Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

TË KËRKOJ ME POEZI... Në këto strofa poetike u bëj thirrje cilado qoftë ajo nevojtare që ka vendosur të jetoj jetën e saj. Unë i siguroj jetë të qetë dhe lumturi dhe pa të voglën mërzi, të jetë mosha 50-60 pa belara. Lexoni më mirë poezinë time se nuk pranoj: gënjeshtra dhe mashtrime. Kudo që ndodhesh Jashtë dhe brenda në Tiranë Ik shpejt tek zogu i zi moj rrabuhan Pres biletën për Greqi Se të ka dalë një fat i ri Në axhensi, tek Papadhaqi Se atje të është shkruar fati Në qytetin e bukur bregdetar Të pret një shok: me origjinë shqiptar Hypa autobuzit drejt për Kallamatë Është qytet i bukur pjellor dhe plot uratë Këtu do jetojmë unë edhe ti Dheunëtëpremtojsenes’dokemipleqëri... Ju në çdo axhensi Po vetëm tek papadhaqi Mos e le pasdore Se të ikën fati Përshëndetje patriotike ju mirëpres Pensionisti tel. 00306999893428. LIDHJE TË NDRYSHME...

Jam nje zoteri 46 vjec banues ne Tirane a ka ndonje vejushe te sinqerte që din te ruaje sekretin. Mosha nuk ka rendesi per me teper beni zile ne kete nr. cel. 0694489459.

Përshendetje jam një djalë nga Fieri 31 vjeç, kërkoj ndonjë zonjë të vetmuar për lidhje sekrete. Tel. 0693521893.

Jam Eri 38 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate, lushnjare. Lë nr. telefoni: 0684272383.

Une qe po shkruaj kete sms jam i interesuar per nje lidhje miqesore me nje Znj. e cila e ndjen veten ne forme, te jete vetem nga Tirana, te ciles nuk i mungon asgje tjeter pervec nje miku te mirë, pasi nuk eshte e vleresuar nga ai qe ka, e cila din te ruaj sekretin. Per me teper më telefono ose dergoni sms ne kete nr. cel. 0666669786.

Jam nje djale beqar 29 vjeç nga Berati dhe kerkoj një zonjë per lidhje sekrete te qendrueshme. Preferoj qe zonja te jete mbi 40 vjece dhe trup te mbushur. Nr. im është: 0692675099.

Jam një zotëri rreth 50 vjeç, në prezencë nuk e tregoj moshen. Jam intelektual i punësuar në Administratë shtetërore, kuptohet familjar i rregullt dhe larg duhanit e alkolit. Poqese ndonjë zonjë nga qyteti i Dr. theksoj vetëm nga Dr. e shkolluar dhe simpatike e gjen veten tek ky sms të telefonojë: O6946O66O4.

Jam nje 45 vjeçar i martuar nga Fieri. Kerkoj lidhje sekrete me nje femer nga Fieri. Ska rendesi as mosha as pesha, dhe pa interesa te njeri- tjetri. I siguroj sekret te plote. Vetem kush eshte e interesuar i lë nr. tel. 0693836323.

Jam babi 43 vjeç nga Fieri. Deshiroj nje lidhje sekrete me nje femer nga Fieri, pa interesa, ska rendesi mosha. Per te interesuaren lë këtë nr. cel. 0693836329.

Vetëm për zonja dhe goca të shëndosha për qejf, ju pres në këtë nr. cel. 0683776367.- V

Dua te njihem me një femër për lidhje sekrete. Kush dëshiron të më marri në këtë nr. telefoni: 0675194223.

Jam per nje lidhje te fshehetë me një zonjë të jete sekret i plotë dhe lë këtë nr. cel. 0674403325. Dergo sms ose telefon qe te komunikojme. Faleminderit.

Jam Olti 28 vjeç dua te nihem me vajza ose zonja top sekret. Për më tepër lë nr. cel. 0665295568. Ju mirëpres.

Jam Ardjani nga Durrësi, kerkoj nje grua per lidhje te fsheht deri në moshen 40 vjece nga Durrësi. Për më tepër lë nr. cel. 0685349128.

Jam një zotëri banoj në Tiranë, dua të njihem me një zonjë deri në moshen 50 vjeçe dhe më e madhe ska problem, të jetë e sinqertë dhe e rregullt. Lë nr. tel. 0684268032.

Jam per lidhje me një zonjë te jete e fshehte dhe sekret plote. Lë nr. cel. 0692201758. Telefono ose dërgo sms qe te flasim.

Per gruan 53 vjece qe kerkon lidhje sekrete, jam 28 vjec nga Tirana dhe kam deshire te kem lidhje sekrete me ty, me kontakto në këtë nr. tel. 0699764861.

Jam nje djalë 22 vjec nga Tirana kerkoj te lidhem me nje vajze ose zonjë per aventur. Nr. im është: vod. 7423934.

Pershendetje Jam Meti 51 vjeç nga Durresi me arsim te larte finance i punesuar ne nje institucion shtetëror te rendësishem. Kërkoj nje mike ska rendesi mosha te sinqerte per nje lidhje sekrete te gjate do te jem i gatshem ta ndihmoj ne gjithe drejtimet vetem te jetë njeri i mire. Te interesuarat të dërgojnë vetem sms ose telefononi në nr. cel. 0697628460. Ju faleminderit.

Jam nje zotëri nga Tirana 54 vjec i punësuar kerkoj nje zonje apo ndonje grua per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. 0662809148.

Jam nje Kosovar 45 vjeçar kam deshire të njoh nje vajzë ose grua per dashuri. Lë nr. cel. 0672842419.

I përgjigjem Almës 52 vjec nga Tirana që kërkon një lidhje sekrete të qëndrueshme jam 42 vjec nga Tirana ju mirpres në këtë numër cel. 0682377871.

Jam Kosovar 38 vjeç nga një qytet i Kosovës, me kushte ekonomi të mira, me biznesin tim. Jam i interesuar për lidhje sekrete mosha nga 18- 40 vjeçe do ti ndihmoj nga ana ekonomike, dhe do t’ja ndryshoj jetën, do tja bëj si nëpër filma. Do të jetojë si princesë. Cel. 0037744711155.

Me ka lindur zoti vetem per qejf dua nje zonjush qe dhe ajo te ketë lindur per qejf te mos ket asnje preokupim. Jam tiranas jetoj vetem mund te vini kur te doni dhe te ikni kur te doni. Lë nr. cel. 0684723321.

Kërkoj një mike mbi 35 vjeçe top sekret nga Shkodra ose Lezha pse jo dhe Malësia e madhe. Ky numër vlen për ato femra që mund të pretendojnë për një bashkëjetesë të mundshme. Cel. 0686970444.

E lë këtë nr. telefoni ne dispozicion te nje zonjë apo zonjushe qe jane te vetmuara dhe kerkojne ngrohtesin e nje mashkulli per nje lidhje top sekrete.Tel. 0mpjgjmwat. Faleminderit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.