“Bow Down”, hiti veror i 2016-ës?

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Ellentvshow është faqja që ka deklaruar hapur preferencën e saj muzikore për këtë verë. Sipas saj, më “të nxehtët” e këtij sezoni veror janë këngëtarët shqiptarë Enca dhe Noizy me këngën e fundit “Bow Down”. Me sa duket, bashkëpunimi i suksesshëm që ka shënuar mbi 13 milionë klikime vetëm brenda 3 javëve nga publikimi, ka pasur vëmendjen e duhur duke bërë jehonë edhe përtej oqeanit. Ka qenë Noizy ai që e ka publikuar lajmin interesant në faqen e tij në Instagram, duke e bërë të ditur për të gjithë fansat. “Faleminderit për suportin Ellentvshow. Real recognizes Real”, ka qenë komenti i tij. Nuk dimë nëse ka të tjerë që ndajnë të njëjtin mendim me Elenën... tetjen. Tani jam më mirë. Këmbët për momentin nuk i ndiej, por doktorët më kanë dhënë shpresë se do eci përsëri”, shkruante ai atëherë. Me sa duket, shakaja nuk ka qenë një ogur i mirë për aktorin që tani e tutje do të mendohet dy herë përpara se të luajë lojëra të kësaj natyre. Megjithatë, e rëndësishme është që është mirë dhe ndodhet jashtë çdo rreziku, ndaj i urojmë pa shaka: Të shkuara!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.