Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) Premtoj kenaqesi te plote. Le nr. telefoni: 0692720418.

Kerkoj të njoh nje zonje rreth te 50-tave per nje lidhje sekrete e pa interes. Ju pres ne nr. telefoni: 0693278806. Më dërgoni sms si fillim.

Përshëndetje, kerkoj nje zonje per lidhje sekrete te jete nga Fieri. Cel. 0696154222.

Jam Arjani 46 vjec banoj ne Tirane dua nje lidhje te fshehte me nje femer te sinqerte mundesisht te jete vejush. Me beni zile në këtë nr. cel. 0694489459.

Përshëndetje! Jam Xhoni, një rrobaqepes, stilist dhe intelektual rreth moshes 30 vjeç, dhe kerkoj nje lidhje sekrete (qe mund te behet dhe serioze nëse ecen, kurrë nuk i dihet), me nje femër. Nëse ka deshire mund ti bej falas dhe veshje te cdo lloj modeli. Meqë jeta eshte e shkurter dhe plot me probleme qellimi eshte tja kalojme mire dhe ta shijojme ate. Per kontakt dhe shkembim telefonash lë këtë adresë emaili: masterxhoni@yahoo.it

Jam nje djale nga Lezha kerkoj te njoh nje grua te martuar deri ne 35 vjece që di të ruaj sekretin. Cel. 0692614916.

Jam Eri vjec 37 vjeç dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Telefono në këtë nr. cel. 0684272383.

Te nderuara zonja e zonjusha artificiale. Jam Kasketa nga Tirana qe interesohem per nje lidhje sekrete. Jam i moshes 53 vjec, mundesisht pres telefonata nga femra intelektuale deri ne moshen 70 vjec por qe niveli te me eksitojne vetem me komunikim. Pres telefonata ose sms vetem pasdite nga ora 8 deri ne oren 12.00 të nates. Tel. 0683617503.

Jam nje djale 29 vjec beqar nga Berati dhe kerkoj të njoh një zonje per lidhje sekrete. Preferoj qe zonja te jete mbi 45 vjece dhe e kolme. Nr. im është: 0692675099.

Kërkoj lidhje serioze me një femër. Jam 50 vjeç dhe kam këtë nr. cel. 0698448289.

Jam per nje lidhje te fshehet me një zonjë te jete sekret i plot 0674403325. Dergo sms ose telefono qe te komunikojme. Faleminderit.

I pergjigjem zonjes qe eshte per qejf nga Vlora mua me quajn Besi jam 24 vjec dhe jam vetem per qejf. Lë nr. cel. 0694449241 te pres shpresoj te jesh dhe ti e bukur.

Jam 40 vjeç, dua te lidhem me nje femer vejushë zonjë apo zonjushë me banim në Tiranë qe di te fali dhe te ruaj sekretin. Tel. 06m5a8p2m4.

Kerkoj nje zonjë per lidhje sekrete nje lidhje korrekte dhe e gjate nga mosha 35-45 vjeçe, te banoj ne Tirane. Nuk ka rendesi orgjina do te ngelet me goj hapur dhe e manitur do tju ndizet zemra me dashuri. Jeni te mirëpritura në këtë nr. cel. 0696171355.

Jam nje zoteri 45 vjec. Kerkoj nje lidhje sekrete me gra te moshes 40 deri 60 vjeçe. Te jenë nga Berati ose afer tij. Lini sms ne numrin tim 0696437645.

Jam intelektual nga Durrësi 44 vjeç, trup sportiv, kerkoj nje femer per nje lidhje top sekret. Pres sms te ky nr. cel. 0683950084.

Kerkoj te njoh nje zonje e cila te dije te respektoj dhe te ruaje sekretin e lidhjes. Jam 56 vjec i martuar. Zonja e interesuar per lidhje te me telefonoje në këtë nr. cel. 0675435927.

Jan nje zotëri 53 vjec nga Shqipëria e mesme, kerkoj të njoh nje grua per shoqëri sekrete. Për më tej ju lë nr. cel. 0662809148. Jeni të respektuara nga unë.

Jam nje zotëri 60 vjeç tip i qetë, serioz dhe qe ne jetë si parim kam “të bukuren e drejtësinë”. Do të doja të lidh miqësi me një zotëri të moshuar mbi 65 vjeç, të rregullt e të sinqertë. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0675407598.

Jam një zotëri që qejfin e paguaj, kërkoj të njihem me një femër dhe lë këtë nr. cel. 0mmjamdp0a. Nr. me privat nuk u përgjigjem.

Dua te kem nje lidhje te fshehtë me nje femer teper te thjesht nga pamja dhe shpirti qe eshte e zhgenjyer nga jeta shoqerore dhe bashkshortore, qe eshte lodh dhe merzit nga meshkuj mashtrus dhe hipokrit. Dua qe femra te me kuptoj dhe ta kuptoj. Të më vleresoj dhe ta vleresoj nga ana njerëzore. Të me dojë dhe ta dua pa interes. Femra te jetë qoft dhe me problem fizik po qe ka nje zemer dhe shpirt te sinqertë. Jam 46 vjec me pun dhe banim i rregullt prej shum vitesh ne Tiranë. Për me teper kush femer e gjen veten te kjo sms dhe kerkon nje mashkull te drejtë ashtu si do Zoti te me shkruaj sms tek numeri im i cel. 06tap8z7m1. Ju mirëpres dhe nuk do ju zhgënjej.

Lë nr. telefoni për zonja dhe zonjusha të vetmuara që kërkojnë ngrohtësin e një mashkulli për një lidhje top sekret. Tel. 0mpjgjmwat. Faleminderit.

Jam 50 vjeç nga Tirana i rregult, familjar kerkoj nje te dashur teper sekret. Nuk me intereson mosha vetem sinqeriteti. Nr. im është: 0682791349.

Nëse jeni nje zonje serioze besnike per nje lidhje te gjate dhe te dije te ruaj sekretin. Jam një burrë 45 vjec nga Tirana. Lë nr. telefoni: 069tgwwp09.

Dua të njoh një zonjë korçare, dhe që kërkon lidhje sekrete sepse ndihet e vetmuar. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. vod6161569.

Jam per lidhje me nje zonje te jete e fshehte dhe sekret plote 0692201758. Telefono ose dërgo sms qe te flasim.

I përgjigjem 43 vjeçares nga Tirana që kërkon një zemër të madhe për lidhje sekrete dhe të sinqertë. Ja më ke mua, jam 53 vjeç, i ve, me mungon shpirti binjak. Shpresoj të jesh ti. Për komunikim ju lë këtë nr. telefoni: 0683225627. Nuk përgjigjem pa numër, jeni e mirëpritur.

Jam X nga Fieri rri ne Greqi kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë që i mungon dashuria ngrohtësia e zemres te jetë ne Greqi. Mosha nuk ka rendësi. Telefononi ose dërgoni sms 00306955427061.

Jam nje shok nga Durrësi rreth 55 vjec i vuajtur shpirterisht i sinqerte i dashur shume besnik kerkoje nje shoqe nje mike zemre per nje lidhje teper sekret. Të jete e dashur e besnike large cdo mashtrimi e interesi vetem per kenaqesi shpirterore. Kujt i intereson i le numrin tel. 0683647467. Si fillim më dërgoni vetem sms.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.