TidheBota

Intervista - - POEZI -

Kur te ka fajin e gjithe bota Dhe e sheh veten te perkryer Mos u merr me pune te kota Sepse veten ke genjyer... Vertete bota rrotullohet Jo per ty, po per çdokend Ndaj, pasqyres ndihme kerkoi Qe te njohesh unin tend... BLEDI YLLI

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.