Françeska e Big Brother kërkohet nga policia!

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Biondja simpatike, ish-banore e “Big Brother”, Françeska Jaçe, është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës. Shkak ka qenë sherri fizik me një vajzë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në rrugën “Nikolla Tupe” dhe sipas informacioneve, Françeska e ka qëlluar me grushta vajzën tjetër pas një sherri për shkaqe banale. Është bërë i ditur edhe emri i vajzës, Katerina Beqo, të cilën pasi e ka dhunuar, Franceska e ka lënë në vendin e ngjarjes, duke u shpallur kështu në kërkim nga policia. Përfundimisht, na la të gjithëve gojëhapur! Ajo vajza seksi dhe e ëmbël, ditka të jetë edhe gangsta?! Uau!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.