Albana Osmani : “Derisa t’më marrë burri, me ta do rri çdo ditë”

Intervista - - FACEBOOK VIP -

Projekti i fundit i Blerim Destanit ishte një rol në filmin gjerman “Femrat” dhe duket se një femër aspak e zakontë ia ka rrëmbyer vëmendjen atij. Besojeni ose jo, ajo është Bebe Rexha. Për ta bërë më shumë të besueshme, vetë aktori ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqen ai dhe këngëtarja e njohur të shkujdesur, orëve të vona, në Dyseldorf. Në këtë foto, ata janë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe gjithçka duket se thërret: “Jemi bashkë”. Pas këtij momenti të fiksuar në foton që duhet thënë se ishte surprizë për të gjithë, askush nuk do ta besonte më dyshen nëse do të përgjigjeshin se janë thjesht miq. Bëhuni gati të mirëprisni çiftin më të ri të shoubizit!

Dashuria e saj nuk ka kufi, por për momentin ata që po përfitojnë nga kjo janë vetëm prindërit e saj. Një ditë e bukur me diell, dy prindër shumë pozitivë dhe Albana Osmani më e relaksuar se kurrë në krah të tyre, ka qenë pamja që moderatorja ka servirur këtë javë në Instagramin e saj. Por, pasi mbaron së admiruari foton, vëmend- je merr diçitura me të cilën Albana ka zgjedhur ta shoqërojë atë: “Derisa t’më marrë burri, me ta do rri çdo ditë” ka qenë komenti me humor i prezantueses që reflektohet edhe në fytyrat e buzëqeshura të prindërve. Ne i urojmë ta shijojë sa më gjatë këtë dashuri që ndryshe nga të tjerat, është e pavdekshme dhe nuk të tradhton kurrë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.