Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Per zonjen Vera. Unë gjendem me pushime në Kosovë. Jam nga qyteti i Gjakovës. Zonja Vera unë jam me punë ne Gjermani prej 26 vjetësh, por më ka vdekur gruaja. Kërkoj një grua të mirë, që të kemi mirëkuptim. Do të jem në Kosovë edhe një javë. Nëse jeni e interesuar, ju lutem më lajmëroni. 01623987841. Email: islomademaj@hotmail.de.

Per Erten qe jeten ne Gjermani, jam 41 vjeç jetoj ne Duseldorf . Nese je e interesuar me kontakto në këtë nr. tel. 00491735154444.

Jam Lexi nga Norvegjia. Kërkoj një vajzë per t’u njohur. Pastaj, ia lëmë kohës për çdo detaj të mëtejshëm. Kush është e interesuar, mund te me kontaktojë ne kete e- meil lexi600@hotmail.com

NJOFTIME NGA DANIMARKA

Jam nje person 44 vjeç, emrin e kam Nexhat. Jam nga Maqedonia, por jetoj e punoj ne Danimarkë. Dua të njihem me një grua nga mosha 30 deri 43 vjeçe. Per informata me merni ne telefon 004552405332. Tung. NJOFTIME NGA SUEDIA

Pershendetje gocat nga viset shqiptare që janë mbi 40 vjeçe, ju them të më kontaktojnë në këtë nr. cel. 0046704892794.

Jam Aliu kërkoj një femër që të jetojmë bashkë unë jam 44 vjeç 1.73 i gjatë, 85 kg. Jetoj në Suedi, jam mysliman, nuk pi alkol apo duhan, i sinqertë, punëtor. Kërkoj një femër që dëshiron me lindë fëmijë të krijojmë familje bashkë mosha 18-45 vjeçe. Ju lë këtë nr. telefoni viber: 0046762122662 ose email: agro_bee@live.com NJOFTIME NGAANGLIA

Dëshiroj të njihem me një femër për qëllime serioze. Jam 49 vjeç dhe kam vite në Angli, jam shumë i rregullt si person. Për më shumë më shkruani në këtë nr. cel. 00447440252019. Faleminderit.

I pergjigjem vajzes 25 vjeqare qe do te kete lidhje me një mashkull jasht e larg. Ky është nr. im i cel. 00447480808006. NJOFTIME NGA ITALIA

Jam Ergysi jetoj në Itali 38 vjec me arsim te lartë dua te lidhem me një vajze qe jeton ne Itali dhe te kete qellime per te krijuar familje. Për më shume pres sms nga ajo në këtë nr. cel. 00393510294524. Vajza qe e ndjen veten femer reale, i them të më kontaktojë.

Për Anën 31 vjeçe e cila kërkon një mashkull të zgjuar, me kulturë dhe që të dijë disa gjuhë të huaja. Do doja shumë të njihesha me ju dhe të më vinit në provë, nëse plotësoj kërkesat e bëra nga ju. Për më tepër ju lë këtë nr. tel. 00393466010292 dhe email: andi_05060203@hotmail.com

Përshëndetje jam Mario 28 vjec nga Fieri jetoi ne Itali me pelqen te kem lidhje me femra deri ne moshen 45 vjeçe, gjithçka te jetë sekret, ose me shkruani vetem ne ëatcap: 00393669752846.

NJOFTIME NGA GREQIA

Jam një çun nga jugu i Shqipërisë. Dëshiroj të njihem me një vajzë për lidhje. Të interesuarat të bëjnë zile ose sms nr 6943177214 6995757510

Jam një emigrant në Greqi, kam plot 22 vjet në emigrim dhe 26 vjet i divorcuar. Jam 56 vjeç, pa fëmijë, me shkollë të lartë, me originë nga Lezha, jetoj në Kretë, por kam ardhur në Athinë për të punuar nja 3-4 muaj, pastaj do të kthehem përsëri në Kretë. Jam i zhgënjyer gjer në palcë, dikush kërkon para, dikush nuk jep të dhëna të sakta. Dikujt i dërgoj adresën time dhe nuk ma jep adresen e vet, dikush mbyll telefonin ose nxjerr dikë tjetër në telefon. Ju lutem kush ka qëllime serioze dhe ka shpirt të pastër dhe nuk ka qëllime mashtrii të më telefonojë në këtë nr. cel. 6980584610. Kush ta ketë fatin për tu bashkuar me mua. Nga unë nuk do të zhgënjehet kurrë. Jeta e saj do të jetë një me jetën time. Unë kam nevojë për shoqe jete, për grua për shok, dhe jo për femër që përballë ka lojra e mashtrime. Kush mendon për Zotin mos të tallet me mua. Zileve nuk ju përgjigjem, vetëm telefonatave dhe mesazheve. Me respekt Niko nga Lezha.

Jam Vlonjat banoj në Athinë 67 vjeç, paraqitje të mirë, pa asnjë detyrim familjar, i gjatë, 1.80, me nënshtetësi greke, me moral. Dëshiroj një zonjë me këto cilësi: e paraqitshme, mosha 5058 vjeçe, detyrimisht të paktën të ketë arsim të mesëm, pa asnjë detyrim familjar, mbi 1.60 e gjatë, cilësi të larta morale e njerëzore, të njohë gjuhën greke, e mundësisht të ketë jetuar ose të jetojë në Greqi. Të interesuarat të telefonojnë në këtë nr. cel. 6937612849.

Jam Miri 34 vjeç nga Tirana, me banim ne Greqi kerkoj te lidhem me nje zonjushe apo zonje nga Tirana mosha 25-40 vjeçe. Për më tepër lë nr. cel. 00306997869914.

Jam një djalë nga veriu, katolik, kerkoj te lidhem me nje femer qe i ka vdekur burri dhe me një fëmijë, unë nuk kam fëmijë, jam 37 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 00306997894673. Do doja të komunikoja me vajzen 37 vjeçe nga Tirana dhe i lë këtë nr. tel. 00306940963650.

NJOFTIME NGA SHQIPËRIA

I përgjigjem me shumë sinqeritet dhe shumë besnikëri Ildës 36 vjeçe që është divorcuar për arsye të mosardhjes në jetë të fëmijës. Nëse vërtet fjalët tuaja janë të sinqerta dhe kërkoni ta ringrini edhe një herë familjen në këmgë, ju përgëzoj për kurajon dhe guximin. Jam Fredi me origjinë nga Jugu, i divorcuar si ju, jo për fajin tim (e tregojnë dokumentet). Jetoj i vetëm në një shtëpi në qendër të Durrësit, jam larg cigares, alkoolit, bixhozit dhe xhelozisë. Sa për paraqitjen e jashtme, më mirë besoji syve të tu. Kurrë nuk do zhgënjehesh nga unë, përkundrazi, do të prekësh dhe shijosh lumturinë e vërtetë. Jam një familjar model. Më telefono dhe merr po të duash edhe një të familjes në tavolinë për kafe. Në rast refuzimi, që nuk do të më vinte mirë, ky sms ka vlerë edhe për Ertën ose për ndonjë intelektuale që i ka vdekur bashkëshorti ose është divorcuar, mundësisht, pa fëmijë. Fredi, Durrës. 0665474222

Përshëndetje Lola jam një djalë nga Lushnja dhe deshiroj te lidhem me ty. Nëse ti do ky është numri im i cel. 0692495776.

Le nr. telefoni per zonjen nga Tirana 52 vjece, qe kerkon nje shok, mik teper sekret. Cel. vod pj0d&0d.

Për zonjen 52 vjece nga Tirana qe kerkon lidhje sekrete jam Endri 42 vjec simpatik trup sportiv i pastert 100 % sekret. Ju garantoj se do jem supriza juaj, nuk do ju shgenjej ne asnje drejtim. Lë skypen tim: emiljano50. Faleminderit nëse do me ktheni pergjigje.

Për zonjat që kërkojnë lidhje sekrete lë këtë nr. telefoni: 0692708267.

Ky mesazh esht per juve Dinozaura. Jam 44 vjeç jetoj ne Franc me kontaktoni ne imilin tinialtin49@gmail.com gjithmon po jeni akoma e interesuar. Ky mesazh vlen dhe per ndonje zonj apo zonjushe qe esht e interesuar per nje lidhje serioze. Faleminderit.

Jam Kristi i moshës 58 vje me aktivitet tregëtar, me banim në Tiranë. Kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vje[e me banim në Tiranë, të jetë e shëndetshme, normale për një lidhje të qëndrueshme të jetë e pastër në shpirt. Të telefonojë në këtë nr. tel. 0697672436 nga ora 9.3012.00.

Jam një burrë nga Tirana beqar, kërkoj një grua për familje jo për tallje, jam 46 vje[ e dua se jam vetëm, të jetë e rregullt, të jetë deri në moshen 45 vje[e se jam i ndershëm jo halabak. Pres telefonata në këtë nr. tel. 0688408288. Tiranë.

Jam intelektual 55 vje[ nga jugu, banoj në Tiranë, i gjatë me trup të rregullt, i komunikueshëm, në gjëndje të mirë ekonomike, pa vese të këqia si alkoli, bixhozi etj. Jetoj i vetëm dua të lidhem me një zonjë të jetë e lirë, pa preokupime e rregullt e sinqertë, e paraqitshme dhe e bindur për lidhje serioze për të kaluar jetën së bashku. Cel. 0683703349. Faleminderit.

Pershendetje. Jam nje djale nga Durresi, 39 vjeç. Deshiroj te njihem me nje vajze per qellime serioze. Jam tip i qete, i shkathet dhe punetor. Me pelqen familja. Në qofte se deshironi leme ndonje takim qe te bisedojme me hollesisht per njeritjetrin. email adrianardi@hotmail.com.

Per zonjen 53 vjeçe, që kerkon nje lidhje sekrete. Pres te me marre ne nr vodclabja0m1pd.

Deshiroj te njoh nje zonje, jam 30 vjec i pashem dhe i forte ne trup, teper sekret dhe njohes i rregullave te lojes. Per kontakt te shpejte e per nje bisede fillestare skype im eshte ponko.ponko. Ju flm

Per Miren nga rrethinat e Tiranes, tel 0695135644.

Per zonjen 53 vjece qe kerkon nje lidhje sekrete dhe nje njeri serioz. Me shkruani ne kete adresë e- mail: klaudio.balla@outlook.com.

Per gruan 53 vjeçe që kerkon lidhje sekrete. Edhe unë jam shumë sekret, e dashur. Me kontakto: 0699791410.

Jam i interesuar per Majlinden. Me kontakto ne kete email basanobasanosano@hotmail.com.

Per kujtesen 33 vjeçe nga G je rman ia . samihoti@hotmail.com

I pergjigjem vajzes qe jeton ne Itali prej 13 vjetesh. I le nr e telefonit 0fczfwfwws. Faleminderit. Pres pergjigjen tuaj.

Per zonjen 53 vjeçare qe kerkon lidhje sekrete. Jam Endri 40 vjeç, simpatik, serioz, 100% sekret, i mire ne çdo drejtim. Ju garantoj, s’do të zhgenjeheni ne asnje drejtim. Skype im emiljano50, ku mund te me shikoni live perpara se te njihemi. Të falënderoj nëse kthen përgjigje.

Pershendetje. Po e le këtë njoftim per nje mikun tim. Jam nje djalë nga Roskoveci, 27 vjeç. Kerkoj nje vajzë per qellime serioze. Po lë numrin tim 0665466555, nga 8 e mëngjesit gjer me 10 te mbrëmjes.

Jam një babi 38 vjeç, simpatik, me trup sportiv. Dua nje mami top sekret nga mosha 25 e lart. Ju faleminderit.0683037512.

Per Martinen, le nr e telefonit 0fczfwfwws.

Shkruaj per Martinen e cila ka lenë njoftimin e saj ne një koment në faqen www.intervista.al. Po ashtu, jashtë Shqipërisë jetoj edhe unë. Martina, do të kisha shumë deshirë të kontaktoja me ty. Kështu, do të mund të shkembenim edhe me shumë informacione rreth nesh pasi s’me duket llogjike t’i shkruaj këtu. Si mund të kem nje kontakt tuajin? Me ktheni nje përgjigje te ky email: andi_05060203@hotmail.com.

Jam nje çun nga Pg me origjinë, prej shumë vitesh banues në Tiranë. Jam 38 vjeç. Kerkoj nje femer per qellime serioze, jo me shumë se 27 vjeçe. Numër telefoni: 0673949780.

Jam një djalë nga qyteti i Fierit, 34 vjeç, i gjatë 1.80, i arsimuar dhe me vlera. Prej shumë vitesh punoj në Greqi dhe aktualisht, prej tre vjetësh jam në Gjermani. Jam në kërkim të një vajze të ngjashme me mua, me vlera, për të krijuar familje. Asnjëherë nuk i dihet fatit. Për t’u lidhur me mua, komuniko në: 0682190109

Jam një djalë nga Tirana, 48 vjeç. Kërkoj të njihem me një femër për lidhje serioze. Cel. 0665495923

Për zonjën Ida, lë këtë numër celulari: 0696671968.

Jam një zotëri që sapo jam kthyer nga Anglia, pasi familjen e kam atje. Dëshira ime është të njihem me një zonjë të nderuar që të ruajë sekretin e të jetë në moshën 54 vjeçe sepse unë jam 62 vjeç. Do të jetë shumë e nderuar nga ana ime për problemet që mund të jetë.

Jam një 61 vjeçar nga Tirana. Jam familjar i rregullt nga të gjitha drejtimet, pa njeri në ngarkim. Shpresoj që një zonjë që mund të vlerësojë mesazhin tim të ketë tipare të përafërta me të miat. Tek unë do të gjejë harmoninë, mirëkuptimin dhe besimin në jetën e përditshme dhe do ta kalojë jetën ashtu siç e ëndërron. 0673749204

0692894122. Me këtë numër telefoni u përgjigjem zonjës Eleni nga jugu, parukiere. Jam serioz, banoj në Tiranë. Të tjerat i sqarojmë në telefon. Zonjës 55 vjeçare që jeton vetëm e që quhet Diana.

Kërkesa ime është me spec, më duhet një mike 50 vjeç, mundësisht me pare e të jetë beqare. Veç për mua, se kështu e dua. 0692894122.

Jam një zotëri 58 vjeç, me

aktivitet tregtar e me banim në Tianë. Kërkoj një zonjë të moshës 50-55 vjeçe me shëndet të plotë, me banim në Tiranë, për një lidhje të qëndrueshme. Të jetë e paraqitshme. Të telefonojë paradite nga ora 9- 11, në numrin 0697672436. Për sqarime, e ftoj zonjën në kafe.

Jam një zotëri nga Shqipëria e Mesme, vendi bregdetar i Durrësit. Jam 58 vjeç. Gruaja më ka vdekur dhe banoj në banesën time private me gjashtë dhoma, dy hyrje me avlli e ujë të pijshëm 24 orë, me një djalë i cili është i martuar dhe me nënën time pensioniste. Jam në marrëdhënie pune, dora e bardhë, musliman, 1.76 i gjatë, me shëndet të plotë, me trup sportiv dhe shumë i mbajtur. Po i drejtohem shoqes Diana 55 vjeçe që jeton vetëm, pa njeri në ngarkim. Diana, unë nuk jam njeri mashtrues, as i alkoolit e bixhozit, por njeri hallexhi për një grua të sjellshme dhe të ndershme që kërkon një pikë mbështetjeje. 0682992306, 0699600987

Jam një zotëri nga rrethi i Elbasanit më ka vdekur gruaja, fëmijë nuk kam, jam vetëm në shtëpi, nuk kam asnjë në ngarkim. I përgjigjem zonjes Diana e moshës 55 vjeçe. Vetë jam 64 vjeç dhe e dua për shtëpi, të jetë nikoqire, pastërtore etj. Cel. 0684348997.

Për z. Djana 55 vjeçe lë këtë nr. tel. 0665310112.

Jam 48 vjeç nga Tirana kërkoj një lidhje me një femër të jetë nga Tirana ose Shqipëria e mesme. Lë nr. cel. 0665495923.

Jam nga Korça, 51 vjeç, kërkoj të njihem të njihem me një grua për qëllime serioze. Lë nr. tel. 0673954498.

Për zonjen 68 vjeçe nga Tirana i përgjigjet Kujtimi me nr. telefoni: 0MTADAPwAD. Ora e takimit është 9.00-12.00 dhe mbasdite 18.00-21.00.

Për zonjën nga Tirana 52 vjeçe i përgjigjet Kujtimi me nr. telefoni: 0MTADAPwAD. Tele- fononi nga ora 9.00-12.00 dhe mbasdite 18.00-21.00. Kjo vlen dhe për zonjen Arta nga Shiqpëria e mesme.

Jam një qytetar nga Vlora dua të lidhem me një zonjë të jetë e moshës 40-50 vjeçe të mos jetë mashtruese dhe gënjeshtare por për të krijuar familje. Kush dëshiron të më marrë në telefon të jetë nga Vlora ose nga fshatrat e Vlorë. Unë jam 45 vjeç, takimi tek sheshi Flamuri ose tek Xhamia në Vlorë tek qëndrimi i autobuzave ose ku të dojë ajo. Jo mashtrime dhe gënjeshtra sepse nuk pranoj. Cel. 0699501243.

Jam një 54 vjeçar nga Shqipëria e mesme, dëshira ime është që të njihem me një zonjë 50 vjeçare që të kalojmë një jetë sa më të lumtur për këto ditë që na kanë mbetur. Të jetë e sinqertë nga çdo pikëpamje pasi ashtu jam dhe vetë. Lë nr. telefoni: 0674936408.

Jam X 65 vjeç banoj në Vlorë, jetoj vetëm sepse gruaja më ka vdekur, kam shtëpitë e mia, dhe një dyqan biznesi. I përgjigjem Brunes 58 vjeçe me ekonomi të mirë, edhe unë jam me ekonomi të mirë e të ardhura të mira. Jam me arsim të lartë. I përgjigjem dhe zonjës Djana 55 vjeçe që jeton vetëm. Jam 65 vjeç. Cel. 0698994078. Vlorë.

Kërkoj të gjej një person që të më kuptojë pa folur, mosha e vajzës të jetë 30 vjeçe. Ky është numri im i cel. 0673880967.

Le nr. cel. 0699319022 per te gjitha zonjat e moshes 4550 vjece per lidhje martesore.

Pershendetje te gjithave gocave dhe mamave te bukra te kesaj toke, quhem Artan, jam 35 vjec, shum i rregullt, shum simpatik, 1.83 i gjat, 85 kg., trup sportiv, floke të zeza, syt kafe, deshiroj te njihem me një vajzë nga jugu te jetë thjesht shumë e bukur, nga mosha 24 deri 30 vjece, respekte me zemer. Dërgo sms o zile ne numrin tim të cel. 0692420200. Artani Vlore.

Përshëndetje, jam Gjergji, jeotj në Tiranë 58 vjeç, 1.80 i gjatë, me trup të rregullt, inxhinier i punësuar në shtet, kundër duhanit, i duruar, i dashur me njerëzit, me mendje të kthjellët, kërkoj të njoh një grua të vërtetë për një lidhje të qëndrueshme që të mbetem i mirë siç jam. Të jetë me trup të rregullt, e sjellshme, me kulturë nga shkencat ekzakte, dhe ekonomi të sigurt, mosha deri 50 vjeçe. lë nr. cel. 0675220743. Në fillim dërgoni vetëm sms.

Pershendetje jam nje djale nga jugu kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë dhe te ndershme pa histori dashurie. Numri im është: 0674829902. Faleminderit.

Jam një zotëri nga Tirana 36 vjec me punë serioz i komunikueshem me paraqitje dhe fizik te mirë. Kërrkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi mosha apo origjina por te jetë banuese ne Tiranë, dua qe lidhja te jetë e paster pa interes dhe pa i prishur pun njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Jam X person me banim ne Tiranë 39 vjec i martuar i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim. Kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë të moshes 30-40 vjece qe banon ne Tiranë ose Durres dhe qe i mungon ngrohtesia dhe dashuria e vertetë. Të jetë e paraqitshme dhe serioze e jo interesagjie. Cel. 0688258660.

Jam 56 vjec i vetem me shtepi në Tirane nga jugu kerkoj lidhje serioze me ndonje zonjë mbi 45 vjece. Për më tepër ju le nr. telefoni: 0693378174.

I pergjigjem Elenit nga jugu. Jam nje 35 vjecar nga Durrësi. Më kontaktoni per te biseduar në këtë nr. cel. 066ky11qop.

Jam Goni 49 vjec, me pune inxhinier dhe banim ne Tirane. E dua nje shoqe mike te mire afer vetes, e cila pa frike te me hap e t’i hap zemren dhe te tregoje te gjitha, nje person që te mos me gjykoje e te mos e gjykoj. A ka mike te tille? Shpresoj te kete. Telefono ne nr. cel. 0665361tma.

Pershendetje, dëshiroj te njoh nje grua mbi moshen 48 vjec pa detyrime ose me mire te themi. Me sa me pak detyrime Te jete patjeter qytetare dhe me kulture, sigurisht e punesuar. Të kete deshiren e mire per nje bashkejetese. Fshataret me mendim, banim e mashtrueset te mos telefonojne. Hollesite ne telefon ose nga afer në nr. tel. 0696130283. Telefononi pas ores 15.00.

Jam nje djale nga Shko. 32 vjec me arsim te larte per Infermjeri dhe jam i interesuar te lidhem per qellime serioze me nje vajze ose zonje te divorcuar emigrante qe ka ardhur per pushime ne Shqiperi. Jam i sinqerte dhe serioz, i komunikueshem, fisnik dhe i perkushtuar, besnik dhe korrekt, sepse jam me shume vlera, parime dhe me ambicje, sepse kam nivel kulture te madhe dhe edukate familjare te rregullt sepse jam me personalitet, intelektual dhe karakter, ku mbizoteron respekti, sjellja e mire dhe dashuria reciproke. Une do tju dhuroj shume ngrohtesi shpirterore emocionale, lumturi dhe dashuri te sinqerte, pasionante dhe sentimentale. Une jam larg cdo vesi te keq, nuk konsumoj as alkol dhe as cigare. Jam tip i qete, i dashur, i qeshur, shumë inteligjent dhe i zgjuar, i afte, i mencur dhe i shkathet, argumentues vetem me vepra dhe me energji te reja. Kush eshte e interesuar te me telefonoje ne nr. tim të cel. 0673377315. Ju mirepres!

Le nr. telefoni per Iden 26 vjece nga Tirana, jam nje 34 vjecar i nteresuar per ju. Lë nr. tel. plus.jw1176p.

Mario nga Tirana 35 vjec beqar trup sportiv simpatik djalë i embel i cilter me humor i komunikushem i sjellshem. Më pëlqen shume nje lidhje por me shume me pelqejne vajzat e sjellshme dhe te embla. Ju mirepres në këtë nr. vodafon: 0699945433.

Per Elenin parukieren lë këtë nr. cel. 0698686399 sepse ia plotesoj kerkesat.

Jam Albani nga Durrsi 43 vjec dua te njihem me nje zonje simpatike pa probleme jo mashtruse te vleresoj dashurine nga une jeni te mirpritur nuk ju zhgenjej. Nr. im është: 0683730470 ose dërgoni sms.

Përshëndetje, jetoj ne Durres quhem Fisi jam 38 vjec djalë serioz dhe familjar. Dua te lidh miqesi me goca serioze dhe familjare qofshin intelektuale e te thjeshta. Nëse ndonjera deshiron le të lere numer. Cel. 0665329487. Stop numrat privat.

Jam 54 vjec i divorcuar, pa njeri ne ngarkim, jam i rregullt nga cdo drejtim. Per ty zonja Ida jam nje zoteri i kompletuar prandaj nuk do t’ju zhgenjej do te jeni e lumtur me mua, prandaj ju le numrin tim per komunikim: 0685040366.

Pershendetje quhem Genti jam 30 vjec, jetoj ne Angli por kam ardhur ne Shqiperi me pushime. Dua te njihem me nje vajze per qellime serioze te jete e sinqerte te jete nga Korça ose rrethi. Pres sms në këtë nr. cel. 0692994763.

Pershendetje! Jam Adi nga Tirana, interesohem per zonjen 53 vjeçe nga Shqiperia e mesme. Dhe une jam per nje lidhje teper te fshehte. Jam 55 vjec. Jam lindur e rritur ne Tirane. I premtoj se nuk do te zhgenjehet. Faleminderit! Cel. 0675166184.

Përshëndetje. Interesohem per Djanen 55 vjeçe, une jam 64 vjec dhe kam kete nr. cel. 0696524648.

Jam një djalë nga Tirana, dua të lidhem me një vajzë serioze. E interesuara të më kontaktojë në këtë nr. cel. 0683961547. Të jetë nga Tirana.

Per vajzen 21 vjece A. qe kerkon lidhje serioze, lë nr cel. A.m.c.2676345. Jam Marjusi nga Tirana i punsuar! Faleminderit.

Përshndetje po ju lë numurin tim 0694747264 për një zonj e ve ose e divorsuar pa fëmijë. Faleminderit.

Pershendetje fierakes 44 vjece. Sinqerisht nuk me mungon asnje nga cilesitë qe kerkoni ju. Thjesht me jep mundesinë te komunikojmë sëbashku. Me respekte po ju le numrin tim të cel. 0674591869. Më dërgo nje mesazh se ju marr unë.

Jam një zotri banues ne Tiranë 41 vjec familjar i arsimuar me punë i paraqitshem. Deshi- roj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres. Preferoj te jetë me mosh te pjekur 38 deri 48 vjece por te jetë e mirë e thjeshtë dhe e sinqertë. Cel. 0698456417.

Quhem Maksi, dua te njihem me nje zonje nga Jugu per lidhje serioze. Nr. im eshte: 0699377300. Pres sms! LIDHJE VETËM PËR QEJF...

Jam nje zotëri dhe kerkoj zonja apo zonjusha per lidhje sekrete. Telefononi në këtë nr. cel. vod.wpp0gtm. Telefonatave pa numër nuk ju përgjigjem.

Jam Ing. Nga Durrësi kërkoj një femër korrekte për lidhje top sekret. Nga unë sdo zhgënjeheni. Pres sms në këtë nr. cel. 069a14t4aj.

Jam x nga juglindja, lë numër telefoni per ndonje zonjë të rregullt e serioze qe kerkon nje lidhje sekrete, te banoje ne Korce ose aty afer. Jo zile kot. Cel. 0696161569.

Heshtja flet thone, heshtja vret, te hidheron, të gezon, te shpeton etj., sdo te kishin te mbaruara bemat e kesaj fjale qe nuk e di pse e quajne heshtje kur ajo vetem heshtje s’eshte perderisa ajo ka nje fuqi te jashtzakoneshme vepruese. Nje heshtje e paperballueshme per gjithë trupin ajo bucet brenda nesh dhe neve sduhet te heshtim sepse na mungon dicka qe duhet ta gjejm tek njeri-tjetri ate qe na ka munguar gjer me sot. Pa i prishur pune njeri tjetrit per nje lidhje te fshehte e teper sekrete prandaj eja mos hesht po ju mirepres me respekt e shume dashuri. Le nr. tim te telefonit ne gazete per cilendo femer qe do lidhje te fshehte nga une sdo te zhgenjeheni. Nr. 0665464047.

Për Almen 52 vjeçe që çalon pak dhe don një shok sekret, i lë këtë nr. telefoni: 00306997929535. Unë banoj në Greqi. Faleminderit.

Lë nr. 0692700970, jam Berti nga Durrësi 40 vjeç, kërkoj të njihem për lidhje sekrete me një femër, pa komplikacione, ska rëndësi statusi, të çdo lloj moshe.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tepelena, jetoj në Athinë, a ka ndonjë zonjë të bukur ose vajzë që ndjehet e vetmuar dhe do një shoqëri të kalojë mirë, ju pres në këtë nr. cel. 6988114084.

Jam 45 vjeç dua lidhje sekrete me nje femer. Më ëeni sms se e kam te fikur telefoni në nr. 6996383226.

Përshëndetje jam Altini 36 vjec nga Fieri kam deshire te lidhem me ndonje goce per qejf. Une jam djale simpatik dhe larg

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.