Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) kanë filluar dhe meshkujt të bëjnë rolin e femrës. Prandaj unë mendoj që këto meshkujt mos të luajnë me të tjerët. Dhe nëse me të vërtetë jeni femër serioze, siç jam vetë, po ju lë numër telefoni në redaksi.

Për gruan që dëshiron lidhje serioze, dhe është 57 vjeçe, edhe unë jam në Tiranë. I them të më marrë në këtë nr. telefoni: amc. mgadjm0. Po ta ketë seriozisht të më marrë në telefon.

Për zonjen elegante nga Korca ose aty afer qe ndihet vetem dhe do shoqeri. Jo zile kot dhe pa numër. Cel. 0696161569.

Jam 65 vjec me numer telefoni: 0694720600 respektoj cdo zonje serioze qe e shikon vetmine si te keqen me te madhe.

Interesohem per znj. qe ka derguar sms tek gazeta Intervista dhe qe kerkon nje mik te mire nga Vlora ose Fieri. Jam unë Tani nga Vlora 56 vjec qe kerkoni juve. Telefononi ne kete nr. telefoni: 0694417675. Faleminderit.

Per ndonje 40 vjecare, vejush apo te divorcuar qe deshiron nje lidhje sekrete pa ndonje interes duke respektuar njeri-tjetrin është e mirëpritur te telefonoje në këtë nr. cel. 0696887361.

Jam Adi nga jugu dhe me banim dhe pune ne Tirane. Jam 39 vjec, kam qen nje vit i martuar. Kjo martese u mbylle per shkak te nje aksidenti me makin që beri qe ajo të mos jetojë më. Po le numrin per nje lidhje serioze me nje vajze te sinqertë ndoshta dhe e lenduar nga jeta. Cel. 0692525822. LIDHJE TË NDRYSHME...

Dua të njihem me një grua të jetë korrekte dhe të dijë të ruaj sekretin, të jetë nga Durrësi ose rrethinat e tij. Cel. 0698752632.

Intelektual nga Kavaja 45 vjeç, familjar i rregullt dhe me pune te mire. Interesohem per nje lidhje sekrete me nje femer te rregullt sic jam dhe vete. Cel. 0686994184.

Jam Berti 36 vjec nga Tirana me karakter i denjë e i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare te jet me banim ne Tiranë ose Durrës, e moshes 28-40 vjece. Dua që lidhja te jetë per qejf pa interes dhe pa i prishur pun njeri-tjetrit. Cel. 0682766448.

Jam nje zoteri i martuar, nga nje qytet bregdetar, kerkoj te njihem me nje zonje nga mosha 50 - 60 vjece. Nuk kerkoj qe zonja te me besoje, por une dua te fitoj besimin e saj. Shkurt fare, fjalet ikin, i merr era, bëmat dhe veprat ngelen. Shpresoj te me keni kuptuar qarte. Lë këtë nr. cel. 0666112555. Koha vetem koha na tregon kush jemi ne te vertete. Prese pergjigjen tuaj korrekte dhe pa tallje, pa paragjykime.

Kerkoj shoqeri me një zonjë mundesisht nga Tirana. Jam sportiv me fizik terheqes dhe i palestruar. Nr. cel: 0694685200.

Jam një djale rreth 30 vjec dhe kerkoj të njoh një zonjë për lidhje sekrete. Numri im është: 0686178389.

Jam 38 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, lushnjare ose vlonjate. Më dërgo sms në këtë nr. cel. 0699940658.

Jam Eri vjec 38 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë fierake, vlon- jate ose lushnjare. Për më shumë më dërgo sms në këtë nr. cel. 0684272383.

Mirmengjesi jam Sandri nga Fieri dua te njihem me një zonjë per lidhje sekrete. Nëse ka ndonje grua te martuar qe kerkon nje mik nje shok nje te dashur per lidhje sekrete pa interes pa tallje mosha nuk me intereson. Mua me intereson te jetë 18 vjece e lart. Ju mirëpres në këtë nr. tel. 0695104878.

Jam një zotëri 47 vjecar me femijë dhe familjar i rregullt. Jam nga Fieri kerkoj nje lidhje sekrete më pas ja leme kohes. Zonja te jetë brenda rregullave njerezore. Atij qe si interson mos te me bezdisin kot. Numri ime eshte: 0694461994.

Jam nje mashkull nga Durresi 30 vjec 175 i gjat me trup te mirë me muskuj shum qejfli. Do doja nje femer mosha 18-50 vjec per nje lidhje sekrete. Jam shumë i sinqertë dhe sekret e kam këtë nr. cel. 0692395842. Faleminderit ju mirëpres.

A ka ndonjë zonjë nga Fieri për lidhje sekrete, i lë këtë nr. cel. 0696154222. Faleminderit.

Jam një zotëri nga Korça, interesohem të njihem me nje mikeshe te mire te dije të ruaj sekretin ne nje lidhje. Te jeta nga mosha 30 vjeçe e lart. Une vetë jam shumë simpatik dhe me humor. Më kontakto në këtë numer telefoni: 0685030012.

Jam një 36 vjecar kam deshire te njihem me nje femer për lidhje sekrete. Cel. 066m1prg1t.

Jam një zotëri 40 vjec nga Shkodra, kerkoj lidhje sekrete me një femer te mbajtur dhe familjare te rregull qe me kupton nga Shkodra jo tallje. Nr. im është: 0693619702.

Fiksimi im janë gjirokastritet e shëndosha, vajza ose zonja qofshin. Për më shumë pres sms ose zile në këtë nr. cel. 0683776367.

Jam X për një lidhje të fshehtë me një zonjë të jetë sekret i plotë. Më dërgo sms ose telefono që të komunikojmë 0674403325.

Jam nga Tirana 48 vjec kerkoj nje lidhje me nje femer, për të interesuaren lë këtë nr. cel. 0675418927.

Jam nje zotëri 42 vjec banues ne Tiranë i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Deshiroj te kem nje lidhje te fshehtë me nje zonjë ska rendesi origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres e moshes 35-45 vjece por te jet e paraqitshme e thjeshtë, serioze jo materialiste. Cel. 0688258660.

Për Lauren lë këtë nr. tel. 0663999934, nga personi që kemi fole një herë në telefon.

Për gruan 53 vjeçare nga Shqipëria e mesme, që kërkon një burrë për lidhje sekrete, për më tej i lë nr. cel. 0686808440.

Për zonjen 53 vjeçe që do një të dashur, jam 56 vjeç, i përgjigjem për çdo gjë. 0675260057.

Për Vanen 47 vjeçe nga Fieri dhe për të tjera zonja që duan lidhje sekrete, u lë nr. cel. 6996952935.

Përshëndetje z. 43 vjece e divorcuar me dy femije studente me banim ne Tirane i le kete nume 0694724412. munikim korrekt, top sekret, falas pa detyrime pa dallim moshe e pamje per cdo grua nga Tirana apo Elbasani. Lë nr. cel. vodclabja0m1pd.

Jam Kati 54 vjeçe banoj në Lezhë me arsim profesional e punësuar me paraqitje normale me familje shumë të mirë, ebqare, shumë familjare e rregullt, e rregullt nga të gjtiha drejtimet, dhe larg çdo vesi të keq. Kërkoj një zotëri të jetë shumë familjar, i rregullt në çdo drejtim, larg çdo vesi të keq, larg pijeve alkolike, e duhanit, të jetë i punësuar, i vetmuar me shtëpinë e tij personale, pa detyrime ndaj askujt, larg gënjeshtrave e mashtrimeve, nuk na shkon për moshen që kemi. Të jetë me paraqitje të mirë mosha 54-58 vjeç i mbajtur, i rregullt në të gjitha drejtimet, i gatshëm për të krijuar një familje shumë të mirë e theksoj për qëllime shumë të mira serioze martesore. Kush ka kushte të mira dhe plotëson këto kritere të lënë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Do doja të njihja një njeri të mirë të rregullt në çdo drejtim, të jetë punëtor, të dijë të respektojë dhe të mbaj familjen. Do doja të ishte jashtë shtetit dhe mosha 46-52 vjeç. Të jetë beqar ose ti ketë vdekur gruaja, mosha ime është 45 vjeçe. Pers përgjigje në gazetë ose numër telefoni. Katerina.

Jam Stela simpatike e gjate dhe shume e embel si femer. Kerkoj nje person serioz i cili eshte i ndare ose i ka vdekë gruaja dhe nuk ka femije. Te jete shume xhentil dhe familjar i rregullt. Preferoj te jete emigrant deri në moshen 50 vjec sigurisht dhe i mbajtur mirë. Lë nr. tel. VOD5185PTG.

Përshëndetje jam Mira nga Fieri 30 vjeçe, e ndarë me fëmijë, kërkoj një lidhje të gjatë e të sinqertë. Të më ndihmojë nga ana ekonomike, të dije çdo të thotë vuajtje e mungesë e dashurisë. Nuk dua tallje, dua dikë serioz. Gjithë të mirat.

Jam një zonjë që rri në Athinë, dua të njihem me një djalë nga Korça gjer në moshën 30 vjeç. Lë këtë nr. cel. 6989763704.

Jam 44 vjeçe nga Lushnja kerkoj nje te dashur te me ndihmoj nga ekonomia te jetë me nivel qytetar, i dashur, i sjellshem, i sinqertë te me doje dhe ta dua ta respektojme njeri tjetrin. Të jetë dhe nga jashte vendit. Më ktheni përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Jam Mimoza. Kërkoj një njeri rreth 45 vjeç, per qellimë serioze. Vetem në Itali ose ne Firence sepse jetoj këtu.

Jemi dy zonja të ndara nga partnerët, jetojmë në Londër. Kërkojmë lidhje vetëm për qejf me meshkuj. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë.

Ckemi, jam një vajzë 20 vjeçe, dua të dij a ka ndonjë djalë për lidhje serioze, jo tallje. Djali të jetojë jashtë Shqipërisë dhe brenda. Të interesuarit që kanë qëllime serioze, të më lënë numër telefoni në gazetë.

Jam nga Durrësi 49 vjeçe e divorcuar pa fëmijë, e rregullt pa probleme, kërkoj të lidhem me një person të moshës 49-50 vjeç të jetë i divorcuar pa fëmijë, i rregullt, pa probleme, për lidhje serioze. I interesuari të lërë nr. telefoni në gazetë dhe jo në redaksi. Faleminderit.

Jam nje grua e ndarë nga burri, 26 vjeçe. Kam nje femijë dy vjeç. Kerkoj nje person me te njejten fatkeqesi deri ne moshen 40 vjeç, jo per tallje.

Përshëndetje jam Rebeka 30 vjeçe, rri në Itali. Jam e divorcuar me një fëmijë, dua të njoh një mashkull për martesë të jetë serioz, jo për tallje mundësisht mos të banojë në Shqipëri. Të interesuarit të më kontaktojnë në këtë adresë emaili: beki. 05.08@ live. com ju mirëpres.

Jam Lori 40 vjeçe e divorcuar pa fëmijë, kërkoj të njoh një zotëri nga mosha 4552 vjeç për qëllime martesore. I interesuari të jetë larg çdo vesi të keq. Më shkruani në këtë adresë emaili: lori.132@yahoo.com

Jam një vajzë 38 vjeçe nga Elbasani me shkolle të lartë pa histori dashurie. Kërkoj një person vetëm për lidhje serioze per martesë deri në moshen 40 vjec të jetë vetem nga Tirana dhe te ket qellime serioze te jet me shkoll te lar

Jam një zonjë nga Lb. E sinqertë, simpatike por më mungon një mashkull në jetën time, ndoshta e gjej ndoshta jo. Jam në pritje të interesuarve të më përgjigjen në gazetë.

I lutem personit që ka lënë numrin e telefonit për Paulen në redaksi, ta lërë në gazetë, nëse dëshiron. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Jam Ena 40 vjeçe, kërkoj të njoh një zotëri për martesë të jetojë jashtë shtetit nga mosha 45-48 vjeçe. Më dërgoni sms në këtë nr. cel. 06zekzmme0. Unë kam qënë e fejuar ndaj pranoj njohje dhe me një mashkull që ka një fëmijë dhe është i divorcuar, mjafton të jetë famlijar.

Unë jam 53 vjeçe nga Shqipëria e mesme, kërkoj të njoh një burrë për lidhje sekrete se burri që kam smë kushton vemendjen e duhur, është i lodhur. Ai që do të lidhet me mua të jetë nga mosha 55 vjeç e lart. Më lini numër telefoni në gazetë.

Jam 38 vjeçe nga Elbasani me shkollë të lartë, pa histori dashurie, kërkoj të njoh një person për lidhje serioze të jetë emigrant nga këto shtete: Francë, Amerikë dhe Angli. Personi të jetë gjer në moshën 40 vjeç me shkollë të lartë. Pres dhe persona që janë nga Tirana me shkollë të lartë.

Jam një zonjë nga Tirana e divorcuar prej shumë vitesh, koha kalon dhe vitet ikin ndaj dhe dua ti jap një zgjidhje jetës time. Kërkoj një lidhje serioze për vitet që na kanë mbetur, ti kalojmë sëbashku po të jetë kismet. Dua një njeri të rregullt siç jam vetë të jetë mirë nga ekonomia, të mos ketë probleme me fëmijët, se unë nuk kam probleme. Dua vetëm njeri serioz, unë jam 57 vjeç dhe zotëria të jetë 60 vjeç, le të jetë nga rrethet, por ama të banojë në Tiranë. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

Më quajnë Mirela për momentin ndodhem në Itali, për disa muaj. Jam durrsake lindur e rritur. Kërkoj të njoh një person nga Durrësi, Tirana jo verior. Të mos pijë cigare apo alkol. Të jetë me kulturë, i shkolluar dhe me punë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Unë qe po ju shkruaj jam një zonje nga Fieri 47 vjece e mire simpatike brune dhe pak e shëndoshë kam vuajtur ne jetë. Dua nje lidhje sekrete me nje zoteri qe te me kuptoj dhe te me ndihmoj nga ekonomia nga une nuk do zhgënjehet. Zoteria te lere numrin e telefonit ne gazete. Vana.

Jam 43 vjeçe e divorcuar, jetoj në Tiranë me dy fëmijët e mij student. Kërkoj një mik në moshen time ose dhe më hsumë të më kuptojë dhe të më mbështesi. Pres përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje jam një grua 43 vjeçe e divorcuar, kam nevojë për një mik të më dojë dhe të më mbështesi ekonomikisht, jetoj në Tiranë.

Jam një zonjë nga Korça dhe banuese ne Shkup. Jam e interesuar për lidhje serioze dhe te rregullt në Evrope dhe me ekonomi të mirë me nje burre. Jam me nje trup me permasa të rregullta, vij nga nje familje me norma te rregullta me kulture dhe me sinqiritet. Jam 40 vjece por nuk tregoj per moshen. Kush e gjen veten ne kete njoftim ju mirepres. Faleminderit për mirëkuptimin.

Jam 31 vjeçe me profesionin tim dhe me pamje shumë të mirë familjare dhe e rregullt. Nëqoftëse një djalë plotëson të njëjtat kushte dhe jeton jashtë vendlindjes atëherë të më shkruaj, edhe unë jetoj me familjen larg vendlindjes. Lini numër telefoni ose adresë skypi.

Kërkoj një zotëri që të bashkëjetoj me të, të jetë i sjellshëm me edukatë, të dijë të trajtoj një femër siç duhet, të jetë i ve, pasi dhe unë jam i tilë. Për më tepër pres përgjigje në gazetë.

Jam 52 vjeçe nga Shkodra, e rregullt e dashur e dua ta jetoj jetën, lini mesazhin tuaj në gazetë ose në në internet nëse ju intereson, gjithmonë për seriozisht.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.