Kandidatipër burrëiLindës

Intervista - - AKTUALITET -

Nora Istrefi mbahet si një nga këngëtaret e cila përkujdeset shumë për pamjen e jashtme, por, kësaj here, është masakruar nga fansat e saj pasi ka bërë publike një foto në të cilën ka mustaqet e pahequra.

Ajo ka dalë e pa depiluar ndërsa është duke kaluar pushimet në bregdet. Megjithatë Nora nuk e ka vrarë mendjen fare për talljet dhe komentet e fansave lidhur me mustaqet e saj të pahequra.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.