Elvana i gëzohet lukut të ri

Intervista - - FACEBOOK VIP -

T’i kthente flokët në biondë nuk ishte një ndryshim i mjaftueshëm për këngëtaren, ndaj ajo vendosi t’i bënte ata edhe… kaçurrelë.

Këngëtarja ka postuar në Snapchat një foto me diçiturën “me flokë të reja”, ku duket se po gëzon si një fëmijë për lukun e saj të ri. Kujdes! Për të gjithë ju që nuk ju kishte vajtur mendja, ndryshimi mund të jetë edhe në funksion të ndonjë klipi të ri, kështu që mbajini sytë dhe veshët hapur, se nuk i dihet.

Kënga më e fundit prej këngëtares ishte hiti i verës që kaloi “Love me”, që u kthye në kolonën zanore të stinës së nxehtë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.