Sara Kapo, opinionistja e parë e “Top Show”

Intervista - - MUZIKE -

Mesa duket, Sara Kapo u ka pëlqyer drejtuesve të “Top Show”, të cilët këtë vit e kanë angazhuar në rolin e opinionistes vajzën e aktores Ema Andrea.

Duke qenë se pritet të fil- lojë sezoni i ri i emisionit “Top Show Magazine” në “Top Channel”, detaji se cilët do të jenë opinionistët që do të ulen në karriget e “ngacmimit” dhe “kritikës” së personazheve që do të ftohen, është zbuluar nga një fotografi e stafit të “Top Show”.

Në foto vihet re edhe prania e Sara Kapos e cila së fundi është bërë mjaft e njohur me perfor- mancën e saj në klipin e këngës “Beautiful” të këngëtarëve Flori Mumajesi dhe Ledri Vula, si dhe natyrën e saj “të çmendur” dhe tejet rebele që shfaq në rrjete sociale.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.