DafinaZeqiriingacmon përsëritëdashurinTunës

Intervista - - JAVA E VIPAVE -

Ato të dyja dikur ishin mike, madje edhe bashkëpunonin, siç është ai me 2PO2 në këngën “Vibe”, por shumë shpejt u kthyen në rivale pasi Dafina u lidh me ish të dashurin e Tunës, Ledri Vulaj.

Nuk dihet saktëisht nëse kjo ka qënë arsyeja e ftohjes së marëdhënies së tyre, por thashëthemet kanë qarkulluar se ishte pikërisht Ledri Vulaj që u prishi shoqërinë vajzave.

Edhe pse koha kaloi, nuk arriti t’i pajtojë dy këngëtaret madje jo më larg se mbrëmë pamë që mes tyre ka ende tension. Pasi Cozman u nda nga Tuna, Dafina i bën “follow” reperit në Instagram, madje i pëlqen edhe fotot.

Mamaja e Rita Orës ka dalë me bikini por duket po aq e re dhe sharmante sa dhe Rita. Ajo i ka habitur të gjithë me format dhe me pozat e saj.Vera Ora ka postuar në Instagram një foto ku tregon hiret e saj, buzë një pishine, me bashkëshortin Besnik Sahatçiu ku shkruan: “Vetëm Zoti e di se çfarë po mendon Nick-u”.

Deri më tani jemi mësuar të shohim Ritën të provokojë, por tani godet edhe mamaja e saj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.