Jam i dashuruar me vjehrrën time

Intervista - - PYETJE PËRGJIGJE PËR GJITHÇKA -

- E di që do të më shani e telendisni të gjithë, por ju betohem se jam në hall të madh. Jam i fejuar prej tre vjetësh me një vajzë shumë të mirë, por nuk më bëhet ta marr në shtëpi e të martohem me të, pasi e kam mendjen tjetërkund, jam i dashuruar marrëzisht me nënën e saj, pra, me vjehrrën time. Ajo me sa shoh, i ka rënë në të, por bën sikur nuk kupton. Unë po çmendem, e shoh çdo natë në ëndërr dhe nuk kam derman... Më jepni një mendje, pa u tallur ju lutem, se si të dal nga ky siklet...

Rajmonda: - Po çfarë me te thone ty?! S’te bohet me mar gocen ne shpi do vjerren nuse. Te ka bo ajo per vete se te eshte afruar si pa te keq. Mendoj se ajo e di zgjidhjen. Pyete nje here thuaji: “A te mor ty, apo vajzen?” se këto gratë në moshë i ka lone truni. Kanë qejf qingja te njome.

Flori: - Sa gjynah! Po ik yshtu te hoxha qe te heqin fiksimin nga vjehrra dhe shko te nusja, çuno se po ben turpin e botes!

Antonios Last: Paske probleme shoku... urgjent e te psikologu... se shpejti, zër spitalin e te çmendurve ne Vlore...

Ilirjan: - Ke marre ilaçe te skaduara, ndrysho receten.

Vasil Krekas: - Koqe kandari u themi këtyre llojëve si puna jote.

Emiljan: - Je i sëmurë psiqik, vrap te psikologi.

Kozeta: - Shko te mjeku se nuk je mirë. Stella Polare: - Qyqjaaaaaa. Klaudia: - Hhahaahahaah. Ky po qe paska hall. Ndahu nga vajza e saj edhe vazhdo aventuren e bukur me ish-vjehrrën pastaj Myfit: - Vazhdo e mshtillja. Doglas: - Qenke i virgjer o cun dhe spaske karakter si mashkull... Largohu ik sa me larg se mendja jote qenka per te ardh keq..

Drita: - Ty, mor djalë, të të vijë turpn qe shkatërron familjen e asaj vajze. Nëse s’do vajzen, te zhdukesh dhe as me vajzen e as me mamanë e vajzes të mos merresh. Ky eshte mendimi im.

Lionela Kodra: Ti ke nevojë te kalosh njëherë nga psikiatria shoku...

Marina Kristi: - Mendimi im eshte ky: Lere vajzen dhe nenen e saj dhe ik larg tyre, eshte e vetmja zgjidhje.

Enver: Mirë po te shkruan Rajmonda se vjehrat duan qingja te njome që t’i hanë me gjithë kocke. Ndaj, ty mor djalë te ka qelluar bingo. Mos e zgjat shume, por futi palloshin vjehrrës që të ngopet ajo dhe ti qetësohesh vetvetiu se te gjitha problemet i rregullon ajo vetë. Ajo te meson per gjithçka. Do te të thotë shko 3 herë ke vaj- za dhe 1 here ke mua... Të uroj fuqi!

Lika: - Idiot ke mbetur, pa sy e shpirt.

Oliver Oliver: - Po ik mor çun boni hyzmet tokes tende se vjehrra eshte toke e zanum apo do me bo sherr me vjehrrin?!

Kleri: - Per mendimin tim, vazhdo me te dyja.

Artur Muca: Futu kollovar te shpia e grus e ja u zgjidh problemi; diten rri me vjerren e naten fli me nusen.

Nasufi Majlinda: - Largohu çuni ti nga vjehrra se s’te ben mire/ shikoje ti nusen tende ohooo se e ke te mire... Apo do atë këngën “Me e mire e ema se e bija”?! Po ik mer çun mer grun ne shpi lër vjerren me vjehrrin.

Fati Bossi England: - Shko te hoxha te shkruaj pak. Sa e ke vjehrren, 50 vjeçe? Puna është mos ta marrë vesh vjehrri, se ta futi kokrren e plumbit...

Anxhelo Glorja Dermyshi: nuk behet plaka nuse, or çun...

Samanta Samanta: - Turp i madh... Largohu sa nuk eshte vone se do mbahesh mend ne histori o i papjekur! - Po

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.