Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) veseve te keqia. Jam singel 1.85 i gjate me fizik te rregullt jame ne gjendje te mire ekonomike kam biznes privat. Numri ime eshte vdafon klab: 0698127189. Faleminderit per mirëkuptimin me respekt dhe dashuri te sinqertë Ermali Lushnje.

Jam një 53 vjeçar nga Tirana i martuar, i arsimuar, zotëroj makinë personale, i mbajtur dhe i paraqitshëm, gëzoj të gjitha cilësitë e mira të njeriut, do të dëshiroja të lidhesha me një femër apo mike të dashur, mundësisht të jetë beqare, e divorcuar e ve apo të ketë bashkëshortin në emigrim, të jetë pa preokupime familjare, e lirë për të dalë apo dhe e vetme në shtëpi. E interesuara të jetë vetëm nga Tirana nga mosha 35 vjeçe e lart deri në moshën time, e paraqitshme, serioze, besnike si dhe të dijë të ruaj sekretin e dashurisë. Lë nr. cel. 0682183632 ose të dërgojë sms. Faleminderit.

Jam i ëmbël vagabon dhe i dashur, kërkoj një femër me cilësi të njëjta me mua, për lidhje sekrete. Më shkruani në këtë nr. tel. 0698791933.

Jam Turi nga Berati 35 vjec i martuar. Interesohem per te njohur nje zonjë per shoqeri nga Br. ose Kucova mosha deri 30 vjeçe. Tel. 0674580507. Me respekte Turi.

Jam një zotëri rreth te 40ve nga qyteti i Korces. Disponoj gjithë cilesite e mira qe nje femer deshiron tek nje mashkull: pasionant, energjik dhe shum aktiv, gjithashtu plotesoj cdo deshire sado e cmendur te jete. Te gjitha ato znj/zonjusha qe duan te perjetojne dicka ndryshe ne emociöne dhe pasione te zjarta të më kontaktojne. Tel: 0685030012.

Jam nje zoteri i martuar nga Vlora, duke mbetur besimplote se ne kete bote ka akoma shume njerëz te mire e te sinqerte, kerkoj te lidhem me nje femer te martuar, te jete e thjeshte dhe e sinqerte, te dije te ruaj sekretin nga mosha 45 vjeçe e larte. Ndersa mua le te me tregoje koha çfare njeriu jam dhe sa e mbaj fjalen e dhënë. Cel. 0692575344. Prese pergjigjen tuaj korrekte e pa tallje.

Jam Eri 38 vjeç, jam per lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate ose Lushnjare. Lë nr. telefon: 0699940658.

Përshëndetje jam 48 vjeç, di të jap dashuri e ngrohtësi. Dua të kem nje mikesh per bashkëjetesë të më japi ngrohtësi dhe embëlsi. Kush e gjen veten të më bëjë zile në këtë nr. cel. 0674553044 jo per tallje respekte.

Jam një zotëri 40 vjec afër Lb. dua të njihem me një zonjë shumë sekret, të jetë me shkollë. Tel. 068MT99A7K.

Po lë nr. telefoni për zonjat qejflie dhe për ju goca që keni dëshirë një lidhje serkete. Ju mirëpres, jam 1.80 i gjatë, 35 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0694344191.

Jam Albi nga Tirana 42 vjeç, dhe kerkoj nje mike po nga Tirana, simpatike, te rregullt, pa probleme shendetesore, per nje lidhje top sekret, te qendrueshme, te sinqerte, te bukur dhe pa interesa, e cila e ndjen mungesen e nje mashkulli te kompletuar dhe pa probleme. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 069add0pga.

Jam Albani nga Burreli 30 vjeç, deshiroj te lidhem me vajza ose zonja për qejf. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0685620355.

Jam nje djale nga Lezha i martuar kerkoj te njoh nje grua te martuar serioze dhe shume sekrete deri në moshen 32 vjece. Cel. 0692614916.

Jam një djalë nga jugu me banim në Tiranë, kam jetuar prej shumë kohësh jashtë Shqipërisë. Jam 34 vjeç, por ngjaj më i vogël, dua lidhje me një vajzë për martesë. Vajza të jetë e zgjuar dhe e sjellshme, të dijë të mbajë familje, edhe e fejuar të ketë qënë ska problem. Cel. 0698418953.

Jam Edi 35 vjeç nga Dr. dëshiroj të njohem me 32 vjeçaren nga Tirana dhe i lë këtë nr. cel. 066jw11pmp.

Për zonjat qe kerkojne nje mik sekret u them të më kontaktojnë ne email geniculi@yahoo.com

Jam nje zoteri nga Vlora, kerkoj nje lidhje sekrete e per qejf e te qendrueshme me një femër. Lë nr. cel. 06zgtmapgg.

Per femrat nga 40-55 vjec, nga Tirana e rrethinat, qe e ndjejne veten gati per lidhje top sekret, pa detyrime te tjera reciproke, pervec kenaqesise etj. nr. im është: vodclabja0m1pd.

Për zonjen 52 vjece nga Tirana qe don te ket nje mik te mirë dhe sekret te me kontakton ne email: gentiani@yahoo.com

Jam X le nr. për një zonjë per nje lidhje te fshehtë sekret i plote 0674403325 dergo sms ose telefono te komunikojmë.

Jam 45 vjec nga Fieri dhe kërkoj një lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. amc2584621.

Kërkoj të njoh një zonjë simpatike për lidhje sekrete të qëndrueshme jam 45 vjec nga Tirana. Nga unë nuk do të zhgënjeheni. Më kontaktoni në këtë numër telefoni: 0699928545.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.