Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) lidhem me ndonjë zonjë për qëllime serioze dhe me fëmijë, të jetë ska problem. Cel. 0693445586.

Kërkoj të njoh një femer mosha deri 40 vjece per lidhje miqesore. Jam me arsim te larte banoj ne Tirane i vetmuar 53 vjec. Tel. 0662981111.

Përshendetje jam Niku nga Tirana 38 vjec 1.80 i gjatë me shkollë me pune ne arsim. Kerkoj një femer serioze per martesë te jetë ne mardhenie pune. Nr. tel. 0665358001 pres pergjigje. Faleminderit.

Jam nje zoteri nga tirana 40 vjec Kerkoj nje vajze per martese me ka vdekur gruaja. Lë nr. cel. 0699325251 ose 0682214234, facebook dhe watcap.

Jam një djalë nga Puka 50 vjeç me banim në Tiranë, me shtëpi timen në Kamez afër Institutit bujqësor me biznes timin. Kam qënë i martuar dhe nuk kam fëmijë me të. Gruaja më ka vdekur para dy vitesh. Kërkoj një vajzë për martesë dhe të bëjnë fëmijë se unë nuk kam. Pres përgjigje në nr. telefoni që ndodhet në redaksi.

Zonja te vetmuara po te nderuara une jam si ju 65 vjec qe kerkoj te jetoj se jeta vazhdon. Jam i kompletuar si njeri kerkoj nje zonje si unë. Nuk e paragjykoj nga feja vetem te dije ta njohe jeten. Ju lë nr. telefoni në redaksi. Jeni te mirepritura. Faleminderit.

Përshëndetje jam 47 vjeç, dëshiroj të njihem me një vajzë nga mosha 37-42 vjeçe. Jam anti alkolit dhe duhanit, i komunikueshëm. Do desha që e interesura të jetë larg alkolit dhe duhanit. Unë jetoj e punoj në Greqi, kam marrë nënshtetësi greke, për momentin jam në Shqipëri. Tel. 0665201075.

Jam 65 vjeç, jetoj vetëm në Tiranë, kërkoj një grua të jetë me arsim të mesëm ose të lartë, vetë jam me arsim ët lartë, të jetë pensioniste ose e divorcuar. Kam vetëm një garsoniere me banjo të kompletuar. Të jetë rreth moshës 60, 65 vjeçe ose ti kete vdekur burri. Nr. telefoni: 0663999934. Të jetë arsimtare e edukuar dhe e rregullt, me një përbërje të mirë familjare. Kam qënë jashtë shtetit 20 vjet, tani që jam vetëm, kërkoj një grua që të bashkëjetoj me mua. Të jetë e moralshme dhe serioze.

Jam nje djale nga Tirana 29 vjec, i arsimuar, i pashem dhe teper i sjellshem. Kerkoj njohje me femra deri në moshen 50 vjeçe. Pres sms dhe telefonatë në nr. cel. 0688451018.

Jam Adi nga Durresi dua te njihem me nje vajzë per lidhje shoqerie te jetë ndar nga fejesa ose martesa te jetë nga Durresi, Tirana ose qytet tjeter. Tel. 0693380060.

Përshëndetje, jam një djalë nga qyteti i Vlorës me paraqitje të rrgullt dhe kushte optimiste jetese. Dua të njoh një vajzë me paraqitje të rregullt dhe me vlera në jetë, për qëllime serioze, normalisht të jetë nga Përmeti ose Fieri mosha deri 35 vjeçe. Cel. 0693338982. LIDHJE TË NDRYSHME...

Do kisha dashtë një lidhje sekrete me një femër të bukur, simaptike deri në moshen 35 vjeçe me trup të bukur, linja të rregullta, them se ja vlen deri në momentin që do iki në Itali. Atje ndryshon gjithçka. Kush dëshiron të njihet me mua i lë nr. cel. në redaksi.

Jam Tani 38 vjeç, dua lidhje sekrete me ndonjë zonjë fierake, lushnjare ose vlonjate. Më dërgo sms në këtë nr. cel. 0699940658.

Jam nje zotëri 40 vjec banues ne Tiran i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me një zonjë që banon ne Tiranë ose Durres ska rendesi origjina e moshes 35-45 vjece por te jetë e mirë e sinqertë dhe serioze. Lë nr. cel. 0688258660.

Jam një zotëri 34 vjeç, kërkoj të njoh një zonjë deri në moshën 50 vjeçe, për qejf. Lë nr. cel. 0682364724.

Jam një zotëri 45 vjeç, dua të njoh një zonjë për lidhje top sekret, të jetë nga El. ose Lb. Telefononi ose dërgoni sms në këtë nr. cel. 0686899275.

Jam 45 vjeç, kerkoj te njihem me nje femer per lidhje sekrete nga mosha 35-50 vjece. Kush deshiron te njihet me mua te dergoj sms. Agim quhem, ju faleminderit për mirkuptimin. Nr. im i telefonit është në redaksi.

Pershendetje jam nje zoteri i moshes 55 vjec jam l.80 i gjatë, flokë te zinj me sy bojqielli. Dua te lidhem me nje zonjë ose vejushë te jetë e moshes 45 deri 50 vjeçe te jetë e sinqertë. Të mbaj nje lidhje sekret per qejf te jetë me banim ne Tiranë. Më kontaktoni në këtë nr. cel. 0666l2l296.

I pergjigjem zonjes qe kerkon nje mik qe ruan sekretin nga Vlora ose Fieri. Jam nga Vlora i rregullt e serioz. Cel. Vod d1d11ja.

Per nje zonje e theksoj zonje me karakter qe vlereson dhe nuk paragjykon jo aventuriere që deshiron dhe ka vendosur per nje lidhje sekrete. Të jetë me banim në Tiranë rreth te 40-tave. Telefono ose dërgo sms 06m52872m4.

Jam nje zoteri 46 vjec banoj ne Tirane dua nje lidhje sekrete me ndonje vejushe. Kujt i intereson te beje zile në këtë nr. cel. 0694489459.

Jam një zotëri nga Laçi 57 vjeç, kërkoj të njoh një vajzë top sekret po nga Laçi për bashkëjetseë. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 0683618985.

Pershendetje. Jam nje zoteri nga Durresi mosha 45 vjec i punesuar ne shtet dhe me biznes. Kerkoj nje femer serioze te bukur qe din te ruaj sekretin te jete mosha 30-45 vjece nga Durresi ose Tirana. Nga unë nuk do zhgenjeheni. Jo zile por dërgoni sms në këtë nr. cel. 0692768688.

Jam një zotëri nga Shqipëria e mesme 51 vjeç, 1.70 i gjatë, 75 kg. dëshiroj të kem një lidhje sekrete dhe të sinqertë me një femër nga mosha 40-60 vjeçe. Pres vetëm sms në këtë nr. cel. 00306973254860.

Kërkoj lidhje të fshehtë me një zonjë të jetë sekret i plotë. Më dërgoni sms ose telefononi që të komunikojmë. Cel. 0674403325. Faleminderit.

Jam per lidhje me nje zonje te jete e fshehte dhe sekret plote 0692201758. Telefono ose dërgo sms qe te flasim.

Jam nga jugu 45 vjec me profesion inxhinjer. Kerkoj te njihem me ndonje zonje apo zonjushe per lidhje sekrete. Te jete nga jugu dhe mundesisht intelektuale. Numri im eshte 0684740715.

Kerkoj të njoh nje zonje per nje lidhje te gjate dhe te fshehtë, sekret plote. Pë rmë tepër lë nr. cel. 0683144926. Komunikojme me sms ose të telefonojë qe te lidhemi. Nga unë s’do zhgenjeheni.

I lutem personit që ka lënë numrin e telefonit për Paulen në redaksi, ta lërë në gazetë, nëse dëshiron. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Ena 40 vjeçe, kërkoj të njoh një zotëri për martesë të jetojë jashtë shtetit nga mosha 45-48 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 06zekzmme0. Unë kam qënë e fejuar ndaj pranoj njohje dhe me një mashkull që ka një fëmijë dhe është i divorcuar, mjafton të jetë famlijar.

Unë jam 53 vjeçe nga Shqipëria e mesme, kërkoj të njoh një burrë për lidhje sekrete se burri që kam smë kushton vemendjen e duhur, është i lodhur. Ai që do të lidhet me mua të jetë nga mosha 55 vjeç e lart. Më lini numër telefoni në gazetë.

Ana 38 vjeçe nga Elbasani me shkollë të lartë, pa histori dashurie, kërkoj të njoh një person për lidhje serioze të jetë emigrant nga këto shtete: Francë, Amerikë dhe Angli. Personi të jetë gjer në moshën 40 vjeç me shkollë të lartë. Pres dhe persona që janë nga Tirana me shkollë të lartë.

Jam një zonjë nga Tirana e divorcuar prej shumë vitesh, koha kalon dhe vitet ikin ndaj dhe dua ti jap një zgjidhje jetës time. Kërkoj një lidhje serioze për vitet që na kanë mbetur, ti kalojmë sëbashku po të jetë kismet. Dua një njeri të rregullt siç jam vetë të jetë mirë nga ekonomia, të mos ketë probleme me fëmijët, se unë nuk kam probleme. Dua vetëm njeri serioz, unë jam 57 vjeç dhe zotëria të jetë 60 vjeç, le të jetë nga rrethet, por ama të banojë në Tiranë. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Mirela për momentin ndodhem në Itali, për disa muaj. Jam durrsake lindur e rritur. Kërkoj të njoh një person nga Durrësi, Tirana jo verior. Të mos pijë cigare apo alkol. Të jetë me kulturë, i shkolluar dhe me punë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Unë qe po ju shkruaj jam një zonje nga Fieri 47 vjece e mire simpatike brune dhe pak e shëndoshë kam vuajtur ne jetë. Dua nje lidhje sekrete me nje zoteri qe te me kuptoj dhe te me ndihmoj nga ekonomia nga une nuk do zhgënjehet. Zoteria te lere numrin e telefonit ne gazete. Vana.

Jam Olta 43 vjeçe e divorcuar, jetoj në Tiranë me dy fëmijët e mij student. Kërkoj një mik në moshen time ose dhe më hsumë të më kuptojë dhe të më mbështesi. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje jam një grua 43 vjeçe e divorcuar, kam nevojë për një mik të më dojë dhe të më mbështesi ekonomikisht, jetoj në Tiranë.

Jam një zonjë nga Korça dhe banuese ne Shkup. Jam e interesuar për lidhje serioze dhe te rregullt në Evrope dhe me ekonomi të mirë me nje burre. Jam me nje trup me permasa të rregullta, vij nga nje familje me norma te rregullta me kulture dhe me sinqiritet. Jam 40 vjece por nuk tregoj per moshen. Kush e gjen veten ne kete njoftim ju mirepres. Faleminderit për mirëkuptimin.

Unë që po shkruaj jam nje zonjë e divorcuar jetoj dhe punoj ne Tirane kerkoj nje zotëri të moshes 45 deri 52 vjeç per qellim martesore. Zotëria te jetë zotëri burrë se dhe vetë, jam nje zonjë grua te jetë larg cdo vesi te keq dhe mos të jetë gënjeshtar. I interesuari te me shkruaj ne adresen e emailit: lori.l32@yahoo.com

Përshëndetje, jam Nilsa 36 vjeçe, qytetare, serioze me vlera në paraqitje dhe në karakter nga Shkodra. Kërkoj të njoh një mashkull vetëm për njohje serioze, martesore deri në moshen 42 vjeçe, qytetar, mysliman, beqar ose i divorcuar jo për faj të tij, por pa fëmijë e pa probleme, pra pa njeri në ngarkim, me punë e ekonomi të mirë, me paraqitje të mirë, tip sportiv, me gjatësi, larg veseve si duhani, alkoli, bixhozi, liberat dhe tepër fisnik pra një njeri që don të krijoj familje të shëndoshë dhe të bëjë çdo gjë për një grua. Të jetë nga Tirana, Durrësi, Sh- kodra, ose që jeton në Francë apo Amerikë. Kontakti vetëm me adresë emaili jo numër telefoni. Vetëm persona serioze, larg aventurieret, mashtruesit dhe cinikët. Faleminderit.

Jam Ana 31 vjeçe me profesionin tim dhe me pamje shumë të mirë familjare dhe e rregullt. Nëqoftëse një djalë plotëson të njëjtat kushte dhe jeton jashtë vendlindjes atëherë të më shkruaj, edhe unë jetoj me familjen larg vendlindjes. Lini numër telefoni ose adresë skypi.

Jam Ornela nga një qytet bregdetar, kërkoj lidhje serioze me një djalë, të mos jetë më shumë se 40 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë ose në redaksi.

Kërkoj një zotëri që të bashkëjetoj me të, të jetë i sjellshëm me edukatë, të dijë të trajtoj një femër siç duhet, të jetë i ve, pasi dhe unë jam i tilë. Për më tepër pres përgjigje në gazetë.

Jam Linda 52 vjeçe nga Shkodra, e rregullt e dashur e dua ta jetoj jetën, lini mesazhin tuaj në gazetë ose në në internet nëse ju intereson, gjithmonë për seriozisht.

Jam Roberta nga Tirana 25 vjeçe kërkoj një lidhje me një mashkull serioz të bukur dhe ekonomikisht mirë, dhe të dijë të kënaqë një femër në të gjitha mënyrat. Për më tepër lë adresë emaili: robby90@emali.it

Jam një vajzë 50 vjeçe nga Durrësi e thjeshtë, punëtore, tepër familjare, nuk kam krijuar familje nga pretendimet. Kërkoj një lidhje serioze me një mashkull deri në moshen 53 vjeç, të jetë i rregullt, familjar, larg veseve të këqia, për një jetë normale dhe të qetë. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë. Stop talljeve.

Përshëndetje! Jam Siralba me banim në Tiranë e divorcuar e respektueshme 1.59 e gjatë, pesha 50 kg. simpatike, serioze, modeste, dua të lidhem me një mashkull për qëllime serioze, të jetë mosha 40-46 vjeç, të jetë human, simpatik, i sinqertë nga Tirana, ose Durrësi, Vlora, Kavaja, larg duhanit dhe alkolit. I interesuari të më shkruaj në gazetë, ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam një zonjë kërkoj një mik të dijë të ruaj sekretin, të jetë deri në moshen 60 vjeç, të jetë nga Vlora ose Fieri. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë ose në redaksi.

Jam nje vajzë 20 vjeçe. Kerkoj te lidhem me nje djalë qe jeton jashtë, per lidhje serioze, jo tallje. Te interesuarit të lënë numrin ne gazetë, vetem per seriozisht.

Pershendetje. Le numrin e telefonit ne redaksi per X nga Fieri, 53 vjeç, i kompletuar, me shtepi, qe do te njohe nje femer te moshes 4047 vjeçe per qellime serioze, ne nr e dt. 5.3.2016. X nga jugu.

Jam me banim prej shumë vitesh në Tiranë dhe origjinën e kam nga jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, beqare nga pretendimet. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje mosha 45-52 vjeç (kuptohet që këto cilësi i kam edhe vetë, asnjëherë sdo kërkoja nga tjetri ato që si kam vetë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam 45 vjeçe, nga Dr. pa histori dashurie, nuk lind fëmijë. Kërkoj të njoh një zotëri familjar, larg alkoolit dhe veseve të këqia, të jetë nga Dr. ose Tirana, deri 50 vjeç, s’ka problem, le të jetë i ve. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një vajzë nga jugu 32 vjeçe. Dua të njoh një djalë të mirë vetëm për martesë, të jetë besnik e punëtor, nga Lushnja ose nga Veriu, të banojë në Durrës ose Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Dua të njoh një zotëri për qëllime serioze, nga mosha 28- 37 vjeçe. Kam qene e martuar, por jam ndarë e nuk kam fëmijë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Comments

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.