Besi dhe Xhensila marrin dhuratë nga Toti

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Besi dhe Xhensila kohët e fundit kanë qenë në Itali ku, përveç kënaqësisë që kanë marrë nga vizitat nëpër pika të ndryshme turistike, këtë herë janë kthyer që andej me një dhuratë të veçantë. Një autograf nga futbollisti i njohur italian, Toti në fanelën e tij, ka qenë surpriza për dyshen simpatike. Menjëherë më pas, Xhensila e ka postuar këtë surprizë në Snapchatin e saj, duke mos e fshehur edhe lumturinë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.