TransformimiiSamantësnënjëdivë

Intervista - - FACEBOOK I VIPAVE -

Janë të zonja e punëtore, dikush është edhe gjyshe, por nuk ndalen. E kemi fjalën për disa zonja artiste të cilat edhe këtë verë povijnë si vajza të reja, pavarësisht se i kanë ca vitembi supe.

Fotoja e veshur me njëfustan të bukur e me lule, që postoi këngëtarja ShyrheteBehluli, i habiti të gjithë. Kengetarja dukej si vajze e re...

Edhe këngëtarja Mihrie Braha erdhi si një vajzë e re në klipin e ri. Per te tani nuk pyet më kush se sa vite ka.

Edhe Arlbërie Hadërgjonaj ka befasuar me disa foto shkëputur nga klipi i saj më i ri ku ajo vjen vërtetë e habitshme duke lëne anash këngët- aret e reja, me gjithë se ajo është nënë dhe gjyshe tashme.

Nuk e besoni, por duhet ta pranoni se vajza që shihni në foto është ajo këngëtarja që të gjithë i thonin “e vogla”, por tashmë e rritur: Samanta Karavello. Duket se sot ajo është bërë një divë, kohët e fundit shumë e dëgjuar edhe me këngën qëpadiskutim është një nga hitet e kësaj vere në duet me Gent Fatalin me titull “Na e dina”. Këtë foto që shihni vajza seksi e muzikës e ka hedhur në rrjetin e saj social duke lënë me gojë hapur të gjithë. Këtu vajza i ka besuar make up artistit të njohur prizrenas ArberBytyçit, ku edhe ky i fundit është mburrur me këtë punë në fytyrën e ëmbël të Samantës.

Edhe ajo nuk i ka rezistuar fotove, domethene atyre profesionale dhe pak me fotoshop. Por duket vërtetë e bukur. Ajo qe quhet “zonja e fortë e spektakleve”, e këtë herë i ka besuar aparatit të fotografit të njohur Veton Osmani që të realizojë disa foto të bukura, ndoshta si rrallë herë, pasi ajo nuk preferon qe edhe sot në kohët e teknologjisë online dhe rrjeteve sociale të shfaqet ne to qoftë me një fotografi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.