Njihuni me motrën e Dafina Zeqirit

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Ndërsa kemi shijuar paraqitjet e Daffye-t deri tani dhe kemi menduar se ajo ishte e talentuara e familjes, jemi gabuar. Një tjetër “yll” është po aq i talentuar dhe ajo është motra e Dafinës, Besa. Besa nuk ndan të njëtin pasion për muzikën me motrën, pasi modelingu është pasioni që ajo e ka shndërruar edhe në profesion. Besa Tafari mund të jetë një emër jo shumë i lakuar për ne, por është më se i dëgjuar nëpër pasarelat më të suksesshme të modës në Amerikë. Dafina nuk kishte folur më parë për këtë pjesë të jetës së saj, ndoshta sepse Besa, është motra që ajo e ka nga martesa tjetër e babait. Sidoqoftë, një emër kaq i sukssesshëm në fushën e modës nuk mund të mbetetj për shumë kohë në hije. Besa ka pozuar për revista dhe marka të njohura në SHBA, më e fundit prej të cilave është ajo Louis Vuiton.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.