Pse e shohim Rozanën si shofere autobusi?

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Nuk ka dyshim që ajo na ka surprizuar të gjithëve me pjesëmarrjen e saj në “Your Face sounds familiar”. Mund të thuhet se ky program ka shërbyer si një shpërfaqje e të gjitha talenteve të artistes, përfshirë imitimin, aktrimin dhe këngën. Por po aq, ajo na ka surprizuar edhe me këtë foto të pazakontë, ku shfaqet e veshur si një shofere autobusi në një nga autobusat e unazës. “Shofere autobusi për një ditë”, shkruan Rozana në mbishkrimin e fotos së postuar në Instagram. Të hënën pritet të jetë edhe finalja e programit “YFSF” ku këngëtarja është konkurrente dhe ku presim të na njohë me surprizën e radhës.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.