Destinacionet më të mira të udhëtimit sipas shenjës zodiakale Dashi Gaforrja

Intervista - - HOROSKOPI -

Dashi aktiv dhe krenar preferon aventurat që nxisin sekretimin e adrenalinës dhe e bëjnë zemrën të hidhet si zog. Ata kanë nevojë për një itenerar dhe destinacion që do ta kanalizojë energjinë e tyre dhe do t’ua pasurojë eksperiencat.

Vendet më të mira për t’u vizituar: Afrika e Jugut për safari dhe sërf, ose Tunizia, që të ofron edhe detin, edhe shkretëtirën.

Gaforres i pëlqen t’i kalojë pushimet në shoqërinë e familjes apo të miqve të ngushtë. Vendet e qeta, me një peizazh piktoresk dhe të përshtatshme për pushime në familje, janë të preferuarat e tyre.

Vendet më të mira për t’u vizituar: Devon, Angli, me qytete të përgjumshëm dhe një bregdet të bukur. Palermo, Sicili, për atmosferën e saj të qetë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.