Lidhje serioze...

Intervista - - POSTA -

(Vijon nga faqja 27) nje zonje me te shendoshat 30 deri 40 vjece nga jugu ose Durrësi. Jam trup i rregullt brun me sy jeshil. Cel. vod4760541.

Pershendetje jam 48 vjec jetoj ne Tiranë, jam beqar I pamartuar jam shume I vetmuar sepse jetoj vetem. Vetmia është shumë e lodhshme, shumë e mërzitshme, jam njeri korrekt dhe pa vese. Kërkoj një lidhje serioze, të më përshtatet mua, nuk ka rëndësi nëse ka edhe fëmijë. Lë nr. tel. 0682221742.

Për zonjen 43 vjeçe me dy fëmijë studente, lë numër cel. 0683999494. Ky numër vlen dhe për zonjen 53 vjeçe nga Shqipëria e mesme. Ju lutem telefononi nga e hëna gjer të premten vetëm paradite. Jam intelektual dhe nuk dua tallje.

Jam 49 vjeç nga Tirana kërkoj lidhje serioze dhe me një fëmijë e pranoj, të jetë nga Tirana. Lë nr. tel. 0695125231.

Jam Zaku 46 vjeç jetoj dhe punoj në Torino të Italisë, prej 8 vjetësh. Kërkoj një lidhje serioze për martesë. Për më tepër lë nr. tel. 0694891632.

Përshëndetje, jam zotëria nga Vlora, interesohem për një femër për të krijuar familje, unë jam 46 vjeç. E interesuara të jetë 40 vjeçe dhe i lë këtë nr. cel. 0675376048.

Jam një 47 vjecar nga Fieri jam me 2 femij dhe me familje sot per sot neser nuk i dihet. Kërkoj nje lidhje sekrete si fillim me vonë ja lem kohes. Jam njeri i rregullt jo aventurier. Zonja te jetë brenda rregullave njerëzore jo aventuriere. Kujt i intereson e mirepresim ne telefon te tjeret mos te hallakaten kot. Jo bezdisje numri im eshte: 0694461994 faleminderit.

Jam një djal 25vjec nga Dibera dhe dua te njoh nje vajzë per martesë per koken time e kam me vertet jo tallje. Ajo vajzë qe don vertet te njoh nje person per martes te me bej telefonatë në këtë nr. cel. 0695197166 ju pres goca shqiptare e kosovare . Vajza dua te jetë me shkoll dhe te jet 18-23 vjece jo me e vogel e as me e madhe. Ju pres goca.

Përshëndetje jam një djalë nga Tirana, që interesohem të njihem me ndonjë vajzë për një lidhje serioze, preferohet e thjeshtë, e sinqertë dhe serioze. Të interesuarat, të marrin në këtë nr. cel. 069paptgm6. Jan të mirpritura vetëm vajzat që kan qëllim serioz. Ju falenderoj.

Jam Beni 47 vjeç nga Durresi me arsim te larte, ndodhem ne nje situate te veshtire shpirterore me mungon një zonje qe ti fal shumë dashuri dhe respekt. Të jete njeri i mire, te jetë grua e ve pa probleme, vetem nga Durresi. Ju lutem te mos me shqetesojne ato qe kanë nevoja ekonomike. Tel. 0693469119.

Jam Beni 45 vjec kerkoj nje lidhje te paster dhe shum korrekte. Për me teper po ju lë nr. telefoni: 0693818427.

Jam një burrë 52 vjeç, i ndarë sepse nuk munda te beja dot femijë, jetoj i vetem me banim ne Tiranë. Dua te lidhem me nje femer te mirë, ska problem mosha e saj. Cel. 0695147248.

Jam një person 44 vjeç, i divorcuar jo për fajin tim, jam në kërkim për një lidhje serioze mar- tesore se nuk kalohet jeta vetëm. Për më tepër ju lë këtë numër telefoni: 0675375905. LIDHJE TË NDRYSHME...

Jam një zotëri dhe dua nje mike per zemer. Ajo të telefonojë ose dërgojë sms dhe une do i plotesoj çdo deshire te sajen. Nr. tel. 0mtgtmjwat.

Jam 56 vjec nga Elbasani i martuar kerkoj te lidhem me nje zonje nga Elbasani. Lë nr. cel. 0675435927.

Përshëndetje jam 53 vjec nga Tirana kërkoj të njoh nje grua ose ndonjë zonjë për lidhje shoqerie per qejf. Për më tej lë këtë nr. cel. 0682809148.

Jam nje zotëri 41 vjec me banim ne Tiranë familjar i arsimuar me punë serioz me paraqitje dhe fizik te mirë. Kerkoj nje lidhje sekrete me një zonjë që banon ne Tiranë ose Durres ska rendesi origjina preferoj te jet e moshes 35- 48 vjece por te jet e paraqitshme e thjesht dhe serioze. Për më tepër lë nr. cel. 0688258660.

Jam 40 vjec nga Tirana i martuar, kerkoj të njoh një zonje per lidhje te fshehte, do i pershtatem ne te gjitha aspektet. Lë nr. cel. 0694886160.

Jam nje djale rreth 30 vjeç nga Berati dhe kerkoj një zonjë për lidhje sekrete. Nr. im është: 0686178389.

Përshëndetje jam nje djalë nga Durresi 30 vjec dua te njoh nje mikeshë qe te dije të ruaj sekretin. Ajo te jete e sinqertë. Për më tepër lë nr. cel. 0695389797.

Jam një burrë 38 vjeç, dua lidhje sekrete me një zonjë Fierake, Vlonjate ose lushnjare. Për me shum info lë këtë nr. cel. 0684272383.

Jam një zotëri 39 vjec nga Shkodra. Kërkoj lidhje sekrete me një zonjë për qejf nga Shkodra ose rrethinat jo tallje. Nr. im është: 0693619702.

Përshëndetje jam Taulanti kerkoj te lidhem me ndonjë vajzë ose zonjë. Nëse ndonjëra është e interesuar per momente emocionale te me bëjë një telefonatë ne kete numer telefoni: 0693113915. Ju mirëpres.

Kerkoj të njoh nje zonjë ose zonjushe vetem per qejf te kënaqemi. Jam 27 vjec instruktor palestre ne Tirane. Dua gjera sekrete. Cel. 0694685200.

Për 45 vjecaren me emrin Elvana nga Shqiperia e mesme që është e interesuar per një lidhje te fshehtë po le nr. e telefonit: 0696887361. Unë jam nga Durrësi.

Jam Mikeli 50 vjeç nga Elbasani, kërkoj të njoh një zonjë që di të ruaj sekretin, pres sms në këtë nr. cel. 003069989655321.

Jam për lidhje me një zonjë të jetë e fshehtë dhe sekret plotë. Telefono ose dërgo sms që të flasim. Cel. 0692201758.

Jam X person nga Tirana 36 vjec i kompletuar ne te gjitha drejtimet per me teper flasim. Kërkoj nje lidhje top sekrete me nje femer te martuar ose beqare ska rendesi origjina por te jetë banuese ne Tiranë ose Durres e moshes 28-40 vjece. Dua qe lidhja te jetë per qejf pa interes dhe brenda normave. Cel. 0682766448.

Jam Majlinda me banim në Tiranë 58 vjeçe me origjinë nga jugu. Kërkoj një shok për qëllime serioze, të jetë larg veseve të këqia. Mosha e zotërisë të jetë 60-63 vjeç, të banojë në Tiranë, të ketë edhe shtëpi se unë jetoj me qera. Nuk kam fëmijë në ngarkim, sepse jeta është e vështirë nuk kalohet vetëm. Kujt i intereson të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam Jeta nga Pogradeci 52 vjeçe, banoj në Tiranë, ka vite që më ka vdekur burri. Dua një shok që të mos ketë familje. Për më tepër i interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam Maria nga Gjirokastra 36 vjeçe e divorcuar, jam me dy fëmijë, binjake 3 vjeç djalë e vajzë. Fëmijët janë pa probleme mendore e fizike, unë jam me arsim të mesëm me gjatësi 1.70, me peshë 70 kg. edhe unë jam pa probleme mendore e fizike, jam me paraqitje të mirë me notë mbi 8. Kërkoj për martesë një zotëri mbi 60 vjeç të jetë me banim në Amerikë, Kanada, Australi ose në Shengen. Nr. im është: 0684683558.

Jam Diana nga Vlora 45 vjeçe e divorcuar, me nje vajze 17 vjeçe, me profesion jam infermiere. Natyra ime është që tek gjerat te shikoj vetem anen pozitive. Më pelqen rregulli pastertia ndershmeria. Jam terheqese me trup te rregullt. Deshiroj lidhje serioze me nje person qe jeton jashtë ose me nje te huaj i cili te jetë larg veseve. Te interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam një vajzë nga Shkodra, dua një lidhje serioze me një djalë. Të interesuarit të lënë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam nje femer beqare 43 vjeçe e arsimuar, me kulturë, banoj ne Tirane. Jam vetem nga pretendimet per te gjetur shokun e jetes. Kerkoj partner per lidhje serioze. Personi duhet te jete i arsimuar me kulture, pa vese me paraqitje te rregullt, me gjatesi mbi 1.70, trup mesatar, simpatik dhe me status beqar. Te interesuarit numrin e kane ne redaksi.

Jam nga jugu e divorcuar, me një vajzë, me profesion të mirë, natyra ime është që tek gjërat të shikoj vetëm anën pozitive. Më pëlqen rregulli, pastërtia dhe ndershmëria. Jam tërheqëse me trup të rregullt. Dëshiroj lidhje serioze me një person që jeton jashtë ose me një të huaj i cili të jetë larg veseve të këqia. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje, jam një vajzë që çaloj nga këmba, kërkoj të njoh një djalë si vetja. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Faleminderit.

Jam një vajzë 50 vjeçe nga Durrësi me cilësitë e një vajze famlijare, jeta e njeriut është fat, dhe fati im është ky. Kërkoj të njoh për lidhje serioze një njeri serioz për jetën familjar, pa vese të këqia nga Durrësi deri në moshen 53 vjeç. Kush është i interesuar të lërë numër telefoni në gazetë.

Elvana 45 vjeçe nga Shqipëria e mesme. Kam nevojë per nje shoke, një mik ku te dije te respektoj nje femer nga Tirana ose Fieri nga mosha 4550 vjeçe jo verior. Faleminderit.

Jam nje zonjë nga Fieri e vuajtur ne te gjitha drejtimet jam pak me shendet po zoti ma ka dhene bukurin se burrin qe kam une nuk di te më mbaj eshte kote fare. Prandaj dua nje lidhje shumë sekrete me nje zoteri qe te mendoj per mua të më ndihmoj nga ekonomia. Me respekt 46 vjecarja Bruna.

Përshëndetje. Jam Era 39 vjeçe 1.67 e gjatë. Ndoshta s’është vendi i duhur për të kërkuar shokun e jetës këtu por me shpresëm dhe besimin te Zoti se mund të dalë në mos i duhuri i përshtatshmi i cili du-

PSIKOTERAPIA DHE HIPNOTERAPIA SHEROJNË SHPIRTIN TUAJ MË SHUMË SE ILAÇET KIMIKATE... JAPIM MJEKIM 100% BIMOR

PSIKOLOGU ME PËRVOJË, I SPECIALIZUAR NË DISA SHTETEPERËNDIMORE BËN RADIOGRAFINË E SHPIRTIT TUAJ.

het të kete prioritet, Zotin, familjen (gruan) dashurin. Pra kur ta shohi veten në pasqyrë gjatë, ti thoj vetes intelektuali: kam fytyrë e jo surrat. Pra kur bën analize shpirtërore të ndihet pozitiv me integritet ( i përgjegjshëm, i besueshëm). Sms-ja vlen vetëm për emigrant serioz me arsim të lart të ve ose i divorcuar jo për faj të tij mosha 40-49 vjeç.

Une qe ju shkruaj jam Nikoleta e divorcuar nga Saranda 32 vjeçe, kërkoj lidhje serioze me një djalë që jeton jashtë shtetit. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë për komunikim.

Jam Leda nga jugu 18 vjeçe, e bukur dhe seksi, kërkoj lidhje me një djalë që di të të bëjë të lumtur. Lini numër telefoni në gazetë.

Jam 21 vjeçe e divorcuar, kërkoj një mashkull për lidhje serioze nga mosha 26-34 vjeç, vetëm ata që kanë qëllime serioze. Më lajmëroni në këtë adresë emaili: Besa13besa@hotmail.com

Jam një vajzë e divorcuar, kërkoj një mashkull që jeton jashtë Shqipërisë, për qëllime serioze, të më ndihmojë të bëj pashaporten dhe të jetoj me të. Ju pres por jo mashtrues. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë. Unë jetoj në Gjermani.

Përshëndetje jam Ana 27 vjeçe nga jugu, kërkoj të njoh një zotëri serioz dhe shumë korrekt me ekonomi të mirë që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike. Më nevojitet një preson i zoti jo mashtrues.

Përshëndetje jam 38 vjeçe kërkoj lidhje serioze me një mashkull serioz dhe familjar. Kush e gjen veten në këtë sms të më shkruaj një adresë emaili. Faleminderit.

Jam njw femwr nga Prishtina 42 vje[e, nw kwrkim tw njw mashkulli tw sinqertw pwr jetw martesore. Ju lutem mw shkruani nw skype: skypezeshkanja012. Faleminderit.

Jam 45 vjeçe, nga Dr. pa histori dashurie, nuk lind fëmijë. Kërkoj të njoh një zotëri familjar, larg alkoolit dhe veseve të këqia, të jetë nga Dr. ose Tirana, deri 50 vjeç, s’ka problem, le të jetë i ve. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam një vajzë nga Lushnja, 32 vjeçe. Dua të njoh një djalë të mirë vetëm për martesë, të jetë besnik e punëtor, nga Lushnja ose nga Veriu, të banojë në Durrës ose Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Dua të njoh një zotëri për qëllime serioze, nga mosha 2837 vjeçe. Kam qene e martuar, por jam ndarë e nuk kam fëmijë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Jam 34 vjeçe, e sinqertë, e sjellshme, simpatike me fëmijë 14 vjeç. Jam 1.69 e gjatë, dua të lidhem me persona të krishterë mosha 35-43 vjeç. Personi të jetë i diplomuar e me shtëpi të tijen. Lini numrin tuaj të telefonit në gazetë për komunikim.

Jam 40 vjeçe, jetoj në Tiranë, beqare, asnjëherë e martuar, vajzë punëtore dhe nga familje shumë e mirë e me tradita. Jam e komunikueshme, e rregullt, e dashur dhe pa asnjë histori nga mbrapa. Arsyeja pse s’jam martuar deri tani është se kam qenë më shumë seç duhet e lidhur pas familjes dhe kjo në njëfarë mënyre më është bërë pengesë për të realizuar familjen time. Nëse ka ndonjë të interesuar të njihet me mua, të më lërë numrin e tij të telefonit në gazetë. Ju kontaktoj unë.

Dua të njoh nje zoteri vetëm per qëllime serioze, nga mosha 28-37 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë që të njihemi dhe të kontaktojmë që të bisedojmë. Theksoj, të jetë njeri i mirë, i ndershëm i punësuar dhe të ketë karakter. Larg aventurave dhe qëllimeve të këqia. Pres përgjigje në gazetë.

Jam 45 vjeçe, nga Jugu, me banim në Tiranë, e divorcuar. Kërkoj lidhje me një zotri të moshës 45-50 vjeç. Të jetë i rregullt, me paraqitje te mire, të dijë të vlerësojë një femër, per lidhje të fshehtë.

Jam një zonjë 36 vjeçe. Më pëlqen te njoh nje mashkull me sharm, të mos i mungojë asgjë! Pres përgjigje në gazetë. Pretendoj, se edhe vetë jam shumë e mirë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Do doja të njihja një njeri të mirë të rregullt në çdo drejtim, të jetë punëtor, të dijë të respektojë dhe të mbaj familjen. Do doja të ishte jashtë shtetit dhe mosha 46-52 vjeç. Të jetë beqar ose ti ketë vdekur gruaja, mosha ime është 45 vjeçe. Pers përgjigje në gazetë ose numër telefoni. Katerina.

44 vjeçe nga Lushnja kerkoj nje te dashur te me ndihmoj nga ekonomia te jetë me nivel qytetar, i dashur, i sjellshem, i sinqertë te me doje dhe ta dua ta respektojme njeri tjetrin. Të jetë dhe nga jashte vendit. Më ktheni përgjigje në gazetë. Faleminderit.

Ju qe keni strese, ankth, fiksime, brenga, nervozizem, dhimbje koke, fobi, depresion, frikera obsesive, pagjumesi, anoreksi, xhelozi, probleme droge, impotence, probleme martesore, mospershtatje seksuale, çdo lloj neuroze, nevoje per renien ne peshë, etj., drejtohuni te Dr. Jashar Demiri, çdo ditë. Bashkepunojme me neuropsikiatrin me shumë përvojë Dr. Abaz Quka. Takimi te hyrja kryesore e Stadiumit “Selman Stermasi” (ish-Dinamo). Merrni ne Cel. 0692255562 per të fiksuar takimin.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.