Rikthehet Argjentina Ramosaj

Intervista - - MUZIKE -

rolin e nënës. Por tani ka ardhur momenti që ta marrë situatën në dorë dhe këtë e ka bërë si fillim me një shërbim fotografik. Kishte kohë që nuk shihnim foto profesionale të modeles, por pas postimit të këtyre të fundit në Instagram, jemi të bindur se diçka akoma më e madhe fshihet pas tyre. Jemi në sezonin veror dhe një klip i munguar prej këngëtares do të justifikonte edhe pritjen e gjatë të të gjithë atyre që pëlqejnë zërin dhe stilin e saj, ndaj në pritje të një materiali të ri, i themi: “Mirë se u ktheve, Argjentina!”.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.