Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) në këtë nr. 0684113247.

Jam nje djale 29 vjec nga Tirana me mungon ngrohtesia e nje femre ne jeten time. Ky është nr. im i telefonit: 0693165164.

Pershendetje jam nje 35 vjeçar nga Elbasani me pune te mire. Dua te njihem me nje femer nga Elbasani nuk me intereson e shkuara. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0665527415.

Jam një zotëri 54 vjeç, jetoj me djalin në Tiranë. Kërkoj të njoh një grua mosha 45 vjeçe e lart, të ketë shtëpinë e vet. Theksoj se kam vetëm qëllime serioze. Lë nr. tel. 0693168912.

Jam një 48 vjeçar nga qyteti i Fierit, i arsimuar, i punësuar, i mbajtur dhe me të gjitha cilësitë e mira të një njeriu. Do të dëshiroja të kisha një lidhje me një femër për mike të dashur. E interesuara të jetë afërsisht në moshen time. E interesuara mund të jetë e martuar ose e divorcuar dhe i lë këtë nr. cel. 0665403454 ose të dërgojë sms. Faleminderit.

Pershendetje zonjusha, jam nje djalë nga Fieri 30 vjeç, kerkoj te njihem me nje vajzë per seriozisht. Kam qen i martuar pak muaj por jam divorcuar. Kush eshte e interesuar me kontakto ne kete nr. cel. 0675297525 jam djal me cilësi. Ju mirëpres nga unë nuk do te zhgenjeheni.

Përshëndetje, jam intelektual 39 vjeç beqar i paraqitshem me biznes. Deshiroj te njoh nje zonje ose zonjush per lidhje te gjata. E interesuara te jete vetem nga Vlora. Cel. 0694792536.

Mirdita, unë quhem Adi, nga Durresi, 31 vjec, beqar. Deshiroj te njoh një vajze mbi 20 vjeçe, pa vese dhe komplekse, sic jam dhe vete. Mirëpres prezantim në nr. cel. 0686930566.

Jam jam djale nga Berati 37 vjec dëshiroj të njoh ndonjë femër për lidhje sekrete. Lë nr. cel. 0692238195.

Syte me lotojne dhe drita eshte shuar, dua qe te vdes, por zemra me rri zgjuar, ku do e gjej forcen te duroj kaq shume, pse kjo jete po më kthehet ne vuajtje pafund. Me verboi dashuria, dhe asgje me nuk shoh. Ne vatren e brenges, veten dot më se ngroh, me jane prere forcat, asgje me sbesoj. Kjo vetmi e shkrete shpirtin ma roberoj. Kush më kupton.. Nesti Durres 0662223344.

Jam nje zoteri nga nje qytet i jugut, i pa kenaqur nga martesa, dhe jo i lumtur jam i sinqertë, pa vese, larg duhanit dhe alkolit dua te njihem me nje femer qe ka te njejtin problem si unë, ose ndonje e divorcuar, ose qe i ka vdekë bashkeshorti, dhe ndonje qe nuk eshte e martuar te jete deri 35 vjeçe nga Permeti, ose rreth ketij qyteti, te jete e sinqertë dhe te mos ketë lidhje tjeter. Nga un sdo zhgenjeheni. Më dërogni nje sms në këtë nr. cel. 0694501222 dhe ju marr unë. Jo zile. Faleminderit.

Pershendetje jam nje djalë 30 vjec jetoje ne Tiran a ka ndanje vajze ose zonjë qe deshiron të njihet me mua. Jam pronari i nje biznesi. Cila interesohet të më bëjë telefonatë por jo me privat. Cel. 0684669055.

I pergjigjem Dianes 45 vjeçe qe eshte e ndare, per me teper lë nr. cel. 0693408245.

Jam 42 vjeç i divorcuar me sh- kollë të lartë, dhe në mardhënie pune, i interesuar për një lidhje sekrete me një zonjë ose zonjushë deri në moshën 35 vjeçe në Tiranë, jo për martesë se jam shumë i zhgënjyer. Ju dhuroj dhe siguroj shumë kënaqësi respekt dhe fshehtësi. Nr. im është: 0684209664. LIDHJE TË NDRYSHME...

Jam 42 vjec, familjar i rregullt, paraqitje te mire. Kerkoj nje lidhje të fshehtë me nje zonje pa dallim moshe. Kontakt 067hkelazn-V

Jam ne kerkim të një zonje per nje lidhje sekrete. Ju premtoj kenaqesi maksimumi sekret 100 % mosha ska rendesi. Ky eshte numri kur te deshironi mund te telefononi: 0694605775.

Jam nje djalë kerkoj nje vajzë ose zonjë të dijë te joshi nje mashkull te jetë e paraqitshme simpatike deri 40 vjeçe. Kush është e interesuar nuk u zhgenjej jam biznesmen dhe kam këtë nr. tel. vod4002007.

Pershëndetje jam nje zotëri 48 vjec jam per nje lidhje sekrete me nje zonje që di të ruaj sekretin. Ska problem mosha. Cel. 0682421717.

Pershendetje jam Tulanti kerkoj te lidhem me ndonjë vajzë ose zonjë që është e interesuar per momente emocionale te me bëj një telefonatë ne kete numer telefoni: 0693113915. Ju mirëpres.

Deshiroj te lidhem me vajza per qejf biseda te lira kush deshiron si fillim të më shkruajnë ne email: lazirenato@gmail.com pastaj shkembejm dhe numrat.

Jam 45 vjec nga Durrësi, simpatik dhe me trup te rregullt, kerkoj të njoh një zonje per lidhje sekrete. Për më tepër lë numrin per te interesuarat: 0675418134.

Kerkoj të njoh nje zonje per lidhje sekrete te jetë me moshë mbi 35 vjece. Kush është e interesuar i le numrin tim të cel. 0684607268.

Përshëndetje a ka ndonjë zonjë nga Fieri të jetë gjer në moshen 35 vjeçe. I lë nr. cel. Në redaksi.

Kerkoj një zonjë per lidhje sekrete nje lidhje korrekte dhe e gjate nga mosha 35-45 vjec te banoj ne Tirane nuk ka rendesi orgjina do te ngelet me goj hapur dhe e manitur do tju ndizet zemra me dashuri. Jeni te mirëpritura në këtë nr. cel. 0696171355.

Jam një zotëri nga Prrenjasi, dua te njoh një zonjë nga Lb. o goc te jetë ne shkoll ne EL. Sekret. Cel. 0686899275.

Jam per lidhje me nje zonje te jete e fshehte dhe sekret plote. Lë nr. tel. 0692201758. Telefono ose dërgo sms qe te flasim.

Jam nje 32 vjecar nga Dr. kerkoj nje lidhje te fshehtë me një grua. Te jetë nga Dr. ose Tr. Lë nr. tel. 0685349128.

Jam nje djalë 32 vjeç i martuar nga Tirana, kam deshir te njihem me një zonjë per lidhje sekrete ose zonja. Mosha nuk ka rendesi te dije te ruaj sekretin e sinqerte. Nga unë nuk do te zhgenjeheni. Ju mirepres në këtë nr. tel. 0684362098.

Le numër telefoni per Anen nga jugu qe don lidhje sekrete 0683934568. Pres sms.

Dua lidhje me një vajzë ose zonjë të shëndoshë, të rrij me mua 48 orë. Lë nr. tel. 0683776367.

Kërkoj të njoh nje zonjë mosha 40-50 vjeçe per nje lidhje te fshehte por te sinqertë. Do doja sinqeritet dhe dashuri pa interes. Nr. im është: 0684130466.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.