“Ditëlindja jote”

Intervista - - POSTA -

Ti po gëzohesh me shoqerinë dhe te fejuaren tende, kurse une rri duke qare në vetmi, duke menduar për te kaluaren e lumtur dhe te ardhmen e zeze... Tani ti vallëzon me te dashuren tende dhe harron se ku jam une. Nuk te bie ndermend me për mua, për një zemer qe vetem ty te deshi. Ende nuk e kam te qarte se ç’ka te bera qe me braktise ne kete menyre. Une e di se ato buze dikur m’i fale mua, tani i puth tjeter vajze e jo une qe te dua. Megjithate nga thellësia e zemres se copëtuar, ta uroj ditëlindjen tende. Te uroj fat dhe lumturi te perjetshme...! Gezuar ditelindjen Laura te uroj nga zemra ty, çdo dite e ore te jetes tende, e kalofsh ne lumturi. edhe 100 vite te tjera jetofsh, te mbushura plot gezime, i uron zemres sate, nga larg zemra ime. *** XXX

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.