Mesazhe dhe përshëndetje

Intervista - - POSTA -

Një përshëndetje dua të bëj për Visin Sinanin ose Dj Visin e radios së mrekullueshme Euro Star. Nga Dora

*** Përshëndes yllin tim Nardin që e adhuroj pafund, zemrën time e kam shumë xhan dhe e dua shumë. Nga Dora.

*** Një përshëndetje të vecantë e kam për stafin e gazetës së mrekullueshme Intervista. I uroj stafit një fundjavë të bukur me familjet e tyre zoti i bekoftë. Nga Dora Vl

*** Një përshëndetje speciale dhe të vecantë e kam për dermatologen z Albana Lufi që më dha mundësinë të komunikoj me të nr e saj personal , e falenderoj nga zemra për informacionin dhe këshillat që na jep për të pasur një fytyrë të bukur dhe të pastër që të ndihemi mirë me veten tonë dhe të kujdesemi për pmajen tonë që është e rëndësishme sepse të kujdesesh për veten është gjeja me e mirë dhetregon respekt për veten tënde në rradhë të parëdhe për të tjerët i uroj z dermatologe Albana Lufit punën e mbarë dhe pa lodhje , gjithashtu një fundjavë të këndshme me familjen, zoti e bekoftë familjarisht me repekt dhe mirënjohje nga Dora.

*** Lexova në Facebookun e gazetës Intervista përgjigjet e një pyetje se kush ishte ministri më i sukseshëm i kësaj qeverie. Me shumicë thoshin se më i sukseshmi ishte Saimir Tahiri. Edhe unë mendoj se Sajmiri është ministri më i mirë jo vetëm i kësaj qeverie por edhe qeverie të mëparshme. I uroj Tahirit krahë të lehta në punë dhe e falenderoj familjarisht për mirësinë dhe sportivitetin që e karaktërizon në komunikimin me ne popullin e thjeshtë. Nga L.

*** Pershendes Esin, zemren time per njevjetorin e lidhjes sone. E puth fort fort nga larg

*** Gezuar ditlindjen Besi. U befsh 100 vjec. Cunat e grupit GREALC

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.