Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) em, pa njeri ne ngarkim. Le nr.e kontaktit 0688291444.

Jam nje djalë nga laçi, 39 vjeç. Jam i sinqertë dhe larg veseve te këqija. Deshiroj te njihem me nje vajzë per qellime serioze. Nuk ka rëndësi nese vajza eshtë nga fshati apo nga qyteti, rëndësi ka të jetë e sinqertë. Kush është e interesuar, të me kontaktojë me kte numër ose të më shkruajë sms. 0694432810.

Jam nga Shqipëria e Mesme, vend bregdetar. Nuk nuk kam probleme per asnje gje te vogel jam i vetem me shtëpinë time. Kam një djalë te martuar ne Vlorë. Unë nuk jam nga Vlora, jam shumë i rregullt ne çdo drejtim, shumë i dashur dhe i respektushem. Te dua per jetë e jo per t’u tallur, e kam shumë seriozisht. Te dua siç jam vetë. Gruan e kam pas kristjane, shumë te mirë. Ishalla kam fat, megjithatë nuk do të zhgënjeheni. Me respekt, sh.

Jam nje djale 27 vjeç, nga Tirana. Kerkoj nje lidhje serioze me nje vajze. Kam mbaruar studimet per gazetari ne universitetin e Tiranes. Jam njeri pa vese, serioz dhe i kuptueshem. Nr. i cel 0665565538 vodafone club.

Jam një zotëri nga Elbasani a ka ndonjë grua të mirë të sjellshme pastërtore nikoqire dhe i rregullt në shtëpi dhe të jetë besnik për martesë. Kërkoj të njihem me një femër të moshës 55-60 vjeçe. Kujt i intereson i lë nr. cel. 0665206081.

Jam Thomai kërkoj një femër për martesë mosha 55-60 vjeçe. Kam një paraqitje të rregullt dhe i mbajtur. Jam larg çdo vesi duhanit, alkolit dhe bixhozit. Jam shumë i qetë dhe me arsim të mesëm. Unë jam mbi 60 vjeç pa asnjë problem, edhe zonja që do ketë dëhsirë për të marrë në telefon të mos ketë problem me asnjë njeri. Cel. 0693415158. LIDHJE TË NDRYSHME...

Përshëndetje jam nga Durrësi 40 vjeç kam deshire te njihem me nje zonje per lidhje sekrete. Për më tepër lë nr. cel. amc3965658.

Jam nga Tirana 58 vjec kerkoj nje mike top sekret vetem per qejf. Qejfi shperblehet vetëkupohet. Të jetë vetem nga Tirana mundesisht e divorcuar. Komunikimi vetem me sms lë nr. cel. 0684788970.

Përshëndetje, kam jetuar në emigrim, tani jam kthyer në Shqipëri dhe nuk e dija që këtu ekziston një gazetë e tillë për njohje. Unë jam një djalë nga Fieri, dua të njihem me një grua të martuar, mosha ska rëndësi, por që ndihet e vetmuar dhe që kërkon lidhje sekrete pa interes, pa tallje, lidhje që të kalojmë mirë. Tel. 0695104878.

Jam një djalë 53 vjecar nga Shqipëria e mesme Kerkoj nje zonje ose nje grua. Unë jam i punësuar, jam për lidhje shumë sekrete. Për më tepër po lë nr. telefoni: 0682809148 shumë faleminderit.

Pershendetje doja nje lidhje sekrete se jam familjar, me një zonje ose zonjushe te jete nga Fr. Vl. Lu. Te jete e sinqerte sic jam dhe vetë. Kam shkruar një herë u lidha me nje zonjë nga Fieri po kur erdha ne Shqiperi me tha se kam frikë. Ju siguroj se jam shum i sjellshem dhe ruaj sekretin po dhe ju gjithashtu. Ju le nr. cel. 00306992374883 ju marr vetë.

Jam X per nje llidhje te fshehtë me një zonjë të jete sekret i plotë. Lë nr. cel. 0674403325. Dergo sms ose telefono që të komunikojme. Faleminderit.

Jam për një lidhje me nje zonje te jete e fshehte dhe sekret plote. Lë nr. tel. 0692201758. Telefono ose dërgo sms qe te flasim.

Kerkoje të njoh një zonje per nje lidhje te gjate dhe te fshehte sekrete plote. Lë nr. cel. 0683144926. Komunikojme me sms ose telefono qe te lidhemi. Nuk do zhgënjeheni.

Jam nje zotëri 42 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë qe banon ne Tiranë ose Durres ska rendesi origjina. Mosha të jetë 35-50 vjece e paraqitshme e thjeshtë serioze dhe e sinqertë. Cel. 0688258660.

Jam Miri nga Fieri dhe kerkoj nje znj. apo znjsh. nga Fr. Vl. dhe Mk. per nje lidhje sekrete. Une qejfin e paguaj dhe ju lë nr. tel. 0mtgtmjwat. Numrave privat nuk u përgjigjem.

Jam x person nga Tirana 36 vjec serioz i sinqertë me punë me makinë personale trup sportiv kerkoj nje lidhje top sekrete me nje femer simpatike serioze e moshes 25-40 vjece ska rendesi origjina por te jetë me banim ne Tiranë, Durrëso ose Elbasan, dua që lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur punë njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Kërkoj një zonjë nga Fieri për lidhje sekrete, të jetë mbi 35 vjeçe, dhe lë këtë nr. cel. 0696154222.

Jam një zotëri 38 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlonjate ose lushnjare. Për më shumë dërgoni sms këtë nr. cel. 0699940658.

Jam 44 vjec nga Durrësi, kerkoj nje zonje për lidhje sekrete. Për më tepër le numrin tim të cel. 0684471461.

Jam një zotëri 45 vjeç nga Tirana, kërkoj të njoh një zonjë për lidhje sekrete, të qëndrueshme dhe të vlerësojë dashurinë. Më kontaktoni në këtë nr. tel. 0684705084.

Jam një zotëri 46 vjeç banoj në Tiranë gruan e kam sëmurë prandaj dua një lidhje sekrete me ndonjë vejushë. Lë nr. tel. 0683941769.

Pershendetje jam nje zotëri me mosh 55 vjec me banim ne Tiranë me flok te zinj me sy bojqielli, 1.70 i gjatë, dua te lidhem me nje zonjë ose vejushë e moshes 40 ose 50 vjeçe me banim ne Tiranë. Të jete e sinqertë të mbaj nje lidhje sekrete per qejf. Cel. 0666l2l296.

Jam 47 vjec dhe kerkoj nje mike inteligjente qe di te ruaj sekretin. E interesuara mundesisht te jete nga jugu. Numri im është: 0662212194. Zileve nuk u pergjigjem.

A ka ndonjë zonjë që kërkon lidhje sekrete. Nëse ka grua të martuar që kërkon lidhje sekrete, mosha për mua ska rëndësi të jetë mbi 18 vjeçe e lart, të jetë njeri i mirë pa interes, të dijë çfarë kërkon, të jetë sekrete. Unë jam nga Fieri 32 vjeç dhe dua të kem një lidhje sekrete. Cel. 0693487476.

Jam nga Shkodra kam deshire te kem nje lidhje sekrete me nje zonje te moshes 45 deri 55 vjeçe. Për më tepër ju le kete numer cel. 0675107176. Faleminderit.

Jam 50 vjeç, shumë familjar i rregullt, kerkoj nje mike te sinqertë teper sekret qe te mos i prishim pune njeri-tjetrit. Për më tepër lë nr. cel. 0686118073.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.