Morena Taraku bëhet Amber Rose

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Morena Taraku identifikohej gjithnjë si bukuroshja brune, por kohët e fundit ajo ka filluar të luajë shumë me lukun e saj. Nga brune u kthye në bionde, më pas i preu shkurt ato në stilin alla Rihana ndërsa tani... në këtë foto, do ta shihni Morenën me një luk të ngjashëm me atë të ish- striptistes dhe modeles Amber Rose. Do ta keni shumë të vështirë ta bëni dallimin mes tyre dhe ndoshta ky ka qenë edhe qëllimi i Morenës. E papritur, por sidoqoftë, i shkojnë apo jo?!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.