10.

Intervista - - TURIZEM -

Londra është qendra e 14 skuadrave profesionale të futbollit, pesë ndër të cilat i përkasin kategorisë së parë (Premier League): Arsenali, Çelsi, Kristal Palas, Tottenham Hotspur dhe West Ham United.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.