Mesazhe dhe përshëndetje

Intervista - - POSTA -

Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te vertete je nje person special dhe une jam e lumtur qe kam arritur te te njohe ne kete jete. SHUME URIME PER TY BORA.

Kam tre deshira per ditelindjen tende. E para, shpresoj qe kjo ditelindje te mesoj ty diqka te re, E dyta, shpresoj qe te kesh nje dite te mbush me hare qe ta kujtosh gjithmone me buzqesheje, dhe e Treta, te deshiroj qe dite te ketilla te vijne tek ti çdo dite. Shume Urime per ty Drita!

Uroj shoqen time te ngushte Ersen me rastin e shkuarjes per studime ne France Suksese suksese 1000 here suksese se ti i meriton ato!

Prano pershendetjet me te perzemerta per njeren nga vendimet me te rendesishme ne jeten tende, Fejesen! Uroj qe dashuria juaj seshpejti te kurorezohet me martese...Uroj qe kjo dashuri te jete e gjate sa edhe jeta e juaj...Ishalla ju prin fati, shendeti, lumturia dhe gjithe te mirat e ksaj bote ne jete te perbashket!

Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume mami Shpresa.

Dua të uroj komshien për mikrovalën e re të cilën e ksihte ëndërr jete që ta blinte. Shpresoj që kjo mikrovalë të të ndryshojë jetën moj motër e dashur. E gëzofsh dhe rezistoftë gjatë.

Uroj Gencin për punën e re si Dj. Do bëhesh Fj I pa parë lal. Të puth Mimoza.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.