IrinaShaykrikthehetmeezhveshursekurrë

Intervista - - JAVA E VIPAVE -

Modelja ruse, Irina Shayke, e cila është konsideruar si një nga femrat më seksi në planet, është rikthyer me setin e ri fotografik për GQ, duke treguar trupin e saj të nxehtë. Fotot kanë filluar të qarkullojnë në internet ende pa u publikuar numri i radhës i revistës prestigjioze.Seti fotografik u realizua nga fotografi i famshëm Mario Sorrenti dhe u intervistua nga Givenchy e Riccardo Tisci të revistës GQ.“Ishte e mahnitshme të punoje me Mario Sorrenti në këtë kopertinë dhe intervistën të ta marrë Rikardo, i cili është si i familjes”, ka deklaruar 30-vjeçarja ruse

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.