52 vjece nga Tirana qe don te ket nje mik te mirë dhe sekret te me kontakton ne email: Jam X le nr. për një zonjë per nje lidhje te fshehtë sekret i plote 0674403325 dergo sms ose telefono te komunikojmë. Jam 45 vjec nga Fieri dhe kërkoj një lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. amc2584621. Kërkoj të njoh një zonjë simpatike për lidhje sekrete të qëndrueshme jam 45 vjec nga Tirana. Nga unë nuk do të zhgënjeheni. Më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0699928545.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.