Dua Lipa me të dashurin e saj në Meksikë

Intervista - - MUZIKE -

Dua Lipa ka publikuar foto ndërsa shihet duke kaluar pushimet e saj në krah të dashurit në Meksikë.

Këngëtarja ka postu- ar në Instagram një video ku shihet duke bërë një shëtitje me jaht dhe duke kënduar një këngë.

“Ne nuk ja kemi idenë çfarë teksti është por unë jam gati t’i nd- jej pushimet”, – ka shkruar Dua.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.