Na ishte njëherë… Blero dhe Teuta

Intervista - - SPECIALE -

Na ishin njëherë Blero dhe Teuta… Historia e tyre e dashurisë ishte një ndër “përrallat” më të lexuara online të kohëve moderne. Lidhja e tyre u prit mirë, ama ndarja, jo dhe aq. Fansat nuk mësoheshin dot me idenë që ata nuk ishin më bashkë dhe kërkonin vazhdimisht që çifti të bashkohej përsëri. Por duket se për ata vetë nuk kishte më kthim pas, edhe pse në mes ishte fruti i dashurisë së dikurshme, Tara. Kështu, nga një martesë e prishur, lindën dy martesa të reja: Blero me Afronën dhe Teuta me partnerin e saj të ri, trajnerin e fitnesit, Adonis Morinën. Dy martesa të mirëmenduara apo të nxituara, kjo mbetet për t’u parë, por me rëndësi është që këtë ish-çift, festa e Shën Valentinit nuk po e gjen vetëm, por... me partnerë të tjerë!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.