Oops Barbana!

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Këta të dy që shihni në foto, deri dje i bashkonte miqësia dhe origjina e përbashkët, Shkodra, ndërsa sot duket se i bashkon edhe diçka tjetër: një foto mjaft hot. Valerin na ishte mësuar syri ta shihnim në foto provokuese, i zhveshur, ndërsa Barbanën… pësuam një shok të vogël. Për mirë, për mirë, themi… Ai që e sheh këtë foto, pyet veten se cili prej tyre është më seksi dhe cili më provokues? Shpresojmë që jo të gjithë të ndjekin shembullin e Xhesika Ndojës e cila duket se duke u zhveshur qëndron në qendër të vëmendjes. Ndërkohë, shijoni këtë foto të Valerit dhe Barbanës të cilët nëse kishin ndërmend për të tërhequr vëmendjen, ia arritën. nerë në krim” me Kidën do të jenë edhe reperi i të njëjtit label me të, Mozzik, si dhe këngëtarja Tuna. Koncerti i tij do të mbahet me 5 prill në Arena Club, ndërsa aktualisht Kida është gati për të lançuar edhe klipin e saj më të ri, në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Duke qenë se është shprehur e pakënaqur nga realizimi i klipit “S’ki ide”, Kida me sa duket, në klipin e saj të ardhshëm, do të punojë edhe më fort dhe sigurisht… me bashkëpunëtorë të tjerë! Presim çfarë ka për të sjellë…

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.