Ledri nervozon Adelën

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Ata mund të kenë një nga lidhjet më solide në shoubiz, por dyshojmë se veprimi i tij i fundit, do ta ketë lumturuar partneren e tij. Po flasim për Don Zhuanin e fam- shëm të muzikës, Ledrin. Për reperin simpatik, që prej muajsh tashmë po jeton një histori dashurie me vajzën e ish-kryeprokurorit Sollaku, Adelën, duket se rrjetet sociale janë shumë më tepër se reklamim i punës së tij. Në një nga lundrimet e tij të fundit, ai nuk ka mundur t’i rezistojë një prej pornostareve me famë botërore, 20 vjeçares Alby dhe e ka ndjekur atë në Instagram. Ky gjest është dokumentuar me foto, gjë që nuk lë hapësirë për manipulim dhe që me siguri do ta bëjë Ledrin të kalojë një situatë të pakëndshme me të fejuarën. Gjithsesi, ne shpresojmë t’i shohim sa më gjatë bashkë, pasi janë një vërtet një çift simpatik.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.