Qytetari dixhital denoncon

Intervista - - AKTUALITET -

Zoti Berisha, ju lutem, nxirreni sa me shpejt denoncimin tim të cilin dua t’jua besoj juve personalisht. Qëllova të isha me Edi Ramën në të njëjtin avion, veçse isha një sedilje më përpara. Sa nisi udhëtimi, Ramën e zuri gjumi dhe 3 orë udhetim vetëm ka gërhitur duke më shkaktuar një problem të rëndë në daulle. Vajta te doktori dhe më tha se cipa e daulles është holluar së tepërmi si pasojë e një xhurme shqetësusese të vazhdueshme. Duhet të operohem, por mirë që gërhiti 3 orë pa e vënë ujët në zjar, por nuk më dha të paktën ndonjë lek për operacion. Ja, edhe fotoja që i bëra ndërsa flinte dhe gërhiste...

Përgatiti:

Speci Djegës

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.