Pas aksidentit të rëndë, reagon vetë Fjolla

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Kur mikja e saj, Kallashi, shkroi në faqen personale në Facebook se Fjolla Morina ishte aksidentuar rëndë dhe fansat e miqtë duhet të luteshin për të, të gjithë u shqetësuan me të drejtë. Por vetëm pak ditë më pas, pas trajtimit në spitalin e Shkupit, ishte vetë këngëtarja që nuk e la tensionin të merrte përmasa të tjera duke postuar foto nga shtëpia dhe duke i qetësuar fansat se tani ishte mirë dhe se po e mer- rte veten dalëngadalë. Në foto shfaqet Fjolla me krahun e djathtë të thyer, ndërkohë që mësojmë se ajo ka edhe fraktura të tjera në trup dhe dëmtime në këmbë. Sidoqoftë, tani që rreziku më i madh ka kaluar, këngëtarja kosovare duket se po kujdeset për veten që

Pas hedhjes së hapave të sigurt me synimin e një karriere të suksesshme jashtë vendit, Era Istrefi ka plotësuar një tjetër dëshirë të fansave tashmë ndërkombëtarë. Me fjalët “Dëshira juaj urdhër për mua”, këngëtarja ka lajmëruar për të gjithë ata që e prisnin, versionin anglisht të këngës “Bonbon”. Por duket se asnjë version nuk ia kalon dot origjinalit. Edhe pse versioni fillestar ishte një miks fjalësh gati të pakuptueshme në dialektin kosovar dhe në anglisht, duket se është pikërisht ai që vazhdon të pëlqehet më shumë dhe që numëron tani mbi 70 milionë të rikuperohet sa më shpejt, pasi këngë të reja dhe koncertet gjatë sezonit e presin. Ndërkohë, ajo nuk ka harruar të falënderojë të gjithë ata që të shqetësuar për shëndetin e saj, i kanë shkruar në forma të ndryshme, duke i uruar shërim sa më të shpejtë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.