Sinan Hoxha dhe Andrra që realizon ëndrra

Intervista - - SPECIALE -

Një histori dashurie si nëpër ëndrra. Ajo modele, e bukur, e pasur; ai një ndër këngëtarët më të paguar dhe më të njohur në vend. Kështu, djalit që dikur përflitej se nuk po ia plotësonte dëshirën mamit që të gjente një vajzë me të cilën të krijonte familje, duket se Andrra ia bëri ëndrrën realitet. Sot Andrra është vajza që ia ka rrëmbyer zemrën Sinanit dhe nga historia e tyre e bukur, pritet që shumë shpejt të vijë në jetë edhe fruti i dashurisë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.