Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) drejtim, intelektual dhe sëbashku do kalojmë një jetë të qetë e të rehatshme. Më gjatë në telefon ose në takim. Ju pres për Shën Valentin.

I përgjigjem zonjes 53 vjeçe që jeton në vetmi. Lë nr. telefoni: 0682614220. Korabi.

I përgjigjem zonjes 60 vjeçe që jeton në Itali. Edhe unë jam në Itali. Lë nr. cel. 0665384133 dhe nr. cel. në Itali: 3208498982. Për momentin jam në Shqipëri. Antoni.

Jam në moshen 63 vjeç, pa probleme, i pashëm, i arsimuar. I përgjigjem znj. që ka shtëpinë e saj të cilës si mungon asgjë. Lë nr. cel. 0665384133. Antoni.

Jam 57 vjeç, në paraqitje ngjaj më pak 47 vjeç, rrjedh nga një familje intelektuale, fisnike, jam me dy fakultete, në mardhënie pune, i paraqitshëm, banoj në Tiranë. Ajo femër që e gjen veten tek ky mesazh e mirëpres me kënaqësi. Lë nr. kontakti 0675262798.

Per zonjen nga Udine 37 vjeçe interesohet një zotëri me numër telefoni: 0692637635. LIDHJE TË NDRYSHME...

Jam 54 vjeç, me arsim te larte ne mardhanie pune shtetërore korrekt dhe i dashur. Kerkoj një mike per lidhje shum sekrete . Kam nevoj ngaqe ime shoqe eshte semurë. Mikja te jete mosha 45 deri 54 vjeçe. Te jete me banim ne Tiranë ose jo shum larg Tiranes. Te jetë me kultur dhe korrekte. Mund te telfononi os lini sms.0683946107.

Përshëndetje jam nje zoteri nga Durrësi 40 vjeç, 1.80 i gjatë dhe i rregullt ne cdo drejtim, kerkoj të njoh nje zonje qe din te ruaj sekretin. Me respekt Turi me nr. tel. 0693598843.

Jam 23 vjec nga Tirana, kerkoj të njoh një zonjë vetem per qejf. Cel. 0699858048.

Jam 45 vjeç, banoj ne Durres, me origjinë malesor dua te kem nje lidhje me nje zonje, elegante, top sekret. Te jetë e dobet, ne trup vetem per qejf. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692467199.

Jam nje zotëri nga Tirana 38 vjec simpatik dhe teper sekret i martuar. Kerkoj nje lidhje sekrete me nje zonje ose zonjushe nga mosha 30 vjece e lart.Te jete femer serioze dhe pa interes. Për më tepër lë nr. telefoni: 0683639622. Pres zile ose sms. Faleminderit.

Kerkoj te lidhem me nje zonje nga Elbasani e cila te respektoje dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Une jam nga Elbasani 56 vjec i martuar . Zonja e interesuar te me telefonoje në këtë nr. cel. 0675435927.

Për 53 vjeçaren nga Tirana që është e interesuar për një lidhje tepër sekrete, sa më jetë të gjatë pa ndonjë interes, duke respektuar njëri- tjetrin. Po ju lë nr. 0696887361. Për të kontaktuar nëse ju pëlqen.

Për zonjat mbi 40 vjeçe, dhe për lidhje të fshehtë ju pres të më kontaktoni në këtë nr. telefoni: 0684130466.

Per 52 vjecaren, qe kerkon nje mik lë numër telefoni: 0693393831.

Për një zonje per nje lidhje te fshehte dhe sekrete te plotë lë nr. tel. 0674403325. Dergo sms ose telefono qe te komunikojme.

Jam një 48 vjeçar nga Tirana i divorcuar kerkoj të njoh një zonjushe ose zonje per një lidhje te fshehte. Nr. tel. 0684773380.

Jam nje zotëri nga Tr. dua te njoh nje zonje mbi 42 vjeçe, familjare, serioze e mbajtur qe nuk ndjehet e plotsuar e dashuruar, per nje lidhje te gjatë e shumë sekrete. Per me shume lë këtë numer telefoni: vod.3584063.

Jam nje djale 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj një zonjë per lidhje sekrete te qendrueshme. Preferoj zonja mbi 45 vjece te kolme ose te mbushura. Numri im është: 0692675099.

Kerkoj të njoh një zonjë për qejf. Ajo qe i pergjigjet këtij sms do ngelet e kenaqur me mua. Provoje dhe telefono ne kete nr. tel. 0mpjgjmWat. Lidhjen e dua top sekret, pa numër nuk u pergjigjem. Tomi nga Vlora.

Jam një zotëri 50 vjeç, shumë më i ri, i shkolluar, i kompletuar, i punësuar dhe tepër komunikues. Kërkoj miqësi me një zonjë simpatike, e ëmbël nga Dr. që ndjehet e vetmuar. Jam me origjinë nga jugu, banues në Tiranë. Cel. O69978O331.

Jam një person 47 vjeç, me banim në Tiranë, jam për një lidhje të fshehtë me një zonjë mosha 4550 vjeçe të jetë nga jugu, Ko. Dhe Sk. se dhe vetë jam andej. Më dërgoni vetëm sms jo zile, të jetë e shëndoshë mundësisht. Cel. në redaksi.

Jam nje djale nga Lezha i martuar kerkoj te njoh nje grua te martuar deri ne 35 vjece Jam një i interesuar per nje lidhje miqesore me nje znj. e cila e ndjen veten ne forme, te jete vetem nga Tirana, te ciles nuk i mungon asgje tjeter pervec nje miku te mire, pasi nuk eshte e vleresuar nga ai qe ka, e cila din te ruaj sekretin. Per me teper me telefono ose dergoni sms në kete nr. cel. 0666669786.

Jam 45 vjec nga Dr. simpatik dhe me trup te rregullt kerkoj nje zonje per lidhje sekrete. Lë numrin per te interesuarat 0675418134.

Jam nje zoteri 45 vjeç banoj ne Durres, me origjinë malesor. Dua te kem nje lidhje sekrete me nje zonjë të gjatë elegante. Më dërgoni vetem sms në këtë nr. cel. 0692467199.

Pershendetje, Aldo 37 vjeç i pashem deshiroj te njoh nje femer te paraqiteshme nga El. Tr. Ose Dr. mosha 30-45 vjeçe, nuk do ishte keq te jete mire ekonomikisht, di të ruaj sekretin 100 %. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0mxatg10aj.

Pershendetje zonja dhe zonjusha! Dimri është i ftohte dhe nuk kalohet vetem. Një zotëri qejfli po ju kerkon qe te ndjeni ngrohtesine e nje mashkulli.Telefononi ose dërgoni sms ne kete nr. cel. 0mmjamdp0a. Ju pres. Do ja kalojme mire bashke nuk do zhgenjeheni. Luli nga Fieri.

Jam nje djalë nga Fieri 26 vjec shumë simpatik kerkoj vajza te cdo lloj moshe per qejf ose per qellime serioze. Cel. 0699355551.

Përshëndetje jam nje djalë nga Fieri 25 vjec me trup te bukur 170 i gjatë tani jam kthyer nga jashtë. Dhe do doja nje vajzë per lidhje serioze ose një zonjë deri ne moshen 50 vjece per qejf se me pelqejn shumë. Lë nr. cel. 0693705301 vod club.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.