Qytetari dixhital denoncon

Intervista - - AKTUALITET -

I nderuar zoti Berisha, dua të denoncoj një akt tejet të rëndë i cili më ka lënë pa gjumë 3 ditë rresht. Parashikin për prishjen e motit, të cilin Sajmir Tahiri, Astrit Patozi dhe të gjithë të tjerët e shohin si zbulim të vetin, e kam bërë unë. Ata më vodhën pa pikë turpi të drejtat e autorit. Duke qenë se e kam bezdi të dal me emër e mbiemrin tim të vërtetë, marr guximin e jashtëzakonshëm t’ju shkrauj nga adresa ime fallco “Lali Tironci”. Ju lutem ta publikoni sa më parë këtë akt terrorist dhe të merrni masa edhe ndaj Patozit. Më është prishur shumë reputacioni, zoti Berisha dhe i kam varuar shpresat te ju. Merreni për bazë dikë që ju var

Përgatiti:

Speci Djegës shpresat. Ma varni edhe ju, njësoj siç ju jam varur edhe unë. Duke ju uruar varje të mbarë, po ju dërgoj foton e “Lanës” e cila ka dalë nga shtrati. Në foto duket qartë se Lana është gati të dalë nga shtrati.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.